Bir yetişkin gibi

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo Yüz gerdirme

farklılıklar sınırlar içinde ilk bakışta dışarıdan uymak iken ...

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo Yüz gerdirme

... Volkswagen Polo altı levha neredeyse her şeyi değiştirdi. Tamamen yeniden ...

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo Yüz gerdirme

... Tüm dört ve üç silindir Euro 6 standardına uygun, kendisi motor yelpazesi sunar ...

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 2014

... ve bazı durumlarda önemli ölçüde daha az yakıt öncekilerden daha ihtiyaç

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 2014

İstek üzerine, yeni Polo bile tam LED farlar için de ...

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 2014

... Aktif Cruise Control ACC ve çoklu çarpışma fren kendi yolu var ...

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 2014

... Wolfsburgen küçük arabalarda buldular. Yüz germe Nisan 2014 tarihinden itibaren satılır

2014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 20142014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 20142014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 20142014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 20142014 VW Polo Subcompact yüz germe 6R yüz germe VW Polo 2014

motorları ve aufgefrischtem tasarım gider tamamen yeni seri ile, revize VW Polo 2014 başında

ilk küçük otomobil özellikle fiyat için bugünün bakış açısı genellikle haddeleme feragat gelen ve onların yönetilebilir boyutları konuştu. Bu arada, durumun modern teknoloji uzun zorunluluk gibi küçük arabalar olmuştur çünkü farklı temelde olduğunu. Kim mutlaka geri düşer Burada uzun zamandır hiçbir ilerleme rapor vardır.

VW Polo Yüz gerdirme 2014: Kapsamlı Teknoloji Güncelleme

Bunu engellemek için, Volkswagen 2014 kapsamlı bir yüz germe baharında Polo donatır. bile VW Polo Yüz gerdirme İlk bakışta göze çarpıyor olasılığı, sadece bilenler Wolfsburg ölçüde üzerinde sayfanın altında kendi küçük arabalar yükseltme. Hemen hemen tüm motor yelpazesi pahalı yakıt başa Euro 6 emisyon standartlarına ve hatta daha ekonomik karşılamak için yeniden tasarlandı. yeni seçenekler ve yardım sistemleri de vardır.

ön uç dizaynı aracın genişliğini vurgular ve Polo yetişkin ve kalın, aynı anda ortaya sürdü. Küçük Wolfsburg halojen ve xenon lambalar ve tam LED far ek olarak facelift temin edilebilir ve etkileyici modern teknoloji artık küçük arabalar yazılır ne kadar büyük vurgulamaktadır. arka, yepyeni arka lambaları ve üzerinde polo için revize edilmiş arka tampon anda.

iç kısmında bile daha derin açılan değişiklikleri: direksiyon, gösterge paneli ve bilgi-eğlence sisteminin tamamen yenidir ve önümüzdeki bir facelift için sadece sürücü hissi verir. İlk VW gibi, yeni Polo modüler bilgi-eğlence kiti Wolfsburg ikinci nesil kullanır: Müşteriler artık hemen hemen her ihtiyacı 5 6.5 inç arasında ekran boyutlarına sahip kapsayan dört dokunmatik ekranlı varyantları arasında seçim yapabilirler. Aracın monitörde telefonunuzdan daha büyük ekranlara ve içeriği üzerinde görüntülemek ve kullanımı Ayna bağlantısını kullanarak yapılabilir.

özel ekipman ve yardım sistemlerinde Yeni gelecekte de uyuşukluk algılama sistemi, arka görüş kamerası ve otomatik mesafe kontrolü ACC bulunabilir. Standart, VW Polo sonraki kazaların önlenmesi, durmak için bir kazadan sonra aracı getiren Körfez multicollision frenden diğerleri arasında tanınmış için facelift ayarlar.

verimliliği açısından aslanı hemen 1.4 litre hacme sahip yeni bir üç-silindirli motor kullanır ve AB döngüsünün 100 kilometre başına 3.2 litre ortalama yakıt tüketimi ulaşır 75 hp, yeni VW Polo BlueMotion olup. O kilometre başına CO2 82 gram yayar. 1.4 TDI üç silindirli 75 hp, 90 HP ve 105 hp mevcuttur ve bazı detaylı çalışma akustik çok daha hoş 1.2 litre hacme sahip önceki modele göre meydana sayesinde.

benzin 90 beygir gücü üzerinde 75, 60, üç seviyelerinde mevcut olacaktır 1.0 litre hacme sahip yeni bir üç-silindirli direkt enjeksiyonlu motor vardır. Ayrıca, dört silindir yalnızca Polo 1.2 TSI, BlueGT ve GTI için gelir.

Özellikle dikkat geliştiricileri de daha düşük bir tüketim için benzinle, en ekonomik model, 90 HP ve 100 kilometre başına 4.1 litre yakıt tüketimi ile yeni 1,0 TSI. Yıl boyunca, silindir etkisizleştirme ve 150 hp ve yeni VW Polo GTI ile revize BlueGT piyasada ardından 192 hp ile geldi. Dört tekerden çekiş gelecekte değil Polo 6R için de mevcuttur.

Benny Hiltscher