The Grand Tour (2017): Druhá sezóna (aktualizovat!)

& Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

"The Grand Tour" publikum sezóny vede mimo jiné k Colorado (USA), Chorvatsko, Dubaj, Mozambiku, New York, Španělsku a Švýcarsku.

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

První fotky na stránce na Facebooku, čímž se získá chuť nových epizod, které opět zřejmě nejvyšší forma Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, jak pracovat všechny vtipy.

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

Podle Amazon tři moderátoři strávil na natáčení kolem 100 dní na čtyřech různých kontinentech, například starý Mercedes W123 bahnem ...

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

... Různé modely Jaguar od&# 39; to lovit horu a zřejmě nádrž na golfovém hřišti. 

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

Rozpočet pro druhou sezónu bude James May, v závislosti na podobné úrovni jako v prvním, bude celková cena v průběhu tří sezón a 36 epizod bylo téměř 190 milionů eur.

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

"To bude vypadat v sezóně 1. trochu, ale už jsme změnili. Co to je, nemohu říci. To je tajemství!"Řekl James May.

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

Také moderátor Jeremy Clarkson dal jasně najevo, že mají v plánu 2 Skvělé pro sezónu.

© Amazon Prime & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

K dispozici je například fotografie spolu s prohlášením, že kryptické Clarkson přinesl na jeho straně JCT: Na displeji jsou dva legendárních soutěžních vozů, a to Audi Quattro S1 a Lancia Rally 037.

© JCT & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

Amazon hledá nového hostitele pro "The Grand Tour" jako náhrada za nemocnou Jeremy Clarkson.

© Amazon & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2017) "The Grand Tour" (2017)

Při fotografování za druhé sezóny "The Grand Tour" Moderátor Richard Hammond byla vážná nehoda s Rimac Concept One, ale vyvázl s kolena zlomeniny a žádné jiné zranění.

© Twitter / The Grand Tour Richard Hammond "The Grand Tour" (2017)

Při fotografování za druhé sezóny "The Grand Tour" Richard Hammond rozbil jeho motocykl v Mosambiku. Je to druhá vážná nehoda moderátora.

© Richard Hammond & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2017)

nebylo speciální vysílání, které Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May ve svém starém výstavě tak nadšení? Přesně to také vedlo v "The Grand Tour" První sezóna pokračuje!

© Youtube / The Grand Tour & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2016)

Již vysoký počet nelegálních stažení programu "The Grand Tour" získaných nových výšin.

© Amazon & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2016)

Tvrzení Clarkson & se společně:. ničím menším, než je nejlepší automobilové výstavě na světě. Úplně první GT série na svém rozloučení Clarkson na BBC budovy v Londýně deštivém jedné, ukazuje ...

© Amazon & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2016)

... jako moderátor letí do USA a brezelt s Ford Mustang v poušti. Tam se konečně Richard Hammond a James May přijít na to, že tři triumfální jízdy až po uplynutí čekací davu na jeviště. Tam je první z mnoha ...

© Amazon & Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2016)

... ohání z "The Grand Tour" na BBC a jeho "Top Gear"Clarkson, Hammond a může poskytnout k sobě tak, aby před bylo vystřeleno z mnoha médií - paradoxně až Jeremy Clarkson. také "Stig" je v "The Grand Tour" ...

& Co. quot; Grand Tour & amp; quot; (2016) "The Grand Tour" (2016)

... přijata pouze jako druh stand-in: Američan, který výtlak slabý pro automobily "komunistický" myslí si. Avšak pro všechny varianty jádra programu také zůstává "The Grand Tour" obdržel: Humorné a informativní srovnání vozů.

8. prosince druhého období začíná "The Grand Tour" (2017) na Amazon Prime, dobrý měsíc před předložením nového teaser video, dobře naladěný Moderátoři trio v jejich práci. Natáčení se musel vypořádat s některými nezdary - veškeré informace o "GT"!

