Çapa J.P. olmadan Yeni sezon Kraemer

hizmetinde PS profesyonelleri (2017) J.P. olmadan yeni PS profesyonelleri röle

İkinci defa, PS artıları ikilisinin ortak programından çekilmesi.

© Sidney Hoffmann / Facebook

PS profesyoneller için küçük patlama. başlıklı yeni sezon, "eylem PS artıları" J.P. gerek yok başında Kraemer. Sport1 üzerinde iletim boşluk kalır.

İkilinin J.P. hayranları için Kraemer ve Sidney Hoffmann "PS profesyonelleri" Bugün yeni bir dönem başlıyor: Jean Pierre Kraemer gösterisi bırakmıştır. Sport1 yeni biçim başlık altında gidiyor "eylem PS artıları" başında. Dökme şimdi partinin formatının ilk sezonunda zaten Sidney Hoffmann ve onun şef makinist Piddi (Pedro) içerir. O zaman Sidney Hoffmann ve J.P. çağrıldı Kraemer henüz Beş Yıldızlı Performansı. Diğer ekip Mitgleider Sidney'nin kardeş Karin, kız arkadaşı Leo, stajyer Benny ve yedek parça uzmanı Tobi vardır. Rüya Takım J.P. birinci ayırma Kramer ve Sidney Hoffmann erken 2012 yılında gerçekleşti, ardından J.P. yönetilir Kramer birkaç ay tek başına gösteri. PS profesyonellerin taraftarlar arasında bir haykırış sonra "koparılan" Her iki kahramanları birlikte ve havada tekrar bir araya Eylül 2012'de gitti. TV formatı dışında "PS profesyonelleri" Ancak, her iki otomobil uzmanları kendi yollarına gittiler.

J.P. olmadan eylem PS artıları Kramer

Sidney Hoffmann onun akort şirketi Sidney Industries çağırır ve JP performansı, J.P. tarafından şirket gibi oturur Dortmund Kramer,. Onun başarılı YouTube kanalına ek olarak, eğitimli araba satıcısı J.P. faaliyet çok sayıda başka bir stand-up komedi programı dahil projeleri ve tecrübesi kendi dünyasının yazından. Buna ek olarak, hazırcevap Ruhr-Jung motor sporları etkinlikleri Nurburgring 24 saat ırk olarak yönetilir.

eylem PS artıları arkasında Yeni konsept

Jean Pierre Kraemer kalkış için programın kanıtlanmış konsepti gözden geçirildi olması. Odak artık uygun bir İkinci el ve onların ekipman kontrolleri için aramasıdır. Kullanılan PS profesyonelleri şimdi gösterinin izleyicilerin en hırpalanmış otomobil ilgileneceğim. nispeten kısa bir zaman dilimi içinde pimped ve teknik açıdan güvenli bir durumda yerleştirilmiş olmak.

İlk vaka: PS-profesyoneller golf taze yapmak

İlk durumda, yeni PS-profesyonel topluluğu öğrenci Tim Körfezi ilgilenir. umfoliert ve düzenli 18 inç jantlar ile artırıldığını. Bir süspansiyon ve biraz da vardır "aşk", İkinci vaka Sidney açar ve ekibi Peggy tarafından Alfa Romeo yıkıldı. İki gün, takım yine Alfa uyum yapmak için zaman vardır.