Novou sezonu bez Anchor J. P. Kraemer

PS profesionálové ve službě (2017) Nová PS profesionálové relé bez J.P.

Již podruhé, partnerem PS Pros duo odstoupí z programu.

© Sidney Hoffmann / Facebook

Malý třesk pro PS pros. Nová sezóna s názvem "PS profesionálové v akci" samozřejmé, J. P. Kraemer na začátku. zůstává přenos prostor na Sport1.

Pro fanoušky duo J. P. Kraemer a Sidney Hoffmann "Odborníci PS" Dnes, nová éra začíná: Jean Pierre Kraemer opustil přehlídku. Nový formát na Sport1 jede pod názvem "PS profesionálové v akci" na začátku. Obsazení nyní zahrnuje Sidney Hoffmann a jeho hlavní mechanik Piddi (Pedro), který byl již v první sezóně formátu strany. V té době byl nazýván Sidney Hoffmann a J.P. Kraemer ještě Five Star Performance. Druhý tým Mitgleider jsou Sidney sestra Karin, jeho přítelkyně Leo, internista Benny a náhradních dílů specialista Tobi. První oddělení Dream Team J.P. Kramer a Sidney Hoffmann se konala na počátku roku 2012, poté moderované J.P. Kramer show několik měsíců sám. Po výkřiku mezi fanoušky PS profesionálů "drnkací" Oba protagonisté dohromady a šla v září 2012 opět společně na vzduchu. Mimo formátu televizního "Odborníci PS" Nicméně, obě automobilky specialisté rozešli.

PS profesionálové v akci bez J.P. Kramer

Sidney Hoffmann volá jeho ladění společnost Sidney Industries a sedí jako výkon JP, společnost podle J. P. Kramer, v Dortmundu. Kromě své úspěšné YouTube kanálu, trénoval vůz prodavač pracuje J.P. mnoho dalších projektů včetně komedie programu stand-up, a od léta svého vlastního světa zkušeností. Kromě toho bystrý Ruhr-Jung motorsport události moderované jako 24-hodinovém závodě na Nürburgringu.

Nový koncept za PS profesionály v akci

Pro odchod Jean Pierre Kraemer je skutečnost, že osvědčený koncept programu byl revidován. Fokus nyní již je hledání vhodného ojetých vozů a jejich kontroly zařízení. Odborníci PS používané nyní postarat o většinu týrané automobilů diváky přehlídky. Má být pasáky v relativně krátkém časovém úseku, a umístí do technicky bezpečném stavu.

První případ: PS-profesionálové dělat golf čerstvá

Ve svém prvním případě je nová PS-profesionální skupinky pečuje zálivu studenta Tim. Je umfoliert a uklizené zvýšena na 18-palcová kola. K dispozici je také odpružení a trochu "milovat", Druhý případ vede Sidney a jeho tým zničen Alfa Romeo by Peggy. Dva dny, tým má čas, aby se fit Alfa znovu.