Druhá sezóna "The Grand Tour" vede své diváky ze dne 8. prosince 2017, aby zahrnovala CO (USA), Chorvatsko, Dubaj, Mozambik, New York, Španělsku a Švýcarsku. Nový teaser video a mnoho fotografií na stránce na Facebooku Seznámení jejímž cílem je dát ochutnat nových epizod, které opět zřejmě nejvyšší forma Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, jak pracovat všechny vtipy. Amazon Prime, podle tří moderátorů strávil na natáčení kolem 100 dní na čtyřech různých kontinentech, například starý Mercedes W123 bahnem, různé modely Jaguar od&# 39; to lovit horu a zřejmě nádrž na golfovém hřišti. Od nového ročníku proto musíme očekávat, že podobné množství jako v první sezóně. Rozpočet na druhé sezóně byl podobně vysoká jako první James května, v souladu s. Celkové náklady v průběhu tří sezón a 36 epizod bude téměř 190 milionů eur, čili asi 60 milionů eur za sezónu, a více než pět milionů eur za epizodu. James May, ale dá jedním dechem úsilí pro druhou sezónu "The Grand Tour" (2017): "Máme hodně cestovat. Vzhledem k velké posádky a hodně technologie za ním. My natáčet v rozlišení 4K." To pokračuje: "Ale to všechno je nezajímavý, bude to vypadat jako v sezóně 1. trochu, ale už jsme změnili. Co to je, nemohu říci. To je tajemství!",

"The Grand Tour" Season 2 v teaser video:

.vložit kontejneru {pozice: relativní; padding-bottom: 56,25%; výška: 0; overflow: hidden; max-šířka: 100%; } .embed kontejneru iframe objekt .embed-kontejner, .embed kontejneru pro vložení {pozice: absolutní; top: 0; vlevo: 0; šířka: 100%; výška: 100%; }

"The Grand Tour" Season 2: start 2. prosince 2017

Amazon hledá správnou práci šup nového hostitele pro druhé sezóny "The Grand Tour" (2017) - na jedno pracovní místo vyslání. A kandidát by měl nahradit nikdo jiný než veterán Jeremey Clarkson. Pro všechny fanoušky, kteří jsou šokováni teď: je poloha omezená inzerované protože skutečné povolání se zotavuje ze zápalu plic. se zotavil z jeho nemoci na Jeremy Clarkson, takže nový hostitel musí být shledal, že kdo, spolu s jeho "nerovný" kolegové "The Grand Tour" Kindle náhodně věci s těžkou technikou funguje špatně a že nikdy nepochopí lidskou bytost, jak je uvedeno v inzerátu diskusní vede. K tomu Amazon chce od kandidátů, ale také hodně. Takže by měl uchazeč přinést rozsáhlé znalosti o autech, metafor a progresivní rock. Základními požadavky jsou také platný řidičský průkaz, britská angličtina, včetně Clarkson typické přehánění a vychloubání a nejméně 6,5 milionu následovníků na Twitteru a dalších sociálních sítích. Nejpozději do posledního bodu, mnoho kandidátů je pravděpodobné, že k pádu přes trhliny. Aby bylo možné fanouškům přechod na výměnu Clarkson co nejjednodušší, říká Amazon skvělý žadatelům kadeře výhodnější. Který sám uznal v inzerátu a chce platit, ale bohužel přichází trochu pozdě. Výběrové řízení "The Grand Tour" (2017) má nyní zmizela z kariérního portálu Amazon. Možná, že již bylo zjištěno, že správná náhrada Clarkson?

