No usmíření v nedohlednu!

Tyto Ludolfs: Zoff mezi bratry Tyto Ludolfs: Zoff mezi bratry

Na nějakou dobu tři bratři Manni, Uwe a Peter Ludolf jsou v rozporu ohromně. Jak tedy vyjde, spor vrcholí v vyklizení soudní spor. Se soudním příkazem Manni a Uwe nutí její bratr Petr vyčistit Dernbacher vrakoviště. Příčinou vystěhování se zdá ...

Tyto Ludolfs: Zoff mezi bratry Tyto Ludolfs: Zoff mezi bratry

... jeho finanční problémy bratři Manni a Uwe - tady je obraz tří ze šťastnějších časů. Nyní Peter Ludolf vyjádřené v YouTube video zprávy k vystěhování a popsal svůj pohled na věc. Ve svém videozprávě Peter oznamuje teď žádosti vyhovět. On také pohrává s myšlenkou ...

& Co. quot; The Ludolfs - šrot říše je zpět & amp; quot; Nový televizní seriál "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět"

... zcela vytáhnout podíly v Dernbach. Dokonce i v nové show "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět" Peter už došly prostoru. Zasláním přišli bratři Ludolf - kromě Petra - po více než třech letech abstinence televizi zpět. 10. ledna, začal v 20.15 hod, na novou show ...

& Co. quot; The Ludolfs - šrot říše je zpět & amp; quot; Nový televizní seriál "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět"

... "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět" Na kabelu jednom. To, co zní jako zahřátého recept je ve skutečnosti zcela nový koncept. Po Horst-Günter zemřel na konci roku 2011, a bratři Manni a Uwe Peter vypadli, Manni, Uwe a jeho syn Tommy se nyní svou vlastní, novou věc. Tommy ...

& Co. quot; The Ludolfs - šrot říše je zpět & amp; quot; Nový televizní seriál "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět"

... chce a jeho strýc Manni (vlevo) postavit se svým otcem Uwe (vpravo) nové šrotiště: "Ludolf-World"; včetně party místnost, grilem a relaxačním prostorem.

vrakoviště Ludolfje v Dernbach? Kdysi dávno. Manni a Uwe Ludolf mít její bratr Peter soudně donucen vyčistit půdu. Odhalíme, co tři bratři tomu dnes!

Na nějakou dobu tři bratři Manni, Uwe a Peter Ludolf jsou v rozporu ohromně. Jako vyšel, spor vyvrcholil výpověď: Se soudním příkazem Manni a Uwe její bratr Peter jsou nuceny evakuovat Dernbacher vrakoviště. Příčinou vystěhování může být finanční problémy bratři Manni a Uwe. Problém, který oni mají společné s Petrem. On také nevěděl, kde, jak v celých přestávce-Peters úspory byly odcizeny. Nejnověji Peter Ludolf vyjádřený v YouTube video zprávy k vystěhování a popsal svůj pohled na věc: Tak došlo k setkání mezi třemi Ludolf bratři před dvěma lety, aby se na kterých smetiště pro nové epizody natáčel. Návrh Peters na dvou vrakovištích - na nový a starý městě Linden v Dernbachu - musel otočit, Manni a Uwe však blokovány. Děj kult šrotu Platzts v Dernbach, že Peter Ludolf museli vyklidit patří bratr Manni. Chodby stojí na něj ale Petr byl financován. Stále, Peter je požadavek na smazání náměstí splnil. Ve stejném videozprávě mu vyjádřil zděšení nad vývojem událostí: "Myslel jsem, že rodina se slepují a Manni by mě nikdy zaútočit." 

Tyto Ludolfs - Manni a UweBratři Ludolf nemůže odpustit. © The Ludolfs Facebook

Manni a Uwe neodpustí Peter Ludolf

S vystěhování se zdá, že tabulka fanfára k byli trvale snížit mezi třemi Ludolf bratrů. To také poukazuje na nedávný příspěvek Facebook z Manni, Uwe a Thomas Ludolf na "Ludolf Všechno ostatní je blbost", "To není jen o penězích !! Je to tak moc nestalo ve všech letech, a ne všechno v životě je omluvitelné!" zněla odpověď ze dvou Ludolf bratrů obvinění ventilátoru narušení Petera. Co tři a navíc je jasné: Peter Ludolf stále není vítán.

Prequel k Ludolfa kontroverze:

Nová řada bratří Ludolf

Není překvapující, že nová řada "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět"  - spuštění bez Petera Ludolf - od počátku roku 2016 na kabelové jeden! Historie série: Manni, Uwe a jeho syn Tommy chce postavit novou smetiště - za "Ludolf-World", Včetně party místnost, grilem a relaxačním prostorem. Nová řada "Tyto Ludolfs - šrot říše je zpět" 40 dní před otevřením "Ludolf-World" a. V té době se provádí v nedokončeném prodejní haly ještě dobrých 90 tun kovového šrotu ze starého Miethallen. A tolik potřebný druhý sál lze vybudovat pouze tehdy, pokud tyto tři Ludolfs mají vodu čerpanou z nemovitosti.

Mannis Maybach ve videu:

Ludolf bratři s obchodem on-line díly

Paralelně k natáčení, tři také internetový obchod autodílů mít na domovské stránce "Náhradních dílů Place" stanoveny. Co se týče těch nejlepších starých časů Dernbacher fanoušků smetiště automobilů může prosít a kopat zlato zde pro staré náhradní díly. Na rozdíl od dříve: Je viruell a Ludolfs nabízejí dodávky do domu. Na vlastní webové stránce Ludolf to je další rozhodující rozdíl oproti kultovního seriálu, který dělal to tak populární, čtyři bratry: Peter Ludolf je nikdy zmínil.

Peter Ludolf L teamPeter Ludolf byl oddělen od svých společníků Dirk a Nadine. © Peter Ludolf Facebook

Peter Ludolf oddělí od L-Team

Mezitím Peter Ludolf od "L team" odděleně s členy Nadine a Dirk-izolační. Jak napsal v jedné ze svých mnoha Facebooku skupin, tam byl rozdíl mezi ním a další dva "L team"Uvedené -ČLENOVÉ. Tyto Latings dal Peter Ludolf po vyhnání z Dernbachu v Metelen (Steinfurt / NRW) nový domov. Dohromady, vznikla myšlenka s "L team" vybudovat bývalé čerpací stanice Metelener na vrakoviště a účastnit se akcí. Koneckonců, Peter Ludolf je nyní se svým novým partnerem Herby druhý projektu a výstupů "Schrotti"-Parties s titulních likérů a odpad dílů vyslýchá.