A7, S sınıfı, Tesla modeli 3 eş

Audi A7 Audi A7

Kasım 2017 Audi A7 ikinci nesil sunar - modüler uzunlamasına platforma (A6, A8 girişleri) göre.

Audi A8 Audi A8

Ekim 2017 yılında sancak gemisi Audi A8 yenilenmesi sayesinde, lüks marka kumanda düğmelerinin ayrılışını habercisidir. Dokunmatik ekranlar onların yerini alır. İki gövde uzunlukları quattro çekiş standart, planlanmaktadır. Sekiz ve on iki silindirli Altı-, 435 hp 4.0-litre V8 dizel Mega dahil sunulmaktadır. İlk 48 voltluk on-board teknolojisidir.

Audi A5 Cabrio Audi A5 Cabrio

Mart ayında, Audi açık A5 getiriyor. kupa modeline benzer şekilde farklı renkte kumaş çatı kapaklar geniş ön ve şevkli geri çalışan bir boncuk A5, ön ve dört tekerlekten sürücü ile gösterilmekte. kupa karşılık gelen motorlar (190-354 hp). selefi 40750 Euro başlar.

BMW 5 Serisi BMW 5 Serisi

BMW 5 Serisi: selefinden daha hafif Yaklaşık 100 kilo. Biz 190 ila 340 hp motorlarla başlıyor. Fiyatlar 45.200 Euro (520d) başlayacak.

Mercedes E serisi Coupe Mercedes E serisi Coupe

üst model Mercdes E sınıfı kupası C ve S-Serisi arasındaki boşlukta Nisan açılacak karışımları. kısa bir C-Coupé'den farklı olarak, E sınıfı sabit bir B direği vardır. Arka yan camlar tamamen geri çekilebilir vardır. Buna dayanarak, yeni Cabrio versiyonu da Haziran ayında satışa sunulacak - Elektrikli yumuşak üst. teknoloji sedan geliyor: Hava süspansiyon veya akıllı telefon üzerinden otomatik otopark, isteğe bağlı vardır.

Mercedes S-Class Mercedes S-Class

Markanın amiral gemisi Mercedes S sınıfı kazımak için teslim edilir, yeni düz altı petrol ve -Diesel orada gelir. S 500 V8 benzinli motor, yeni bir silindir deaktivasyon alır. Büyük yakıt tasarrufu güzergah profili tanınan ve bir beklenti sürüş stili teşvik edilmelidir hangi Navi-verilerin aktif kullanımını vaat ediyor.

Porsche Panamera E-Hybrid Porsche Panamera E-Hybrid

Plug-in 462 beygir performansı ile yeni Panamera melez. Fiyatı: 107.553 avrodan.

VW Arteon VW Arteon

VW Arteon dört kapılı coupe Passat yukarıda ve Audi A7 altındadır. Geniş Cephe, kavisli tavan. Haziran ayında satışlar.

Tesla modeli 3 Tesla modeli 3

Tesla Model 3: Hatta teknik detaylar olmadan. ABD'de Fiyatı: Dolar 35.000. Bu ülke Aralık 2017th yapılacak başla

Hyundai Genesis G80 2.2D Hyundai Genesis G80 2.2D

beş metre üst model Hyundai Genesis G80 yeni, 200 hp dört silindirli turbo dizel 2.2D sahiptir.

Alman üretici orta, üst ve lüks sınıfta yeni modellerle 2017 yılında eksik etmez. Audi, BMW, Mercedes, Porsche ve VW ilginç yenilikleri sunacak. Ama Hyundai ve Tesla haber değeri vardır.

Alman otomobil markaları hala çok popülerdir. Ayrıca ve özellikle orta Bu, üst ve lüks sınıf uygular. Ve böylece, Audi, BMW, Mercedes, Porsche ve VW iki kez istenemez. Bunlar model yılı 2017 için yeni ürünler: Audi açık A5 Mart ayında getiriyor. Dönüştürülebilir kupa modeline hem görsel hem de teknik açıdan etkili bir yakın yönelik yönlendirilmiştir. Kasım A7 sedan ikinci nesil, modüler uzunlamasına matrisine göre izler. Zaman kısa bir süre amiral gemisi önce A8 onun görünümünü yapar. Kontrol düğmeleri vedalaşmalıyız - dokunmatik ekranlar onların yerini alır. İlk kez gemide 48 volt teknolojisi için. BMW 100 kilogram tarafından 5 Serisi sedan zayıflayan ve 190 den 340 hp güç aralığına birimleri için sunduğu etmiştir. Mercedes Nisan E sınıfı kupası uzaya C ve S-Serisi arasındaki boşluğu doldurmuştur. Cı-Coupé'de aksine sabit bir B direği vardır. Arka yan camlar tamamen geri çekilebilir vardır. Havalı süspansiyon ve akıllı telefon üzerinden otomatik park isteğe bağlıdır.

Limuzin Yeni 2017 Bültenleri

S sınıfı kazımak için teslim edilir, yeni düz altı petrol ve -Diesel orada gelir. S 500 V8 benzinli motor, yeni bir silindir deaktivasyon alır. Porsche 462 hp performansı ile Panamera E-Hybrid eklenti melez meydana. 107.553 Euro itibaren mal olacak ve 100 km / s hıza 4.6 saniyede Sport Chrono Paketi hızlandırır. adı belli: Passat yukarıda ve Audi A7 altında bulunan yeni dört kapılı VW kupası, resmen olacak "Arteon" Sıcak. Satılık Haziran'da başlıyor. Alman Phalanx Hyundai ise onun Genesis G80 2.2D ile kırar. Beş metre uzunluğunda lüks sınıf modeli yeni, 200 beygir gücünde dört silindirli turbo dizel ile donatılmış olacak. henüz bilinmemektedir onun çok beklenen Modeli 3. Teknik detaylar satan Son olarak başlar Tesla, 35,000 ABD Doları pahalı elektrikli arabalar başlangıcı Aralık ayında gerçekleşecek.

Daha fazla bilgi: 2017 yılında New küçük ve kompakt otomobiller