Oldtimer satın yakından bakmak

eski otomobil satın OLDTIMER let it satın almadan önce kontrol

Klasik otomobiller bir yaşam yoludur. Bir satın almak isterlerse küçük Risk klasik araba ile satın olarak, burada ipuçları bulabilirsiniz.

© TÜV Rheinland

Daha fazla insan klasik araba satın istiyorum. Şaşmamalı, birçok otomobil 30 ötesinde günlük kullanım için oldukça uygundur Biz satın öneriyoruz.

Oltimer Automogilindustrie Derneği (VDA) göre tarihi Plaka (H) ile yüzde on daha fazla araba etrafında 2016 343958 eski otomobil başlıyordu çünkü satın önceki yıldan uygulanan etmek. Biz Bağbozumunu satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ipuçları vermek nedeni budur. sac ve teknoloji için gelen sonuçlarla - taze temizlenmiş mağazalardan yeni araçlar aksine, tarihi arabalar kemer altında en az 30 yıl daha geçti ve vardır olmasından dolayı klasik bir araba satın almak, her zaman bir güven meselesidir. İşte yeni yatırım özelliklerine arayan bir çocukluk hayalini, pazar yanı sıra yatırımcılardan gerçekleştirmek istiyorum araba severleri otlatmak. Gelecek klasik otomobil sahipleri araştırmaya kendilerine en uygun olan araç ağırlıklı açık olmalıdır. Önceden tam olarak araca ve seçilen kopyanın tipi haberdar olmak gerekmektedir. Bu örnekte, ADAC klasik otomobil danışmanı için, yararlı olabilir. Ayrıca edinimi ve onayına ek olarak bulunabilir en önemli kulüpleri ve iletişim bilgileri adresleri vardır. o daha sonra ise&# 39; ın satın Desire oldtimers ilk temas noktaları genellikle teklifler böyle mobile.de, autoscout24.de ve gebrauchtwagen.de için platformlar, ama aynı zamanda klasik otomobil dergileri sınıflandırılır, açık artırma pazarları veya antika araba gösterir gider - her yerde klasik araba seçenek vardır satın, satın alma her zaman belirli bir riskle ilişkilidir.

Klasik bir araba satın ilgili ipuçları

Bir klasik araba satın almak istiyorsanız özel bir ipucu, klasik otomobil platformu Klasik Tüccar olduğunu. Geleneksel ikinci el değişim farklı platformu detaylı tanımları, iç aralıkları gösterilmiştir ki burada araç, bir şasi, motor ve iletim numaraları veya renkli kaplamanın üretici adı sunmaktadır. Çoğaltılan tanımlanmalı ve kondisyon kategoriler raporlanır. Buna ek olarak, en fazla 100 yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, videolar ve raporlar için yer vardır. Arabalar kolektif kategoride olmadığından Özellikle çok eski ve nadir araçlar için, uluslararası çevrimiçi pazar ilginçtir "diğer" özetlenmiştir. Ancak, dikkatli çünkü başka bir araba satın karşılaştırılamaz klasik araba alma tavsiye edilir. Bir klasik araba satın almak isterseniz, belli bir marka veya belirli bir tip ve itibar kaybetmek yıllarca eski otomobil satan sağlayıcıları temasın güvenilir noktasını bulabilirsiniz. Bu, ticari amaçlı satıcılar için yasal bir garanti olsun avantajı vardır.

Marka ve eski model araba kulüpleri kendilerine yardım teklif

durumun değerlendirilmesi için bir birinci seviye destek onlar klasik otomobiller, böyle TÜV ve DEKRA veya ADAC olarak deney kuruluşları tarafından Uzman Görüş satın almadan önce. Genellikle marka kulüpleri yardımcı ve satın alma ile ilgili ipuçları vermek. Bunlar belirli bir marka kendilerini adamış ve genellikle teknik hoparlörler var ve yeni başlayanlar yardımcı olmaktan memnuniyet gelmiş klasik araba kulüpleri bulunmaktadır. Eğer yapışma sağlanan hatalı bilgilere herkes alabilir böylece bilgiler ne yazık ki, bağlayıcı değildir. Tarihi taşıtların durumunun bir belirtisi nasıl biri ipuçlarını sunuyoruz "çok iyi" beşe için "eksik", Yukarıdaki tanımlara göre iyi durumda klasik, aşınma hafif belirtiler gösteren teknik hatasız araba. araçlar verbastelte araçlara göre daha yüksek orijinal durumunda işlem gören ederken. Senden önce somun ve cıvata elbette klasik araba satın - da uzmanlar başvurulabilir araba, kapsamlı bir muayene - çok tüm diğer otomobiller gibi. Bir rapor masraf, ama bu bir kural olarak, iyi bir yatırım olmasına rağmen, kısa bir değerlendirme için mutlaka kaliteli bir mühür olarak tavsiye edilmez. Klasik bir araba, herhangi bir durumda bir evrak yok olduğu içinde satın almalıdır. aracın çalıntı olduğu için, olmaz o zaman bile sahibi, bu konuda hiçbir şey bilirse.

güvenli yolu Vintage görüş

Bir izlenebilir tarih Klasikler de değer katmak etkiler. Bunlar orijinal satın alma belgeleri ve faturaları, aynı zamanda onarım ve restorasyon fotoğrafları içerir. Ama, bir sanat kazanır baştan açık olmalıdır, hatta en az 30 yaşında olan bir restore aracın eğer. böylece müşteri yeni bir araba ile aynı beklentilere sahip olmayabilir. daha sonra eski kalay sevgisi hızla pas olabilir çünkü.