ayarlanmış makyaj

Irmscher Opel Insignia 2013 yüz germe sedan resimler Irmscher Opel Insignia 2013: facelift için ayarlama

Sonbaharda, Opel amiral gemisi Insignia'nın yüz germe bayilere rulolar. Frankfurt revize modelin üretim versiyonu ise ...

Irmscher Opel Insignia 2013 yüz germe sedan resimler Irmscher Opel Insignia 2013: facelift için ayarlama

...onun ilk Opel uzman IRMSCHER den kısa bir süre sonra, bir dönüşüm kiti - performans artışı içerir

IAA sonra 2013 Eylül ayında Frankfurt, tazelenmiş versiyonu Opel Insignia ticarette. akort-ortak Irmscher Zaten dönüşüm kiti sunulur

Opel'in yeni başlatılan orta sınıf sedan nişanlar gösteri galası öncesi duruyor. Revize amiral gemisi marka Frankfurt IAA 2013 seyirci kısmında sunulmuştur. üç modeli (sedan, hatchback ve Sports Tourer) ek olarak daha önce IRMSCHER bir dönüşüme facelift spor dalı genişletmek gösteri katta OPC versiyonu hayran yoktur.


Opel Insignia 2013: Irmscher orta sınıf Tunes


kollarında flaşlı markanın uzun zamandır ayarlama ortağı Irmscher zaten Aerokit geliştirilmiş ve artık sonuca bakar, ilk kez sağlamaktadır etmiştir. yükseltilmiş motor yelpazesine performans yararları yapımında hala olsa da, yeni vücut bileşenlerinin geliştirilmesi zaten tamamlanmıştır.

dizi ile karşılaştırıldığında, ön ucu, bir rüzgarlık dudak ile karakterize edilir ve petek tasarımında bir ızgara, bir paslanmaz çelik şerit başlık altında yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak, ızgara paslanmaz çelik ayrıca bir karbon çubuk seçebilir yerine, tamamen siyah sipariş edilebilir. durum sedanın siluet yan etekleri ve tavan spoyleri ile süslenmiş ve gerçekten Rüsselsheim'in için iyidir edilir.

sportif optimum performans hem de uygun not için 2013, onurlu yuvarlanır Opel Insignia'nın moda görünüm çeşitli tasarımlarda alaşım jantlar (8,5 x 20 inç) payanda ederek, orada revize şasi ve dört paslanmaz çelik susturucu vardır.

Patrick Freiwah