B-Max bir ipucu kullanılmış?

Ford B-Max Ford B-Max

Güncel otomobil endüstrisi SUV trendi Ford B-Max ferahlatıcı bir alternatiftir - hatta kullanılan araç alıcıları için.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max

4,08 metre onun taşıt uzunluğu ile minibüs küçük tarafında, ama onun mimarisi ile, B-Max hep bunun için, kompakt boyutlara yoksun bir yer yapar rağmen.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max

kullanılan Ford B-Max ana çalışmada gerçek örnek öğrenci.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max

Sadece B-Max dökümü istatistiklerinde daha sık görünür.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max

motorlar çeşitli benzinli ve dizel motorlar gibi bir araba gaz sürücü mevcuttur.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max© Ford Ford B-Max Ford B-Max

kullanılmış araba fiyatları 7500 Euro yüksek sesle Schwacke başlar.

© Ford Ford B-Max Ford B-Max© Ford

Ford B-Max de kullanılan araba önerilir. Kim kullanılan minivan satın almak istediği, ancak bazı dikkat etmelidir.

Kim, kullanılmış bir araba gibi bir minivan hochgebockten tüm plastikbeplankten SUV ve geçitler satın Ford B-Max değerli alternatif bulmak istiyor. minivan vadede oldukça 4,08 metre onun taşıt uzunluğu ile aksanlı rağmen "mini" göre "kamyonet"Ama onun mimarisi B-Max, tüm bahis kompakt boyutlara yoksun bir yer yapar: arka yolcular kolayca kayar kapıdan oturup böylece sütünüyle ise ihmal edilmiştir. Ön ve arka kapılar açık ise 1.5 metre genişliğinde açıklık kolay erişim sağlar. Kompakt boyutu, o Ford Fiesta ile paylaştığı Ford B-Max ve onun platformu, borçludur. O MPV C-Max eğlenceli kendini sıralanmış ve böylece uzay koruyucu ve şehir arabası arasında iyi bir denge sunuyor. kullanılan B-Max benzinli veya dizel motorları ile güçlendirilmiş edildiği yılın bağlı. mevcut dört benzinli motorlar 90 ile 125 hp güç sunuyoruz. dizel seçimlere 75 125 beygir gücü ile üç motor bulunmaktadır. 2014 Ford programa 90 beygir LPG dönüşüm aldı.

videoda Ford B-Max:

İkinci el araba Ford B-Max al

kullanılan Ford B-Max ana çalışmada gerçek örnek öğrenci. Direksiyon ve fren sistemleri yukarıda ortalama kesti. Eski TÜV denetçiler tarafından sadece her 1000 kopya eleştirilmektedir. Sadece farlar ara sıra sorunlar ve nispeten hızlı bir şekilde paslanacak set fren diski olun. Aksi takdirde, TÜV Ford B-Max ile hatırı sayılır memnuniyeti dile getirdi. durum, onun arıza istatistiklerinde Ford B-Max farklı bir tablo çiziyor ADAC, farklıdır. arıza yardımcıları temel nedeni üç sorunların taşınmak zorunda kaldı: B-Max modeli yıllar 2013 ve 2014 yılında minivan genellikle iletim ve aşağı yakıt pompası vardı. Yerleşik 2012-2014 modellerinde istatistik verhageln pilleri taburcu edildi. Ayrıca Ford B-Max iki hatırlatır geçmişte etkilendi: 2013 yılında geri bir çağrı, egzoz sistemi, ilgili, aktif kömür filtresi B-Max emisyon düzenlemelerine uymak olamazdı neden tıkanmış haline gelebilir. İkinci hatırlama sadece 1.5 litrelik dizel motorlar kırmak için tehdit bir kam mili ile Temmuz 2017 yılında gerçekleşti. Kullanılmış otomobil alıcıları rötuş işlemi gerçekleştirildi emin olmalısınız.

B-Max: Bir modeli HU öğrenci ancak kaza yapan

kullanılan Ford B-Max için fiyatları yüksek sesle 7.500 Euro Schwacke listesini başlar. Bu fiyata, 75 hp 100,000 kilometrelik bir kilometre ile Yıl 2012 teçhizat çizgisi ambiyans ile, otomobil alıcıları örneğin olsun 1.5 litrelik dizel kullandı. en az 10.000 Euro LPG versiyonu için saatin üzerinde 45.000 kilometrede kaynaklanmaktadır. bir litrelik benzinli motorun aynı fiyata 125 PS listesinde ekipman hattı eğilim mevcuttur. Yılın 2013 itibaren o yaklaşık 60.000 kilometre aşağı yöneldi.