Willi Weber eleştiriyor; Eski bir doktor ifade

Michael Schumacher Michael Schumacher

Michael Schumacher için büyük onur: eski yarışçılar ödüle layık olacaktır.

Michael Schumacher ve Willi Weber Michael Schumacher ve Willi Weber

Willi Weber nedeniyle motor sporları uzmanları sağlık sıkı bir gizlilik Michael Schumacher ailesini eleştirdi. O zaman oldu "fanlar milyonlarca temize dökmek".

© Getty Images Willi Weber eleştiriyor; Eski bir doktor ifade Schumacher Vakfı "Mücadele edin"

bayrak altında "Mücadele edin" yeni bir girişim Michael Schumachers diğer insanlara uzatmak değerlere ve çağrı geçmek istiyorum kurulmuştur.

Michael Schumacher sağlığı mevcut durumu hala sır. Willi Weber nedenle ailenin kritik olmuştur. Çeşitli arkadaş, tanıdık ve ünlüler de son yıllarda Schumi-olma konusunda dile getirdiler. Şimdi orada ama aksi haber: Schumi Alman spor Fame Müzeye oldu.

Michael Schumacher sağlığıyla ilgili olmadığından uzun aile, arkadaşlar ve hayranlarına yeni bir şey olmuştur ama şimdi başka bir büyük haber bekliyoruz. 180000 "resim"Okuyucular Fame Almanya'nın Spor Salonu'nda bir yer ile eski yarışçı ve üst atlet Magdalena Neuner onur. İçişleri Bakanı Thomas de MAZIERE ödülünü (CDU) layık görüldü. "Almanya'da ve dünyada sporseverlere onların kişilik ve onların hizmetleri ile, Magdalena Neuner ve Michael Schumacher kararlı olan spor popülerliğe katkıda bulunmuş ve yıllarca heyecan"Politikacı töreninde söyledi. Michael Schumacher hala en başarılı Alman yarış sürücüleri olduğunu. kayak kazasında en az değil çünkü medya tarafından her şimdi ve sonra çapraz sınırları sonra onun sağlığı hakkında spekülasyonlar olarak. Son olarak, Hamburg Bölge Mahkemesi Michael Schumacher gizlilik haklarını davasında bir karar demişti. dergi "renkli" Dolayısıyla aile Schumacher 50.000 avro tazminat aktarmak ve süreç maliyetlerinin 65 Abmahnkosten yüzdesini (950 Euro) ve bir kısmını katkıda bulunmalıdır. Ancak, mahkeme kararı henüz kesinleşmiş değil. dergisi Michael Schumacher yine yürüyebiliyordu 2015 yılında sayısında iddiayı yapmıştı çünkü durum duyuldu. aile çok ileri manşet gitti. "renkli" tazminat ödeme sadece belirtilen yükseklikte başarısız oldu böylece, bir muhbir kendi savunmasında öne sürülen vardı.

Michael Schumacher Hall of Fame üyesi

Oğlu Mick 22 Mart'ta yaptığı 18. doğum gününü kutladı ve o zamandan beri kararlarına tek başına sorumlu olmuştur. O zaten gelecek için yaptığı net bir hedef formüle: "Ben tam bir yarış pilotu olmak istiyorum." aile korur rağmen Ancak üç yıl, ciddi kayak kazası yedi kez F1 dünya şampiyonu Michael Schumacher geçti ayrıca gizli popüler motor sporu profesyonellerinin Sağlık. Michael Schumacher'in eski yöneticisi Willi Weber dan gerçekten eleştiri ve var selamlıyor. dergi ile bir Intervie olarak "renkli" O açıklıyor: "Schumacher ailesinin bütün gerçeği söylemiyor süredir I'nın eleştiriler. Ama benim tavsiyem duymadım, granit gibi ısırmak", O anda Michael Schumachers ailesi için olduğuna inanıyordu "fanlar milyonlarca temize dökmek", Bu ifadeler ses neredeyse önceden düşünüldüğünden daha kötü Schumi mevcut sağlık sonra sanki. Willi Weber ayrıca görüşme ifade rağmen "umut son ölür"O Schumacher'in ailesi onun ifadeleri, başka bir dilde aracılığıyla kurar basınç söylüyor. Buna ek olarak, 74 yaşındaki onlara Schumi kaderini kabul için gerekli uzun bir yas sahip olduğu söylenir. Willi Weber kendisi Michael Schumacher en yakın yardımcılarından biri olmasına rağmen, o may - olarak iddia edilen diğer birçok arkadaş ve aktif Formül 1 zaman yakın tamamlayıcı - Schumi ziyaret: "Corinna görünüşte artık bana güvenmiyor çok kötü."

