Willi Weber kritizuje; Bývalý lékař vyjádřil

Michael Schumacher Michael Schumacher

Velkou ctí pro Michael Schumacher: Bývalí jezdci bude oceněno.

Michael Schumacher a Willi Weber Michael Schumacher a Willi Weber

Willi Weber kritizoval rodinu Michael Schumacher díky přísnému utajení zdraví z motoristických odborníků. Bylo na čase "nalít miliony fanoušků s pravdou ven".

© Getty Images Willi Weber kritizuje; Bývalý lékař vyjádřil Schumacher Foundation "pokračovat v boji"

Pod hlavičkou "pokračovat v boji" nová iniciativa bylo zjištěno, že Michael Schumachers chtěli předat hodnoty a hovor držet se s ostatními lidmi.

Současný zdravotní stav Michaela Schumachera je stále tajemstvím. Willi Weber proto byl kritický vůči rodině. Různé přátelé, známí a celebrit se také vyjádřil o Schumi, že v posledních letech. Teď tam ale jinak novinky: Schumi byl uveden do Síně slávy německého sportu.

Vzhledem k tomu, že je o zdraví Michael Schumacher již dlouho nic nového k rodině, přátelům a fanouškům, ale nyní mohou těšit na další skvělé zprávy. 180000 "obrázek"Čtenáři čest bývalý závodník a top sportovec Magdalena Neunerová se o místo v německém Sports Hall of Fame. ocenění od ministra vnitra Thomase de Maziere byla udělena (CDU). "S jejich osobnosti a jejich službách, Magdalena Neunerová a Michael Schumacher již rozhodujícím způsobem přispěl k popularitě svých sportovních a vzrušený po celá léta na sportovní fanoušci v Německu a po celém světě", Politik řekl na ceremonii. Michael Schumacher je stále nejúspěšnější německé jezdci. V spekulace o jeho zdravotním stavu po nehodě na lyžích v neposlední řadě proto, že každý občas překročily hranice ze strany médií. A konečně, Hamburg Obvodní soud řekl verdikt v procesu s práva na soukromí Michael Schumacher. časopis "pestrý" Proto musí převést náhradu 50.000 eur do rodinného Schumacher a přispívají 65 procenty Abmahnkosten (950 euro) a část nákladů na zpracování. Nicméně, rozhodnutí soudu ještě není konečný. Věc byla projednána, protože časopis dělal tvrzení v otázce v roce 2015, že Michael Schumacher mohl znovu chodit. Rodina šel ten titulek příliš daleko. "pestrý" měla předložit na jejich obranu na informátora, takže kompenzace selhala pouze ve stanovené výšce.

Michael Schumacher člen síně slávy

Syn Mick oslavil své 18. narozeniny 22. března a od té doby je sám zodpovědný za svá rozhodnutí. Už formuloval svůj jasný cíl pro budoucnost: "Chci být úplný závodník." Nicméně, tři roky, které uplynuly od vážné nehodě na lyžích sedminásobného mistra světa F1 Michael Schumacher, když se rodina udržuje Zdraví z populárních motorových sportovních odborníků dále tajné. Tam pochází kritika a dokonce od Michaela Schumachera bývalý manažer Willi Weber. V Intervie s časopisem "pestrý" Vysvětluje: "kritiky jsem se za nějaký čas, že rodina Schumacher neříká celou pravdu. Ale já kousnout jako žula, radím není slyšet", On věřil, že to bylo pro Michael Schumachers rodiny v době, "nalít miliony fanoušků s pravdou ven", Tato prohlášení zní skoro jako kdyby po aktuálním zdravotním Schumi horší, než se dříve myslelo. Ačkoli Willi Weber dále vyjádřil v rozhovoru "Naděje umírá poslední", Říká, že tlak se staví přes jeho výroky na Schumachera rodinou jiného jazyka. Kromě toho je 74-letý řekl jim mají dlouhou smuteční období nutné přijmout osud Schumi. Ačkoli Willi Weber sama o sobě je jedním z nejbližších spolupracovníků Michael Schumacher se může - jako údajně mnoho dalších přátel a V blízkosti společník z jeho aktivní sloučeniny obecného vzorce 1, čas - Schumi nenavštívit: "Škoda, že Corinna zřejmě mi nevěříte už ne."

