To znamená, že na zelenou šipku

Často zde existuje velká nejistota na semaforech: Jaké jsou rozdíly mezi světlou zelenou šipkou a zelenou šipkou z plechu? Vysvětlíme a ukázat, jak se vyhnout pokutu.

Zelená šipka v bývalé NDR byla převzata v pravidlech silničního provozu v celém Německu polovině 90. let. Černá další znamení na pravé straně červené světlo má za úkol zajistit plynulost provozu a snížit Rechtsabbiegern čekací doby na křižovatkách. Ale mnoho motoristů není zcela jasné, jak se chovat správně: Mohu nebo mám obrátit? Kdo má přednost? Podle dopravních předpisů motoristé musí odbočit vpravo na semaforech se zelenou šipkou a červeným světlem. Ale pozor: Jako u stopka musí znovu zastavit na zastávce linii průsečíku každého vozu.

Pak se člověk může na červenou go (video):

Tak se chováte, když zelenou šipku na semaforech

Pokud pěší a dopravní křižovatka vozidlo má zelenou, ale nesmí být narušen Grünpfeilabbieger stále v ohrožení. Ten, kdo projde snadno, může být potrestán pokutou ve výši až 70 eur. Kromě toho existuje bod v Flensburg. Pravá zatáčka, a to navzdory červené světlo je také zcela dobrovolný. Na rozdíl zelený semafor šípy malý znak označuje žádnou Abbiegepflicht. Kdo není ve spěchu a chce, aby se ujistil, můžete zůstat jen tak stát a čekat na zelenou.