B8 diktatör

VW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat Alltrack

Eski kavramı, yeni taban: VW Passat B8 Alltrack olarak tekrar Cenevre Motor Show'da görülebilir

VW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat Alltrack

İki benzinli motorlar, üç dizel motor ve standart dört tekerlekten çekiş ile ...

VW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat Alltrack

...Alltrack Eylül sonunda, Passat model yelpazesi gelen Varyant olarak münhasıran mevcut yenilenen

VW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat AlltrackVW Passat Alltrack 2015 Cenevre Motor Show B8 off-road dört çeker Standart Station Wagon VW Passat Alltrack

Ayrıca, Yeni Passat B8 sitesine çizilir. üzerinde Cenevre Motor Show 2015 Mart ayında, off-road versiyonu, standart dört tekerlekten çekiş ile kombinasyonu olarak Alltrack başlangıçları

Kamp binici Passat Alltrack yemin - aslında sürücü veya sık sık şantiyelerdeki zamanlar tüm insanlar alana ilerlerken sadece alanı üzerinden (şimdi 2.200 kilo maksimum) kolye çekin. hevesle Passat B7 üretimi sonundan beri geçen yıl beklenen Alltrack fanlar göre, yeni nesil off-road versiyonu.

VW Passat Alltrack 2015: Cenevre off-road station wagon

Cenevre Otomobil Fuarı'nda zamanı geldi: VW Passat Alltrack 2015 göster sahnede haddeleme. kırsal plastik ekleri ve kötü yol süspansiyonuna (27.5 milimetre daha fazla yerden yükseklik) değişmemiştir iken Alltrack kanıtlanmış temel kavramı yeni Passat B8 tabanından zarif çekilmiş metal levha altında özellikle yararlanmıştır.

Beş yeni direkt enjeksiyonlu motor geç Eylül ayında pazar uzaya sunulmaya. üç ya da dört silindir turbo dizel 150 hp, 190 hp zengin olan BITURBO olarak 240 hp elektrik kullanımları. İki TSI benzinli 150 hp ve 220 hp elde. Apart iki giriş seviyesi sürümlerinden, 6 vitesli çift kavramalı şanzıman ile standart olarak tüm motorlar vardır. 4Motion dört çeker gemide her zaman açıktır.

Beşinci nesil bir Haldex kavrama otomatik arka aks çekiş kaybı ile hiç sürülen ön aks tarafından tehdit ne zaman eklenir döner. Elektronik diferansiyel kilidi gerektiği gibi dört tekerleğe tahrik gücünü dağıtmak için can. sırasıyla iç ve böylece tekerleklerin viraj hızlı sisteme + XDS da fren (üst iki motorlar için standardı) bir uzantısı olarak sürüş dinamiği geliştirir.

Sürüş profil seçimi özel bir off-road moduna yeni Alltrack genişler. Bu set-up böyle ABS ayar olarak değişikliklere off-road sürüş şartlarına sürücü yardım ve güvenlik sistemlerini uyuyor veya Bergan- ve taşıma ücreti yardımı harekete geçirir.

Bunun dışında tabii ki, çok sayıda yardım sistemleri ve bilgi-eğlence kiti gelen vardır "standart"Uzun fiyat listesinde -Passat. İlk bahsedilen kervan sürücüleri özellikle kolayca dar alanlara ve ayrıca masif kampçılar joystick terleme olmadan manevra edilebilir yeni römork Assist, yaklaşık gelecekte mutlu olmalı. Sadece bunun gibi düzenli yolculuk inşaat sahalarında, takipçileri çekmek ve pratiklik yüksek taleplerine rağmen lüks sınıf konfor vazgeçmek istemiyorum insanları bekliyoruz.

Jonas Eling