Önümüzdeki otomobiller için online kayıt

Çevrimiçi onayı (i-car) Çevrimiçi onayı (i-car)

1 Ekim tarihi itibariyle 2017 araç sahipleri çevrimiçi ve kayıt Federal Motorlu Taşıma Kurumu (KBA) Kuş onaylı araçların çevrimiçi portalını kullanarak kapalı seçeneği vardır.

© autozeitung.de

1 Ekim tarihi itibariyle 2017 Kuş test edilmiş ve kapalı çevrimiçi kayıt (i-car) üzerinden araç ve sırt açmış kullanabilirsiniz. Ama dijital sertifika gereksinimleri oldukça özeldir. Biz internette güvenle arabasına kapalı online kayıt hakkında bilmek ve kaydolmak için gerekenleri açıklar.

çevrimiçi kayıt i-car (Internet tabanlı araç kayıt) 1 Ekim 2017 hoşgeldin, internette Kuş onaylı otomobiller ve diğer motorlu araçların yeniden günlüğü. süreç kayıt bürosuna için can sıkıcı bir yol böylece yerine, rahatlıkla ev bilgisayarından yapılabilir, elimine edilir olabilir. Dijital oturumu kapatın ve yeniden kabul böylece araçların Kuş (araç izleme örgütünün serbest otomotiv uzmanı E.V), i-araba için ilk izleme örgütleri biri olarak tanınan Federal Ulaştırma Bakanlığı ile Federal Motorlu Taşıma Kurumu (KBA) tarafından yapıyordu. Bunun anlamı, çevrimiçi hakkında kapatma herhangi bir zamanda Kuş onların birincil soruşturma plaket almış ve tekrar tescil edilebilir 1 Ocak 2015 kayıtlı araçlar. Bunlar sadece araba değil, aynı zamanda motosiklet ve römorklar içerir. Sonraki adımlarda, yeni araçların kayıt ve genel yeniden kayıt i-araba ile 2018 den mümkün olacaktır. Henüz ayrıca prosedürü için yıl içinde daha sonra onaylanan araba Katılım olmadığı bilinmemektedir. i-arabanın genel amacı Alman onayı daha etkili ve araç sahibi için toplam daha az pahalı olan kılmaktır. Daha fazla bilgi: ülke çapında taşırken araba ruhsatı almak

i-car: İzin ver veya araba çevrimiçi giriş

çevrimiçi kayıt i-car (Internet tabanlı Araç tescil) Internette araçların dijital yeniden günlüğüne için federal devletler veya sitede kayıt bürolarının web siteleri aracılığıyla mümkün merkezi olmadığı. İlk olarak, araç sahibinin çevrimiçi fonksiyonu ile kimlik kartının araçları tanımlamalıdır. Bunu takiben, araç tescil, taşıt kimlik numarası (VIN) güvenlik koduyla bir çözünürlük maskesi, sigorta VB-numarası SDD şeması için bankacılık bilgileri saklıdır tanımlayıcı ve isteğe HU / SP-Express kodu gereklidir. Online transferi veya SEPA otomatik ödeme ve onay uygulama tarafından ödenmesi gereken ücretler Sonuç olarak başkanlığına gönderilir. lisans için yeni tescil belgesi ve plaketler Kabul Ofisi aracılığıyla sonra posta yoluyla gönderilecektir.

Çevrimiçi kayıt: Ne zaman çevrimiçi arabamı kayıt olabilirsiniz?

i-Araç başına çevrimiçi yeniden kayıt (Internet tabanlı araç kayıt) Ekim 2017th mümkündür arabalar ve diğer araçlar kapatıp ve kaydedilir olabilir.

Ne gereksinimleri i-otomobil için karşılanması gereken?

bir koşulu olarak, (i-araba re-logInternet tabanlı Araç tescil) 1 sonra aracın Kuş kayıt Ocak 2015 online fonksiyonlu yeni kimlik kartı NFC fonksiyonu ile fonksiyonel bir kart okuyucu ya da cep telefonu ve bir kimlik kartı uygulaması mı. ücretleri kayıt ofisi kredi kartı veya PayPal ile ele alınır ödeme.

Ne araba online onaylanabilir?

İnternet sertifika i-araba ile olasılık araba online (Internet tabanlı araç kayıt) kapalı ve tekrar oturum otomobil, motosiklet ve römork gibi araçlar içerir.

Ne kabul semt ilgisi?

Şimdiye kadar, sadece bir önceki kayıt ilçesinde aynı araç sahipleri üzerinde bir kabul olabilir. işaretler eski önce olmalıdır - zaten tekrar ayrılmış ve giriş edilir. Prosedür bazı devlet ve yerel yönetimlerin portalları yanı merkezi olarak aracılığıyla Federal Motorlu Taşıma Kurumu (KBA) bir online portalı üzerinden hem uzaktan sunulmaktadır.

i-Car aracılığıyla Giriş ücreti ne kadar?

zorunlu indirim ve kayıt ücreti birkaç kuruş daha fazla veya daha az pahalı olduğu bireysel vakalarda, yaklaşık 6.10 Euro olabilir ama.