Schumacher'in oğlu Mick 18 yaşında şimdi

29 Aralık günü, üçüncü kez kaza Michael Schumacher yıldönümü. ailesi, arkadaşları ve hayranları üç zor yıl açısından bakıldığında. Özellikle belirsizlik, her şeyden önce, ikincisi yıllardır. Yani kayıt şampiyon aile uzmanları tarafından İsviçre Rehabilitasyon yaptığı özel arazi şimdi 47 yaşındaki izin hastaneden çıktıktan sonra doğruladı. O zamandan beri Michael Schumacher dış dünyaya karşı korumalıdır. Erken Aralık 2016 hastane yatağında gizlice çekilmiş Fotoğraf Michael Schumachers için kısaca büyük bir heyecan oldu. İddiaya şimdiye kadar bilinmeyen fotoğraf satın almak için bir milyon Euro üzerinde yayın söyledi sundu. cevaben "Fotoğraf Skandalı" hemen bilinmeyen kişilere karşı Schumacher yöneticisi Sabine Kehm soruşturma ile gösterilecek savcılık Offenburg aldı şüpheli teklif nedeniyle "Çok kişisel hayatları" Schumacher yaralandı. Hiçbir suçlunun tespit edilemedi çünkü soruşturma arada kuruldu. Bu arada, aile ortamı Michael Schumachers bütün trajedinin iyi şekilde yapmaya çalışıyorum, boş değildir. bayrak altında "Mücadele edin" yeni bir girişim Schumi değerlerini ve çağrı diğer insanlara aktarmak istiyorum sebat etmek olduğunu kuruldu. ", Mücadele Michael Schumacher esinlenerek hissetmek istiyor tutun motive savaşmaya devam ve asla tüm insanlar vazgeçmek,"Bu girişimin web sitesinde diyor. "Michael'ın güçlü irade, ona yakın olanlar onun sadakat, amaçları ve inançları ve berrak istekli karşı olan dürüst tutum diğerleri dünya çapında birçok insan bir ilham için yıllardır var yardımcı olur."

Willi Weber Schumacher'in ailesi eleştirdi

Kasım 2016 itibariyle: Michael Schumacher sağlığı üzerinde son mesajı, eski Ferrari teknik direktörü Ross Brawn geldi. Uzun süredir Schumacher'in arkadaşı İngiliz BBC ile bir röportajda: "bana aile mahremiyetini ihlal etmeden çok söylemek için zordur. Söyleyebileceğim: Orada birçok söylenti vardır ve bunların çoğu yanlıştır. Umarız ve biz onun korkunç yaralanmalar bkz atlattığı bir Michael, ilerlemeye devam ve bir gün olacak her gün dua ediyorum." 22 yaş ilk dünya şampiyonluğu sonrası Schumacher artık resmi bir sahiptir Facebook- ve Instagram-Gerçekleşir.