Schumacher syn Mick nyní 18 let

Dne 29. prosince, nehoda Michael Schumacher výročí potřetí. Z hlediska rodiny, přátel a fanoušků tři těžké roky. Speciálně pro posledně jmenovaných především letech nejistoty. Takže rodina rekordních mistrů potvrzena po propuštění z nemocnice, což dnes již 47-letý na svém soukromém pozemku ve Švýcarsku Rehabilation profesionály. Od té doby Michael Schumacher je chráněna před okolním světem. Na začátku prosince 2016 byl krátce velké vzrušení na tajně shot photo Michael Schumachers na nemocničním lůžku. Údajně nabídl dosud neznámý řekl foto publikování na dobu jednoho milionu eur na nákup. V reakci na "foto Skandál" okamžitě vzal stíhání Offenburg zobrazit pomocí Schumacher manažer Sabine Kehm vyšetřování proti neznámým osobám, protože pochybné NABÍDKA "velmi osobní život" Schumacher byl zraněn. Šetření bylo nastaveno do té doby, protože žádný pachatel by mohl být stanoven. Mezitím, rodinné prostředí Michael Schumachers se nezahálí a snaží se dělat to nejlepší z celé tragédie. Pod hlavičkou "pokračovat v boji" nová iniciativa bylo zjištěno, že hodnoty Schumi a volání vytrvat chtěli přenést na ostatní lidi. "Pokračovat v boji se chce cítit inspirována Michael Schumacher, motivovat je, aby pokračovat v boji a nikdy se nevzdávej všechny lidi,"To říká, že na webových stránkách iniciativy. "Michaelova silná vůle, jeho věrnost těm, blízko k němu, jeho upřímný postoj k jeho cílům a přesvědčení a jasnou ochotu pomáhat ostatním mají již mnoho let pro mnoho lidí po celém světě inspirací."

Willi Weber kritizuje Schumachera rodinu

V listopadu 2016: Poslední zprávy o zdravotním stavu Michael Schumacher přišli z bývalého technického ředitele Ferrari Ross Brawn. Dlouholetý Schumachera přítel řekl v rozhovoru pro britskou BBC: "Je to pro mě těžké říci něco, aniž by porušovaly soukromí rodiny. Mohu říci: Existuje mnoho pověsti a většina z nich jsou špatné. Doufáme a modlíme se každý den, že budeme pokračovat v pokroku, a jednodenní jednu Michaela, který se dostal z jeho strašné zranění vidět." 22 let poté, co jeho první světový titul Schumacher má nyní úředníka Facebook- a Instagram-Vyskytuje.

Prohlášení Ross Brawn pod podmínkou Schumachera

Od září 2016: Michael Schumachers právník Felix Damm mluví prostý text. V žalobě proti časopisu Bunte, právník potvrzeno: "Nemůže chodit." Felix Damm obviňuje časopis mít soukromí Michael Schumachers zraněného. "Prohlašovat, že oni měli, Family Schumacher nucen zaujmout proti své vůli"Takže právník pokračoval. Více než tři měsíce dříve, v červnu 2016 Michael Schumacher vyhrál Nürburgring Cenu za celoživotní dílo. Nicméně, vzhledem k jeho zdravotní situaci mistr světa Formule 1 nemohl ani záznamník cenu. Jeho manažer Sabine Kehm převzal cenu jménem a poskytl aktuální informace o současném stavu Michael Schumacher zdravotního: "Jsem si vědom, a myslím, že všichni se mnou souhlasit: Všichni jsme už cítí lépe, když Michael ještě tady a děkuji moc", Manažer bývalého jezdce Ferrari řekl. "Ale bohužel to není možné. Bohužel, musíme akceptovat všechno, a naučit se s tím vypořádat. Každá sada je stále spouštěčem nové požadavky, každé slovo je majákem pro více informací", Kehm řekl v rozhovoru pro Süddeutsche Zeitung: To by se nikdy odpočívat. když byl dotázán "Jak je Michael Schumacher?" Navíc by existovat žádná obecná odpověď, protože to je "stálý" Proces se jedná. Touha mluvit o své kolegy řidiče ex-závodní dělal, nicméně, Sebastian Vettel. Ve společném rozhovoru s Dirk Nowitzki řidiče Ferrari, který řekl, "Bild am Sonntag": "Je to brutální osud. Ale vždy je tu naděje. Ti, kdo ho znají z jeho hracích dnů, ví, že Michael je bojovník. Pokud se někdo najde způsob, jak změnit věci kolem, potom."

Michael Schumachers kariéra ve videu:

Michael Schumachers právník Felix Damm se projevila

Jak února 2016: Ex-šéf Ferrari Luca di Montezemolo má sportovní úspěšnou éru Ferrari mitzuverdanken Michael Schumacher v F1. Nyní byl požádán o stavu Michael Schumachers. Docela složité, protože vše, co opravdu víte, jak na to Michael Schumacher mlčí. Montezemolo není, to mluví. I kdyby se mu vlastně říká málo. "Měli jsme skvělé roky spolu, i na osobní úrovni"Di Montezemolo řekl na akci panelu v Miláně. "Bohužel, náhodný pád z něj udělalo ski přestávka"Di Montezemolo pokračuje. Zprávy měl od Schumacher, bohužel nebyly dobré, říká 68-letý. Ale další podrobnosti nechtěl jmenovat. Sabine Kehm, Michael Schumachers manažer však nebude ani komentovat poznámkami Montezemolo je.

