App aracılığıyla Otomatik ödeme!

Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme

Son olarak kullanılmış araba satın almak için karın ağrısı olmadan: Kolay Ödeme Car sayesinde riskli öncesi transfer ve para kalın paketlerini içerir ...

© Kolay Araba Öde Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme

... Geçmiş, çünkü ödeme sistemi alıcı ve satıcı için güvenlik sağlar. vaat durumda araba ve olursa ...

© Kolay Araba Öde Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme Kolay Araba Pay tarafından el Ödeme

... her şey uyan, transfer telefonla sipariş edilebilir. Zaten saniye sonra bağlayıcı bir SMS ödeme onayladıktan.

© Kolay Araba Öde

Kolay Araba Öde kullanılan araç satın alarak her iki taraf ve güvenli ödeme için kolay vaat, akıllı telefon kalın nakit demeti veya açık ödemeleri yerine geçer.

Sağ el araba arıyor Tamamlandığında, birçok otomobil alıcıları sonraki sorun önce zaten: nasıl satın almak ve ödeme güvenli bir şekilde taşınabilir? Sadece internette bir kullanılmış araba arama sık görmediği bir satıcılara güven birçok alıcı eksikliği, orada aşağıdadır. pick-up öncesinde satın alma fiyatı transfer nedenle söz konusu birçok otomobil alıcıları için bir seçenek ve aynı zamanda birçok kişiye birkaç bin avro nakit gelişi karın ağrısı değildir. Hızlı ve tamamen güvenli, nakit - hiç Kullanılmış araba ödeyerek Kolay: Yeni ödeme yöntemi Pay Easy Araba böylelikle adını kadar hayatlarını yapım çözüm olacaktır. 1.000 200.000 avro arasında akıllı telefon uygulaması veya PC miktarlarda yardımıyla Kolay Araba Öde de saklanabilir. ilk araba alıcı bir Alman bankada bir hesaba bu amaç için satın alma fiyatını aktaran, ama bunun üzerinde tam kontrol korur.

Rehberler: En iyi aileler için boşluk kullanılır

Güvenli Kolay Araba Öde ile otomobil satın kullanılan

Satıcı istenen miktar kullanılabilir SMS ile Kolay Araba Pay tarafından ödemenin alınmasından sonra hemen bilgilendirilir. herşey kullanılan aracın koleksiyonunda sığıyorsa, otomobil alıcıları işlemi serbest ve ödeme tamamlayabilirsiniz. salma bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile kolayca mümkündür ve birkaç saniye içinde satıcıya transferi tetikler. Her iki taraf artık ödeme başlatılır haberdar edilir - ve satıcı sahte para veya vaat transferi yapmak eksikliği dert özen ve aynı zamanda daha fazla güvenlik sahiptir gerekir. Satın alma işlemi sonlandırılacak ise Kolay Araba Öde hiçbir ücret gerektirir ve parayı geri aktarır. Satın alma 19.95 Euro ve satın alma fiyatının 0,15 oranında maksimum arasındaki alış fiyatı ücretleri bağlı tahakkuk gerçekleştirdi edin. park halindeki miktarlar arasındaki TÜV Saarland tarafından ödeme sisteminin güvenliğini doğrulayan da 100.000 Euro ve müşteri başına 6.000.000 avroya Kolay Araba Pay Alman ortağı bankaya Avrupa Mevduat Garanti Fonu tarafından sigortalıdır.

Gerçek pazarlık? 15.000 Euro Üst sınıf otomobiller

.gömmek konteyner {konumu: göreli; dolgu dipli: 56.25%; Yükseklik: 0; taşma: hidden; maksimum genişlik: 100%; } .embed kabı iframe'deki .embed-taşıyıcı nesne, .embed konteyner yerleştirme {konumu: mutlak; En: 0; Sol: 0; en: 100%; Yükseklik: 100%; }