Schumacher'in durumu Ross Brawn açıklaması

Eylül 2016'ya itibariyle: Michael Schumachers avukat Felix Damm düz metin konuşuyor. dergisi Bunte karşı dava, avukat doğruladı: "O yürüyemiyorum." Felix Damm Michael Schumachers gizliliğini yaralı olması dergisi suçluyor. "onlar vardı iddia eden Aile Schumacher istekleri dışında tavır almaya zorladı"Yani avukat devam etti. Üçten fazla ay önce, Haziran 2016 yılında Michael Schumacher Boyu Başarı Nürburgring Ödülü kazandı. Ancak, Formula 1 dünya şampiyonu onun sağlık durumuna bağlı hatta fiyatını cevaplama olamazdı. Menajeri Sabine Kehm adına ödülü kabul ve sağlık Michael Schumacher'in mevcut durumu hakkında bilgi verdi: "Farkındayım ve Hepinizin benimle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum: Michael bile burada kudretini teşekkür eğer Hepimiz daha iyi hissediyorum etmişti", Eski Ferrari sürücüsünün yöneticisi. "Ama ne yazık ki mümkün değildir. Ne yazık ki hepimiz bunu kabul ve onunla uğraşmak öğrenmek zorundayız. Her set hala yeni talepler için tetikleyici olduğunu, her kelimeyi daha fazla bilgi için feneri", Kehm Süddeutsche Zeitung verdiği röportajda şunları söyledi: Bu dinlenme asla. sorulduğunda "Michael Schumacher nasıl?" Bir çünkü Ayrıca, genel bir cevap olacağını "kalıcı" SÖZ KONUSU Süreci. Ancak Maroeviç onun eski pilotudur meslektaşları hakkında konuşmak Sebastian Vettel Desire. sözü Ferrari sürücüsü Dirk Nowitzki ile ortak röportajda "Bild am Sonntag": "Bu acımasız bir kaderi. Ama hep umut var. kendi çalma gün onu tanıyanlar, Michael bir savaşçı olduğunu bilir. Birisi, ardından şeyler etrafında çevirmek için bir yol bulursa."

videoda Michael Schumachers kariyer:

Michael Schumachers avukat Felix Damm kendini ifade etmiştir

Şubat 2016 itibariyle: Eski Ferrari patronu Luca di Montezemolo sportif başarılı bir çağ F1'de Ferrari'leri mitzuverdanken Michael Schumacher vardır. Şimdi de Michael Schumachers durumu hakkında soruldu. Oldukça zor, gerçekten Michael Schumacher sessiz nasıl yapılacağını biliyorum hepsi çünkü. Montezemolo neden bahsettiğini bunu dikkate almaz. o aslında az şey söyler bile. "Biz kişisel düzeyde de, birlikte harika yıllar vardı"Di Montezemolo, Milano'da bir pano etkinlikte söyledi. "Ne yazık ki, rastgele bir çarpışma onu kayak molası yapmıştır"Di Montezemolo devam ediyor. o ne yazık ki iyi değildi, Schumacher den vardı haberler, 68 yaşındaki diyor. Ama daha fazla detay, adını vermediği. Sabine Kehm Michael Schumachers yöneticisi, ancak, hatta Montezemolo sözlerini hakkında hiçbir açıklama yapmadı.

çok uzakta Schumi makalelerine gitti medya: OLG München

bir mahkeme kararında, Münih Yüksek Eyalet Mahkemesi bazı medya hakkının raporlamaya ilişkin avukat Michael Schumachers verdi. Mahkemeye göre bazı medya çok ileride özel hayata Michael Schumachers ve ailesi onların kapsama kırdı. İlgili medya şirketinin itirazı Temyiz Mahkemesi tarafından reddedilmiştir. süreç basın dekore dört dergilerde ortaya çıkmıştı F1 dünya şampiyonu sağlık durumları hakkında raporlar sonrasında avukatların Schumis tedbir şikayeti dayanıyordu onun sözcüsü Sabine Kehm bırakın.

3 Ocak 2016 tarihinde Standı: Medya avukat ailesinin sessizliği savunur

İddiaya Schumi birkaç adım yürüyebilir

22 Aralık 2015 tarihli bir raporda, dergi diyor "renkli"Michael Schumacher geçici sırt desteği olan birkaç adım sürebilir. Eski Formül 1 deneme, ancak, önemli bir kilo kaybı olmalıdır. Fakat Michael Schumachers uzun zamandır yöneticisi Sabine Kehm hemen haberi yalanladı: "Ne yazık ki, biz iddia Michael doğru değil, yine yürüyebiliyordu netleştirmek için son basın raporuna göre zorlanmaktadır."

