Sorento herkes için prim istiyor

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV Kia Sorento (2015)

Yeni Kia Sorento (2015) 34990 Euro başlayan fiyatlarla vardı olmaktır.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV Kia Sorento (2015)

Süspansiyon konforu, yeni Kia Sorento açıkça kazandı zaman.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV Kia Sorento (2015)

Ön, büyük "Kaplan Burun" vaftiz ızgarası kabartmalı.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV iç kokpit Kia Sorento (2015)

Yüksek kaliteli malzeme ve işçilik ve berrak bir çalışma yapısı olduğu gibi çok düzenli kokpit.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV iç kokpit Bilgi ve Eğlence Multimedya Kia Sorento (2015)

bilgi-eğlence sistemi ekran dokunmatik ekran özelliğini ve ek direkt hatlı tuşlara sahiptir.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV orta konsol freni Kia Sorento (2015)

Elektrikli park freni düğmesi destek sistemleri ve Co için kontrol düğmeleri ile çevrilidir

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV İç Koltuklar Kia Sorento (2015)

kokpitte Sorento arkasında Hem ön geniş bir alana sahiptir.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV iç arka koltuk Kia Sorento (2015)

hareketli ikinci ve üçüncü sıra koltuklar ekstra ücret mal oldu.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV iç USB bağlantı noktası Kia Sorento (2015)

Sorento arkasındaki olarak, diğerleri arasında, bir USB bağlantı noktası buldum.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV gövde Kia Sorento (2015)

koltuk ikinci ve üçüncü satır aşağı Katlanmış, düz yük tabanı oluşturulur.

Kia Sorento 2015 test sürüşü raporu Kore SUV yedi koltuklu gövde Kia Sorento (2015)

Hatta Sorento tam oturma gövdenin bir denge sunuyor.

Güney Koreliler yeni istedikleri Kia Sorento SUV üretimi (2015) Bunlar arasında özellikle, ikna edici primler uygun kalitede. İlk test sürüşü olarak bu Koreliler kelime görünür tutmak.

Kia stratejisini değişecek, hızlı büyüme kat bitti. kalitesinde yeni seviye daha ileri satış ve müşteri bağlılığını güçlendirmek için bu, yeni Kia Sorento (2015) ilk sürücünün de olduğunu. En azından Thomas Oh (Kia'nın Müdür Yardımcısı ile tarifi & COO) marka geleceğini şekillendirmeye etmek istiyorum. Akıllı Yöneticiye göre Kia tüm zorluklara hazır. prim sağlayıcıları ile yakalamak için: Yani bir görevdir. Özellikle Kia, Hwasung içinde yeniden "Küresel Kalite Merkezi" için. Sorento üçüncü nesil yeni kontrol prosedürleri geçirilir ilk dizisidir. Gelecekte yeni bir kalite seviyesine habercisi olmalıdır. Ve ilk izlenim iyidir. açık tasarım ve temiz uyan zarif görünümüne katkıda bulunur. ne zaman Yeni Kia Sorento (2015) Dingil mesafesi neredeyse on santimetre sekiz, dış uzunluğu artmıştır - Sorento güvenle duruyor.

videoda 2016 yılına Kia sırası:

İlk yolculuğu Yeni Kia Sorento (2015)

Ama yeni kalite bilincinin iç ağırlıklı olarak Yeni Kia Sorento (2015) açıklık. Zarif mimarisi bir elini ikna ile gösterge paneli, berrak bir işletim yapısı ile malzemelerin kalitesi ve diğer yanda sunmaktadır. Her bir düğme temiz eklenir. Koltuk kılıfları, headliner, yüzeyler: Yeni Sorento kalite söz çözer. ama detaylara dikkat malzeme ve onların işlenmesinde sadece belirgindir. Hatta SUV sürücünün başarılı entegrasyonu ile ve Korelilerin yüksek standartları için önceki çok daha iyi drivability kıyasla hissedilir. Sekiz santimetre daha uzun dingil mesafesi ve diğerleri arasında yer alır kasaya derin iyileştirmeler, daha büyük burçları ve yeni yay amortisör birimleri kombinasyonu, bir gerçekten sıkı Avrupa, ama nazik konfor sağlar. Ancak, yeni hidrolik direksiyon olduğunu sürüş deneyimi içinde Yeni Kia Sorento (2015) en olumlu etkiye süren. elektromekanik sistem artık direksiyon kolonu üzerine monte ama şimdi rafa doğrudan gelir edilir. selefinin tanımsız tepki tarihidir. Yeni Sorento gerçekten etkileyici geribildirim ile değil kesin kontrol konuşulan şımarık, ama her viraj çevresinde bırakır.

İyi gürültü azaltma, doğru bir çeviri

Yeni direksiyon Sadece olarak başarılı da şasinin gürültü yalıtımı ve yeni Kia Sorento (2015) sürücü. 200 hp ile 2.2 litre turbo dizel kibarca düşük ve orta motor hızı aralığında otomatik hoş mütevazi altı hızı ile birlikte ölçülü çalışma. sert tonu ile sadece yük altında dört silindirli homurtu. konfor ve güvenlik özellikleri geniş şimdiki zaman sığar. Donanıma göre, müşteri tutma ve şeritleri, bir trafik işareti algılama, aktif seyir kontrolü ve çok daha fazlası değiştirmek için Assistant alır. manuel şanzıman ile yeni Kia Sorento (2015) için taban fiyat EUR 34990 olduğunu.

Michael GoddeMichael Goddebizim Sonuç

Yeni kalite vaat yeni Sorento ile Kia tetikler. selefi ve grupla karşılaştırıldığında En azından daha olgun görünen Hyundai Santa Fe rakipleri. la BMW X3 ve Audi Q5 à Alman rekabet anlaşmaya bekleyebilirler.