gone média na Schumi článků příliš daleko: OLG München

V nedávném rozhodnutí soudu, Vrchní zemský soud v Mnichově vydal právníky Michael Schumachers s ohledem na podávání zpráv o nějakém mediálním právem. Podle soudu některá média se rozešel s jejich pokrytí příliš daleko do soukromého života Michael Schumachers a jeho rodiny. Námitka společnosti příslušné mediální zamítl odvolací soud. Tento proces byl založen na stížnosti advokátů Schumis příkaz poté, co zprávy o zdravotním stavu F1 mistr světa se objevil ve čtyřech časopisech, které zdobené tiskové zprávě své mluvčí Sabine Kehm.

Stojan na 3. ledna 2016: media právník obhajuje mlčení rodiny

Údajně Schumi můžete projít několik kroků

Ve zprávě ze dne 22. prosince 2015 časopis říká "pestrý"Michael Schumacher může dočasně trvat několik kroků zpět s podporou. Bývalý pilot Formule 1 by se však ztratili značnou váhu. Nicméně, Michael Schumachers dlouholetý manažer Sabine Kehm okamžitě popřel zprávu: "Bohužel jsme nuceni prostřednictvím tiskové zprávy nedávné objasnit, že toto tvrzení Michael mohl znovu chodit, není pravda."

Stánek 31. října 2015: Jean Todt mluví o stavu Michaela Schumachera

Manažer Sabine Kehm: spekulace na dohled

Vzhledem k tomu, Schumacher domov je tam nejsou žádné oznámení podle řízení s podmínkou Schumachera. "Stále je dlouhá a těžká cesta před ním"Sabine Kehm oznámila dne 9. září, vztaženo na soukromí rodiny a požádal, aby upustila od spekulace o zdraví nejúspěšnějšího jezdce ve formuli 1 historie.

Stánek 23. května 2015: Michael Schumacher je pokrok

Bývalý Arzt Jean-Francois Payen žádá trpělivost

Zotavení z Formule 1 mistr světa Michael Schumacher stále vyžaduje trpělivost. Francouzský Arzt Jean-François Payen zdůraznil v interview ve francouzských médiích. "Nacházíte se v časovém měřítku v rozmezí od jednoho roku do tří let"Řekl šéf anestezie a resuscitace ve Fakultní nemocnici v Grenoblu, byl přinesen do Schumacher po jeho nehodě na lyžích dne 29. prosince 2013. Sedminásobný mistr byl pak přijat do zvláště těžkých poranění hlavy, Payen připomenuto v "Le Parisien": "Byl na jeho příchodu do kritické situace." Payen byl součástí lékařského týmu, která se stará o více než půl roku v Grenoblu otci dva. Schumacher byl převeden do nouzového provozu v umělém kómatu a plaval dny v nebezpečí. To nebylo až do poloviny června oznámil jeho manažer Sabine Kehm že nyní 45-letý šel nad rámec v kómatu. Kromě toho oznámil dne 16. že Schumacher je už ne v CHU Grenoble června; pokračoval ve své rehabilitaci na klinice v Lausanne není daleko od své adoptivní domov v Anglii u Ženevského jezera pokračuje. Dne 9. září, Kehm uvedl, že Schumacher teď doma.

Michael Schumachers kariéry (video):

výjimečně Corinna Schumacher ve všech směrech

Tam Schumacher najít podmínky, které zvýhodňují jeho zotavení, řekl Payen po návštěvě Schumacher. "Skutečnost, že je ve známém prostředí, mohl mu pomoci"Řekl Payen. Doktor ukázal na nároky na přesnější stavu nativního Kerpeners ale jeho lékařské tajemství. Lékař chválil to v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RTL France také Schumachera manželka Corinna, všechno bylo z toho důvodu, aby se sedm mistr světa byl pokrok. Byla výjimečná v každém směru, Payen zdůraznil ve "Le Parisien", "Byla okamžitě vědom situace následky a dlouhou cestu, která by měla před sebou." Na rozdíl od Corinna Schumacher Payen a jeho lékařské kolegové byli většinou nepoužívá k obrovské mediální dav se dávno předtím, než nemocnice v Grenoblu zvítězil. "Nikdo je připravena pro takový nápor médií", Payen řekl při zpětném pohledu. Jste se rychle přijmout opatření, aby se v klidu pracovat. Poukázal na to, že Schumacher byl zpracován i přes všechna bezpečnostní opatření z lékařského hlediska jako kterýkoli jiný pacient. Schumacher havaroval při lyžování, když neviděl nad Méribel kámen. Odrazil pak zamířit do jiné horniny. Vinu za nehodu neměl nikdo jako vyšetřování státního zastupitelství v Albertville odhaleno.