Uhličité brzdové kotouče

Uhličité Bremscheiben Hella Pagid Hella Pagid: s vysokým obsahem uhlíku Carbonic-Bremscheiben

Brzdové kotouče s vysokým obsahem uhlíku od Helly Pagid vytvářet mimořádně atraktivní vizuální dojem díky černým nátěrem.

Černě lakovaná, Disky s vysokým obsahem uhlíku brzdové jsou nyní pro mnoho původního vybavení rigueur. Hella Pagid nabízí módní uhličitý brzdových kotoučů nyní také v nezávislém trhu s náhradními díly.

Černé disky? Clear! Hella Pagids aktuální program uhličitý brzdové kotouče s černým povlakem je přizpůsoben především na současných evropských prémiových vozů a sportovních vozů. brzdové kotouče s vysokým obsahem uhlíku tohoto typu jsou instalovány hlavně na přední nápravu. Vzhledem k lepší tepelné vodivosti s vysokým obsahem uhlíku materiálu, deformace brzdového kotouče je snížena. To znamená menší vibrace, tišší brzdění a snížení hluku brzdy - a to i v extrémních situacích.

Více informací: Nejlepší auto leští test

Hella Pagid přináší uhličitá brzdové kotouče v černé

Brzdové kotouče poskytují mimořádně atraktivní vizuální dojem díky černým nátěrem. Zatímco některé části povlaku proti korozi a čistící prostředky jsou chráněny tak, aby jedinečný vzhled je viditelná i po dlouhém používání ještě stále nelze vyhnout tím, že povlak je odstraněn na kontaktních plochách brzdových destiček s časem. S cílem nabídnout alternativy k elegantní vzhled, je tu Hella Pagid vybrány disky s černým povlakem, které nejsou s vysokým obsahem uhlíku.

Více informací: Technologie Guides