Yol Hazır yarış versiyonu

Range Rover Sport Bowler EXR S 2013 Fiyatı Sport SUV Offroad akort 2013 Bowler-S EXR

Ralli uzmanı sınıfındaki oyuncular katkı gıda ile Bowler EXR bir yol gidiyor versiyonu üretti

Range Rover Sport: Uzman melon toplanma denilen bir yol gidiyor sürümü var EXR-S gelişmiş ve yayımlanan fiyat Ayrıca bu ülkede satılmaktadır SUV için

daha güçlü ve 700'den fazla kilo daha hafif Yüzde on - İngiliz ekibi melon olarak, Range Rover Sport'a ralli otomobili döner. Şimdiye kadar, ağırlıklı olarak uzun mesafe yarışları için bir yol aracı olarak bu EXR gelecek var mı, Dakar Rallisi'ne düşündü.

şirket Belper dan İngiltere'de açıkladı. gösterişli yarış arabası yaklaşık 230.000 avrodan başlayan fiyatlarla için Almanya'ya teslim edilecektir.

Range Rover Sport EXR-S: 557 hp V8 benzinli motor

Revved araba üretim modelinden bir V8 benzinli motor getiriyor. Ancak, Bowler bazı teknik kısıtlamalar genişleyen etti. Böylece, güç 410 kW / PS 557, 625 Newton metre azami tork yükselir. Bowler iki koltuk ve bir silindir kafes içeren ve plastik gövde imal çünkü aynı zamanda, ağırlık, yaklaşık 700 kilogram ile azaltılır.

0 ile 100, EXR-S 4.2 saniyede hızlandırır. üst hız Ancak 250 km / s ile sınırlıdır. Tüketim yaklaşık 16 litre (: 380 g / CO2 emisyonlarının) ile melon bulunmaktadır. Geleneksel ayarlama araçların aksine, Range Rover değil Bowler tek elbiseler Sport. Ama takım sadece çerçeve, şasi, motor ve transmisyonu ve yeni inşa şeyi gerçekleştirecektir.

Daha araba temaları: AutoZeitung serbest bülten

Yani gider EXR-S sadece 22 inç tekerlekler üzerinde. O da sadece iki kapılı bir 14 santimetre daha geniş ve önemli ölçüde daha düz vücut vardır. tüm spor oryantasyon için - biraz konfor henüz müşterilerine İngilizleri sağlar: deri koltuklar, klima ve bir radyo vardır.
dpa / az

AutoZeitung