"já&# 39; jsem zkontrolovány a já&# 39; m not dead" https://t.co/5qejFDuPCP přes @drivetribes

- Richard Hammond (@RichardHammond) 20.března 2017

"The Grand Tour"Clarkson náhradní hledal

Kromě choroby Jeremy Clarkson, došlo v poslední době k dalšímu těžkou ranou "The Grand Tour" (2017): Při natáčení druhé sezóny se objevil v červnu k nehodě, byl zapojený do moderátorem a nešťastný Richard Hammond. I přes silný neštěstí, že nehoda vozu je zcela vyhořel, Hammond přišel s leknutím a kolena zlomeniny to. Pro organizátory horského závodu však nehoda má právní dohru. Tak dal Švýcarský Auto Racing Association (ASA) stanovený po vyšetřování, že událost není v souladu s pokyny Mezinárodního sportovního řádu (ISC), byla provedena FIA a příslušná bezpečnostní opatření nebyla přijata. sdružení "Bergrennen Hemberg" nyní musí počítat s pokutou ve výši ekvivalent zhruba 4400 eur. Ředitel závodu a tři odpovědní správci by měli přijít o své licence po dobu šesti měsíců, je-li rozsudek nenapadla. Pro natáčení ve Švýcarsku Hammond řídil Rimac Concept One, když utekl na silnici. Důvodem byla příliš vysoká rychlost. Hammond jel do úzkého prostoru při 134 km / h. Výsledkem je, že ocas se zarazil a auto se plavil přes 30 metrů do vzduchu. Na hlubší natáhnout do auta schlugt první a pak se převalil několikrát před tím, než ležel tiše a začal hořet.

Hammonds nehoda má pokračování

Již na jaře, Hammond měl během natáčení na druhém vydání "The Grand Tour" (2017) bolet v Africe, Mosambik to byla nehoda s motocyklem. Jako britského deníku "The Sun" hlásil, že 47-letý zůstal pouze časy ležící v bezvědomí na ulici po jeho úrazu; a v odlehlé oblasti, ve kterých je málo lékařská péče. "Opravdu zranil dost těžké"Hammonds kolega Jeremy Clarkson popisuje incident s tím, že se rozhodla podat Hammond v nemocnici: "Nemáme&# 39; t dělat Nemocnice"Řekl Clarkson. Takže logicky: "My nepoužíváme nemocnice." To by mělo být zábavné to myslel dobře, po pravdě řečeno, bylo by to asi jen příliš dlouho, aby zraněných do nejbližší nemocnice Hammond. Naštěstí Brit byl schopen obnovit bez odborné lékařské péče a byl na svém Twitter kanálu již první známky života: "já&# 39; jsem zkontrolovány a já&# 39; m not dead" (Ověřil jsem si, a já nejsem mrtvý). Na scéně "The Grand Tour" jsou ulevilo. Za to, že pravděpodobně připomněl všem zúčastněným bezdůvodně velmi podobné nehodě před 11 lety. Dne 20. září 2006, Hammond zraněn během natáčení "Top Gear" nebezpečný, explodoval jako pneumatiky svého raketového automobilu na 464 km / h se vůz převrátil několikrát.

Richard Hammond shazovat ve Švýcarsku, zatímco natáčení Grand Tour. pic.twitter.com/3rTxIrY6Rh

- Gio (@ Gio_57) 10.6.2017

"The Grand Tour": First Season 2016

S streamování Amazon Prime měl bývalý "Top Gear"Posádka našla nového zaměstnavatele - krátce poté, co skončila neslavně spolupráce mezi Clarkson a BBC v březnu 2015. Amazon v pořadí byl potěšen Clarkson, květnu a Hammond moderátor trio po celém světě má miliony fanoušků a nový formát přináší celou řadu nových zákazníků. pro "The Grand Tour" Jsou tři sezony plánované, každá s 12 epizodami 60 minut do zpráv ve sdělovacích prostředcích. Také zvěsti, že Amazon Prime ze závodu"Top Gear"Posádky a její producent Andy Wilman asi 4,5 milionu liber poskytující každou sekvenci (asi 5,6 milionu eur). takto se otočil "The Grand Tour" Největší investicí Amazon je v původním programu, který jeden je také nejdražší ve Velké Británii vůbec.

