technologie urážející

Opel Corsa 2014 porovnání Ford Fiesta benzín malé auto obrazy technická data Opel Corsa proti Ford Fiesta

Pro první srovnání nového vozu Opel Corsa zasáhne Ford Fiesta

Opel Corsa 2014 porovnání Ford Fiesta benzín malé auto obrazy technická data Opel Corsa proti Ford Fiesta

Oba modely budou soutěžit v nápadném světlé barvy

Opel Corsa 2014 benzín malé auto ve srovnání kokpitu obrázky technické údaje Opel Corsa

Výborně: jasné, valent a funkční Corsa kokpit s velkou dotykovou obrazovkou informačního systému

Opel Corsa 2014 benzín kompaktní porovnání autocentrum konzola multimediální obrazy technické údaje Opel Corsa

IntelliLink se 7-palcovým dotykovým displejem: Aplikace a zrcadlení smartphone obsahu

Opel Corsa 2014 Ford Fiesta benzín malé auto ve srovnání kokpitu obrázky technické údaje Ford Fiesta

Ale Sportovní kokpit design Ford Fiesta, provoz je matoucí a krásné high-umístil monitoru velmi malý

Opel Corsa 2014 Ford Fiesta malé auto benzín srovnávání motory Images technická data Opel Corsa proti Ford Fiesta

Napájení pro: ecoTEC tříválcový s 90 nebo 115 koní při Opel, Fiesta EcoBoost s 100 nebo 125 hp

Opel Corsa 2014 Ford Fiesta malé auto benzín srovnání Zaváděcí obrazy technická data Opel Corsa proti Ford Fiesta

Plné zatížení ve výši 285 až 1100 litrů spolkne nový Opel Corsa pětidveřový, 290-960 liter spravuje jeho soupeř Ford

Opel Corsa 2014 porovnání Ford Fiesta benzín malé auto obrazy technická data Opel Corsa proti Ford Fiesta

Kromě verze pětidveřového je k dispozici z obou modelů mají také tři-dveře

Opel Corsa 2014 benzín srovnávání kompaktní vůz snímky technická data Opel Corsa 2014

Technické údaje a ceny nových Opel Corsa (prozatímních tovární specifikace pro 5-dveřové)

S moderními motory a nabitý asistenčních systémů pochodoval nová Opel Corsa malé auto segmentu. Tam, kde se setká nejprve na Ford Fiesta. porovnání

S páskování 115 koní z nabitého jednoho litru, tříválec, nový Opel Corsa na první fotografii jmenování na AUTOZEITUNG půjček. Pětidveřový mint barvy vyzařuje energii a svěžest, svalová vpředu s reflektory šípovým potutelně se zdá vítězný úsměv. Samozřejmě chceme, ale nedělají to nováček v segmentu malých vozů až příliš snadné, protože to, co ostrý Rüsselsheimer nyní - připojit inteligentní třemi válci živost a ekonomika - jedna na druhou kandidáta byla dlouho na to: Jasně červená Ford Fiesta žádá Opel ven.

Opel Corsa 2014: Nový model vypadá velmi moderně

A i když ústa mřížka od Kolína bit nevrlý visí dolů, holé číselné údaje hovoří sama za sebe - 125 hp turbo-trojnásobek fiesty, a to by mělo konzumovat pouze 4,3 litrů na 100 kilometrů v souladu s továrně. Deset koní slabší Corsa přijde do spotřeby v EU paliva 4,9 litru. Výpočet je zde ještě není u konce: první tři válce může být měl u Forda s drahým titanu zařízení, zatímco silný Opel je zadržet pouze základní výběr zařízení.

Slabší 100 koňských sil verze Fiesty je tam hlubší zařízení linka, ale stále není v základní verzi. Mezitím, 90 hp verze nové turbo tříválcového mít konečně také v entry-level Corsa. Zobrazeno v celém rozsahu motoru, Corsa a Fiesta jsou ceny, ale v úrovni očí. Nový Opel má Ford stále dobře dopředu: Kromě kompletně přepracované šasi a modernizované řady motorů, které nabízí, a to zejména v zadní části více prostoru, je účinnější procesy a jasná uživatelsky přívětivý než Fiesta.

Silný podíl na tom nese Adama ze známého informačního systému IntelliLink dotykovým displejem, který je snadno pochopitelné a v závislosti na úrovni výbavy s opravdu silným komunikátor a konferenciér je. Jako varianty zařízení Edition IntelliLink je za rozumnou příplatek ve výši 300 eur na palubě - Kdo chce upgradovat ze základních Corsa takový počítač na kolečkách, připravený hold má 950 eur.

Tento systém se sedmi palcovým monitorem nabízí mimo jiné schopnost zrcadlit vybranou obsah smartphonu na displeji a přehrávat snímky nebo videa z USB zdroje, stejně jako internetová rádia nebo podcasty přes app, app-založené navigace, Apple Siri- hlasového ovládání a další internetové éry triky. Systém je samozřejmě kompatibilní s Apple iOS a Android.

ale nový Opel Corsa je také v jiných ohledech velmi moderní: četné asistenční systémy vede Rüsselsheim jako novinka ve své třídě - se zvýšila s jasným cílem bezpečnosti a funkčnosti pro cílové publikum. Mrtvého úhlu a varování před kolizí, zobrazení vzdálenosti, dopravní značka uznání a při vyjetí z pruhu pomoci řidiči ve zmatku do každodenního provozu šílenství. Auto-stmívání Beam pomocníka činí noční jízdu ve spojení s volitelnými bi-xenonovými světlomety pro lehký cvičení.

hip vnitřní-město nákupní potěšení? - Tak investovat dříve v automatickém parkování řízení pomoci a couvací kamera. Kopec, asistent pro rozjezd a elektrického posilovače řízení, který přepíná stisknutím tlačítka na hladší CITY režimu, jsou již na palubě jako standard. Ford Fiesta není již dobrý, zatímco se, a dokonce Volkswagen Polo Class Primus výkyvy specialit nové Corsy bílé vlajky. Pouze s komfortními funkcemi Opel konkurence dokáže držet krok dostatečně.

Vyhřívané přední sklo a vyhřívaný volant nebo světlý panoramatická střecha lze nalézt také v té či oné podobě v soutěži - které my, ušlechtilý okolního osvětlení v interiéru Corsy také opět jen u vyšších tříd a životního stylu vozů la Audi A1 nebo mini vím. První setkání s Opel Poslední opouští napětí zvýšenou v každém případě do srovnávacího testu.

Ford Fiesta 1,0 EcoBoost
OPEL CORSA 1,0 DI TURBO ecoTEC
125 hp115 hp
pohon předních kolpohon předních kol
0-100 km / h za 9,4 s0-100 km / h za 10,3 s
Top 196 km / hTop 195 km / h
4,3 l S / 100 km4.9 L S / 100 km
Základní cena: 18,750 EUR
Základní cena: 17140 EUR

Johannes Riegsinger