Mercedes blahopřeje BMW

100 let BMW Mercedes blahopřeje 100 let BMW Mercedes blahopřeje

BMW slaví své 100. výročí. Vzhledem k tomu, soutěžící poblahopřát i nejhorší soutěžící - včetně Mercedes-Benz. Na Swabians ukazují na sociálních sítích video že ačkoli bod proti BMW nemůže odolat.

100. výročí BMW Gratulujeme všem druhům konkurentů. také Mercedes se připojí k blahopřání s krátkým videem. Ale soupeření také není opomíjen - posměšky dobrota.

BMW slaví své 100. výročí. Vzhledem k tomu, soutěžící pogratulovat i ty nejhorší konkurenty. Tak Mercedes-Benz na sociálních sítích zobrazuje video s chromovaný twin ledviny, je pod ním: "Díky za 100 let soutěže", Ale Mercedes, ale i bod proti BMW nemůže odolat. Díky dodatečné "30 lety, ale trochu nudný" Mercedes ukazuje, jak pyšný značka je na své průkopnické roli. Zároveň BMW Schwaben poukazují tak jasně v roli latecomer. A to není všechno: kromě zaměstnanců BMW mohou od 8. do 13. března, a vstupné je zdarma k Mercedes muzeu. Hosté, kteří přijedou BMW, můžete také parkovat zdarma přímo před vchodem do muzea Mercedes. Dokonce i muzeum, restaurace dělá a slouží s prvními 50 zaměstnanců BMW speciální švábské speciality: "kyselina Nierle",

Více informací o: 100 let BMW - naše speciální stránky  (Funkce (d, s, id) {var js, FJS = d.getElementsByTagName (y) [0], je-li (d.getElementById (id)) return; js = d.createElement (y); js.id = id ; js.src = "//connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version = v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore (js, FJS);} (dokument, 'Script', 'facebook-jssdk'));Šťastné 100. narozeniny, BMW! Zde je na dalších 100 let hospodářské soutěže.

Přidal Mercedes-Benz v neděli 6. března 2016