Pojetí "The Grand Tour"

Základním principem GT je jednoduchý: Každá epizoda nového seriálu "The Grand Tour" je prezentována v jiném městě. Premiéra v příjemném hraní "GT"-tent se konal v Johannesburgu a pracoval dobře: Pouze James May tančil v prvním moderátor série, zapomenout na publikum "The Grand Tour" mávat. název "The Grand Tour" byl gegegben znám v létě roku 2016 tweetů z moderátorů trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Mnohem realističtější plány, nový pořad "Hlavice řadicí páky" pojmenovat nedokázal výsad BBC. Zároveň se ukazuje, trio se zcela novým jménem "The Grand Tour"Že je "Top Gear" chcete trvale snížit kabel a dát něco nového na svých nohou. Ale faktem je: In "The Grand Tour" bavit Clarkson, květnu a Hammond zpět od "Top Gear" Aniž by obvyklým způsobem jen servítky.

Trailer na první sezóně "The Grand Tour" (Video):

.vložit kontejneru {pozice: relativní; padding-bottom: 56,25%; výška: 0; overflow: hidden; max-šířka: 100%; } .embed kontejneru iframe objekt .embed-kontejner, .embed kontejneru pro vložení {pozice: absolutní; top: 0; vlevo: 0; šířka: 100%; výška: 100%; }

"GT" zahájila s velkou důvěrou

S čím důvěry "The Grand Tour začala"Ukázaly, že pompézní, kolem 2,8 milionů eur zahájil první sezónu. ale odráží také právo Clarkson & Co zase, nic méně než nejlepší automobilové výstavě na světě být. První díl začíná s odchodem Jeremy Clarkson v BBC budovy v deštivém Londýně, ukazuje, jak se moderátor letí do USA a brezelt s Ford Mustang v poušti. Tam se konečně Richard Hammond a James May přijít na to, že tři triumfální jízdy až po uplynutí čekací davu na jeviště. Tam je první z mnoha ohání z "The Grand Tour" na BBC a jeho "Top Gear"Clarkson, Hammond a může poskytnout k sobě tak, aby před bylo vystřeleno z mnoha médií - paradoxně až Jeremy Clarkson. Avšak pro všechny varianty jádra programu také zůstává "The Grand Tour" obdržel: Humorné a informativní srovnání různých vozidel.

"The Grand Tour" lídr v oblasti nelegální stahování

7,9 milionu - to znamená, že podle zpráv z médií, počtu nelegálních stažení první epizodě "The Grand Tour", Tedy výsledkem televizního pořadu zábaly Jeremy Clarkson všechny předchozí záznamy o stahování torrent stránek. Dokonce i trvalky oblíbené jako Game of Thrones přijít tam ne. Ve druhé epizodě, ale ilegální postavy stažení klesl na 6,4 milionu. Třetí epizoda stále zavedena 6,4 milionu lidí až do zakázaných míst. Ztráta na Amazon sám v prvním díle je tedy asi 3,2 milionu liber (3,8 milionu eur).

"The Grand Tour"Uniforma v Namibii (video):

.vložit kontejneru {pozice: relativní; padding-bottom: 56,25%; výška: 0; overflow: hidden; max-šířka: 100%; } .embed kontejneru iframe objekt .embed-kontejner, .embed kontejneru pro vložení {pozice: absolutní; top: 0; vlevo: 0; šířka: 100%; výška: 100%; }

James May and Co. přemýšlet o konci kariéry po

Tak drsné typický britský humor Jeremy Clarkson a jeho spolupracovníky moderátorů Richard Hammond a James May je trio vždy testuje auta tak bez obalu, tak otevírají James May je také v rozhovoru s britským časopisem "radio Times", Ve kterém si myslí, že je již na svém Karrierende a říká: "Clarkson a já jsme příliš starý na to, "The Grand Tour" aby se ještě v pěti letech", Nemusí vidět sám sebe trvale v nové Amazon show. "Richard Hammond (46 let) je instalatér člověk, já a Jeremy (56 let) není." James May cítil zodpovědný nikomu a nečekali na jeho důchodu. Kdyby byl upřímný, měl před "The Grand Tour" Viděl ten správný čas ukončit svou kariéru jako úspěšný moderátor. Místo toho mají Jeremy Clarkson a Richard Hammond, ale podepsal smlouvu na tři roky a 36 epizod.