ehliyetsiz suç olduğuna

ehliyetsiz ehliyetsiz

Yasa koyucu kamusal alanda ehliyetsiz yasaklamaktadır. Bu ağır cezalar tehdit etmektedir.

© Fotolia

ehliyetsiz ciddi bir suçtur. halka açık yollarda Kim Geçerli bir lisans olmadan araba sert yüz gider cezan ve para cezaları.

Hiçbir sürücü ehliyeti vardır Kim, sadece denemek ve görmek: otoparkta araba ile kısa bir dönüş yuvarlak ve deneyim kazanmak. Kanun ehliyet fakat yasaklı olmadan sürüş. Kim ebeveynler, kocası veya arkadaş bir tur ile döndürmek ve ağır para cezaları riske, direksiyonuna deneyim biraz kazanmak için toprak yollar veya kamu otopark kullanır. Aslında bu bir problem olmamalı, birçok inanıyoruz. Ama bu küçük egzersiz saatte milletvekilleri şiddetle cezalandırılır. Bir istisna özel mülkiyet ve trafik eğitim alanlarıdır. özel mülkiyet üzerine bir araba lisansı olmadan sürülebilir. En azından yasa engellemez. Önemli olan diğer yol kullanıcıları için zemin ulaşılmaz olup olmadığıdır. Toprak yol, otopark veya bir arsa zaman özel sadece "o çit"Almanya'nın Otomobil Kulübü (AvD) den Johannes Hübner diyor. Alan bir bariyer, bir çit veya bir duvar ile kapalı olması gerekir. Özel arazi için bir ücretsiz geçiş değildir. "mülkiyet sahibi açıkça rıza gerekir"Hübner açıklar.

Yakında eskimiş ehliyet Eğer? Video:

Bir lisans olmadan sürüş sırasında cezalar tehdit ediyorlar

Bunlar o birkaç yıl için herhangi bir sürüş testi yapmak olmayabilir da gereken para veya hapis sonraki bekliyoruz kamusal alanda ehliyetsiz yakalandı. Ve ön yolcu ciddi sonuçlara ayarlamak zorundadır. o bir lisans varsa, o şartlar altında onu vermiştir. Flensburg sürüş kaydında Üç nokta bir tıp-psikolojik değerlendirmeleri (MPU) gibi olur. güvenli tarafta olmak istiyor kim, otomobil kulüpleri bir sürücü eğitimi alan üzerine veya bir sürücü kursu daha iyi çalışır. Orada, adayların bir lisans olmadan 16 yaşındaki onların mermi bir kural açabilirsiniz. Ancak yolculuk Yetkili bir yolculuk ihtiyacı var.

Ne cezalar?

Bir arabaya biniyorlar eğer göre cadde (StVG) bir yıla kadar hapis veya ince bir terimle lisansı olmadan insanları saymak gerekir. "gerekçe ile: yasama insan trafik kazalarında yaralandı herhangi bir riske karşı istiyor"Almanya'nın Otomobil Kulübü (AvD) den Johannes Hübner diyor. Halka açık yollarda, şerit veya park günü, sürüş lisansı olmadan yasaktır.

Bir kaza sigorta kapağını mu?

sorumluluk sigortası diğer arabalara hasar kazalar için ödeyecek. Sürücü hiçbir sürücü belgesi varsa bu da geçerlidir. rahatlamak için bir nedeni tutucu değil içindir: "sigorta şirketi parayı geri alacak"AvD gelen Johannes Hübner diyor. tutucu araba vasi sürerek yönlendirilmesini sağlamaktır gerektiğinden sigorta, rücu iddia olabilir. bir kazada birine zarar gel, sahibinin bir ömür boyu aylık veya muhtemelen ayarlamak gerekir.