Görünürde hiçbir uzlaşma!

Ludolfs: kardeşler arasında Zoff Ludolfs: kardeşler arasında Zoff

Bir süredir üç kardeş Manni Uwe ve Peter Ludolf müthiş anlaşmazlığa düştü. Sonra çıkar nasıl anlaşmazlık bir tahliye dava sonuçlanacak. mahkeme kararı ile Manni ve Uwe Dernbacher hurdalık temizlemek için kardeşi Peter zorlayarak. tahliye nedeni görünüyor ...

Ludolfs: kardeşler arasında Zoff Ludolfs: kardeşler arasında Zoff

... parasını sorunlarına kardeşler Manni ve Uwe için - burada daha mutlu kez üç resmi. Şimdi Peter Ludolf tahliye için YouTube video mesajında ​​eşyanın açık ve onun görünümünü nitelendirdi. Onun video mesajında ​​Peter şimdi talebi yerine duyurdu. O da fikri ile oynuyor ...

Ve Amp de tarif edilmektedir Ludolfs - hurda Empire geri & Sons olan A.B.D. Patenti No. Yeni TV Dizisi "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü"

... Tamamen Dernbach toparlanýp. Hatta yeni gösterisinde "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü" Peter zaten uzayın tükenmişti. göndererek Ludolf kardeşler geldi - Peter hariç - geri perhiz televizyon üçten fazla yıl sonra. 10 Ocak'ta, 20.15 pm yeni gösterisi başladı ...

Ve Amp de tarif edilmektedir Ludolfs - hurda Empire geri & Sons olan A.B.D. Patenti No. Yeni TV Dizisi "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü"

... "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü" Kablonun bir üzerinde. Ne ısındı reçete gibi geliyor aslında tamamen yeni bir kavramdır. Horst-Günter geç 2011 yılında öldü ve kardeşler Manni ve Uwe Peter düşmüş sonra, Manni Uwe ve oğlu Tommy artık kendi yeni şeyi kapat. Tommy ...

Ve Amp de tarif edilmektedir Ludolfs - hurda Empire geri & Sons olan A.B.D. Patenti No. Yeni TV Dizisi "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü"

... istiyor ve amcası Manni (solda) babası Uwe (sağda) yeni hurda sahası ile inşa: "Ludolf-Dünya"; Parti odası, barbekü alanı ve dinlenme alanı da dahil olmak üzere.

scrapyard LudolfDernbach s? Bir zamanlar. Manni ve Uwe Ludolf kardeşi Peter adli arazi temizlemek zorunda var. Biz üç kardeş bugün ne ortaya!

Bir süredir üç kardeş Manni Uwe ve Peter Ludolf müthiş anlaşmazlığa düştü. çıktı gibi, anlaşmazlık bir tahliye haber sonuçlandı: mahkeme kararı Manni ve Uwe ile kardeşi Peter Dernbacher hurdalık tahliye etmek zorunda kalırlar. tahliye nedeni para sorunları kardeşler Manni ve Uwe olmuş olabilir. onlar Peter paylaştığı bir sorun. O da nerede çalındı ​​bir kırılma Peters tüm tasarruf olarak bilmiyordum. En son, Peter Ludolf tahliye için YouTube video mesajında ​​eşyanın açık ve onun görünümünü tarif: Yani üç Ludolf kardeşler arasında bir buluşma yeni bölümleri için çöplük filme hangi olmaya, iki yıl önce oldu. yeni ve Dernbach Linden eskiye - - iki hurdalıklarda üzerinde Peters önerisi çevirmek zorunda Manni ve Uwe Ancak engelledi. Peter Ludolf boşaltmak zorunda Dernbach kült hurda Platzts arsa kardeşi Manni aittir. Bunun ancak Peter üzerinde duran salonları finanse etmişti. Yine de, Peter uyulması kare temizlemek için bir taleptir. aynı video mesajında ​​o olayların akışı endişeyi dile getirmişti: "Aile bir arada yapışır ve Manni bana saldırmak asla düşündüm." 

Ludolfs - Manni ve UweLudolf kardeşler Kendini affedemem. © Ludolfs Facebook

Manni ve Uwe Peter Ludolf affetmeyecek

Tahliye ile masa tantana kalıcı üç Ludolf kardeşler arasında kesilmiş gibi görünüyor. Bu aynı zamanda Manni Uwe ve Thomas Ludolf gelen son Facebook'ta yazı üzerine vurgular "Başka Ludolf herşey bok", "Bu sadece para değil !! Çok daha bütün yılda geçirdikleri değişimi ve hayatta her şey affedilebilir!" Peter ihlal bir fanın suçlamasına iki Ludolf kardeşlerin cevap verdi. Üç ayrıca şunu açıklığa kavuşturalım Ne: Peter Ludolf hala karşılama değildir.

Ludolf tartışmalara bir prequel:

Ludolf kardeşlerin Yeni dizi

Bu şaşırtıcı değildir yeni dizi "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü"  - Kablo birinde 2016 erken beri - Peter Ludolf olmadan başlatılır! Serinin geçmişi: Manni Uwe ve oğlu Tommy yeni hurdalık inşa etmek istiyor - "Ludolf-Dünya", Parti odası, barbekü alanı ve dinlenme alanı da dahil. yeni seri "Ludolfs - hurda imparatorluk geri döndü" 40 gün açılışı öncedir "Ludolf-Dünya" a. zamanda eski Miethallen hala bitmemiş satış salonunda hurda metal iyi bir 90 ton yapılacaktır. Üç Ludolfs özelliğinden pompalanan su varsa çok ihtiyaç duyulan bir ikinci salon sadece inşa edilebilir.

videoda Mannis Maybach:

Online parçalar ticaret ile Ludolf kardeşler

çekim paralel de üç çevrimiçi bir otomobil parçaları ticaret ana sayfasında var "yedek parça Yeri" kurdu. Dernbacher hurdalık araba taraftarların en eski günlerine olarak elemek ve eski yedek parçalar için buraya tatlım kazmak. önce gelen farkı: O viruell ve Ludolfs olan eve teslimat sunuyoruz. Ludolf kendi web sitesinde dört kardeşler bu kadar popüler yaptı kült serisinin başka belirleyici bir fark vardır: Peter Ludolf hiç söz edilmiyor.

Peter Ludolf L takımıPeter Ludolf ashabına Dirk Nadine ayrılmış oldu. © Peter Ludolf Facebook

Peter Ludolf L-Ekibinden ayıran

dan arada, Peter Ludolf "L ekibi" ayrı ayrı üyeler Nadine ve Dirk Lating ile. Onun birçok Facebook gruplarından biri yazdığı gibi, onu ve diğer ikisi arasındaki farklar yoktu "L ekibi"Verilen -Üye. Latings Metelen (Steinfurt / NRW) Yeni bir evde Dernbach ihraç edildikten sonra Peter Ludolf vermişti. Birlikte, fikri ile kökenli "L ekibi" Eski benzin istasyonunu Metelener hurdalık kurmak ve olayları katılırlar. Sonuçta, Peter Ludolf onun yeni ortağı Otlu İkinci proje ve çıktıları ile artık "Schrotti"Eponymous likör ve hurda parçaları sınavlar ile -Parties.