31 Ekim 2015 Standı: Jean Todt Michael Schumacher'in durumu anlatıyor

Yönetici Sabine Kehm: görünürde spekülasyon Of

Schumacher'in ev olduğundan Schumacher'in koşulu ile yönetim tarafından hiçbir duyuru yok. "Hala Önünde uzun ve zor bir yol olduğunu"Sabine Kehm 9 Eylül'de duyurmuştu, ailenin mahremiyet sevk ve Formula 1 tarihinin en başarılı sürücünün sağlık konusunda spekülasyon kaçınmaları istendi.

Mayıs 23, 2015 Standı: Michael Schumacher ilerleme olduğunu

Eski Arzt Jean-François Payen sükunet çağrısı

Formula 1 dünya şampiyonu Michael Schumacher kurtarma hala sabır gerektirir. Fransız Arzt Jean-François Payen Fransız medyasında röportajlarda dikkat çekti. "Sen bir yıldan üç yıla kadar değişen bir zaman ölçeğinde olan"Grenoble Üniversitesi Hastanesi'nde anestezi ve reanimasyon başkanı 29 Aralık 2013 tarihinde yaptığı kayak kazasından sonra Schumacher getirildiğini söyledi. Yedi kez dünya şampiyonu daha sonra özellikle şiddetli kafa travması başvurdu, Payen hatırlıyordu "Le Parisien": "O kritik bir durumda onun vardıklarında oldu." Payen iki babaya Grenoble yarısından fazlasını bir yıl hallettim tıbbi ekibin bir parçasıydı. Schumacher tehlikede gün yapay komada acil operasyonla nakledildi ve yayılmıştı. Haziran ortasına geç 45 yaşındaki komada ötesine gitmişti menajeri Sabine Kehm açıkladı kadar değildi. Buna ek olarak, Haziran Schumacher artık MYK Grenoble 16 günü yaptığı açıklamada; o uzak olmayan Cenevre Gölü üzerinde evlatlık evden İngiltere devam itibaren Lozan'da bir klinikte onun rehabilitasyona devam etti. 9 Eylül günü, Kehm Schumacher şimdi evde olduğunu söyledi.

Michael Schumachers kariyer (video):

Her şekilde olağanüstü Corinna Schumacher

Orada Schumacher iyileşmeyi edecek koşullar bulmak, Payen Schumacher yaptığı ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada. "tanıdık bir ortamda olduğunu o ona yardım edebileceğini gerçeği", Payen söyledi. Doktor yerli Kerpeners daha doğru devlet ancak onun tıbbi gizlilik talepleri işaret etti. Yedi kez dünya şampiyonu ilerleme o kadar doktor, RTL Fransa da Schumacher'in eşi Corinna, her şey yerden idi radyo kanalına verdiği röportajda bu övdü. O her şekilde olağanüstü idi Payen vurgulanan "Le Parisien", "O sonuçları ve önümüzdeki yalan olur uzun yolun durumun derhal farkındaydı." Corinna Schumacher Payen ve onun tıbbi meslektaşları çoğunlukla büyük medya kalabalığa alışık değildi aksine, Grenoble hastaneye önce uzun zaman galip geldi. "Hiç kimse ortamı böyle bir saldırı için hazırlanır", Payen geçmişe bakıldığında sözü geçen. Sen huzur içinde çalışmak için hızla harekete gördü. O Schumacher tıbben başka hasta olarak tüm güvenlik önlemlerine rağmen tedavi edildiğini belirtti. Schumacher o Méribel'e üstünde bir taş görmemişti zaman kayak yaparken kaza etmişti. Daha sonra başka bir kayaya kafa geri gidiyordu. kazadan Suçlama Albertville kamu savcılık soruşturma gibi kimse henüz ortaya çıkmıştı.