Willi Weber krytykuje; Były lekarz wyrażone

Michael Schumacher Michael Schumacher

Wielki zaszczyt dla Michaela Schumachera: Dawne zawodników zostanie uhonorowany nagrodą.

Michael Schumacher i Willi Weber Michael Schumacher i Willi Weber

Willi Weber skrytykował rodzinę Michaela Schumachera z powodu ścisłej tajemnicy zdrowia profesjonalistów sportów motorowych. To był czas "Wlać miliony fanów przyjść czyste".

© Getty Images Willi Weber krytykuje; Były lekarz wyrażone Schumacher Foundation "dalej walczyć"

Pod szyldem "dalej walczyć" nowa inicjatywa powstała, że ​​Michael Schumachers chciałby przekazać wartości i wezwanie do trzymać się z innymi ludźmi.

Obecny stan zdrowia Michaela Schumachera jest nadal tajemnicą. Willi Weber zatem krytycznie rodziny. Różne przyjaciół, znajomych i gwiazdy wyraziły o Schumi samopoczucie w ostatnich latach. Teraz jest jednak inaczej news: Schumi został wprowadzony do Hall of Fame niemieckiego sportu.

Ponieważ nie ma o zdrowie Michaela Schumachera dawna nic nowego do rodziny, przyjaciół i fanów, ale teraz czekamy na kolejną wielką wiadomością. 180000 "obraz"Czytelnicy cześć byłego zawodnika i wyczynowym sportowcem Magdalena Neuner z miejscem w Niemczech Sports Hall of Fame. nagroda od ministra spraw wewnętrznych Thomas de Mazière otrzymał (CDU). "Z ich osobowości i ich usług, Magdalena Neuner i Michael Schumacher mają decydujący przyczyniły się do popularności swoich sportowych i pobudzony przez lata fanów sportowych w Niemczech i na całym świecie", Polityk powiedział na ceremonii. Michael Schumacher jest nadal najbardziej udanych niemieckich kierowców wyścigowych. W spekulacje na temat jego zdrowia po wypadku na nartach nie tylko dlatego, że co jakiś czas skrzyżowanymi granic przez media. Wreszcie Sąd Rejonowy Hamburg powiedział werdykt w badaniu praw prywatność Michaela Schumachera. magazyn "kolorowy" Należy w związku z tym przenosić kompensacji 50000 euro do rodziny Schumacher i przyczyniają 65 procent Abmahnkosten (950 euro) i część kosztów procesu. Jednakże orzeczenie sądu nie jest jeszcze ostateczna. Sprawa została rozpoznana, ponieważ magazyn uczynił zarzut będący w 2015 roku, że Michael Schumacher mógł znowu chodzić. Rodzina udał, że nagłówek jest zbyt daleko. "kolorowy" miał wysunięte w ich obronie do informatora, więc rekompensata nie powiodło się tylko w określonej wysokości.

Michael Schumacher członkiem Hall of Fame

Mick syn obchodził swoje 18. urodziny w dniu 22 marca i od tego czasu wyłącznie odpowiedzialny za swoje decyzje. On już sformułował swoje jasny cel na przyszłość: "Chcę być kompletnym kierowcą wyścigowym." Jednak trzy lata minęło od poważnego wypadku na nartach siedmiokrotny mistrz świata F1, Michael Schumacher, chociaż rodzina utrzymuje Zdrowie z popularnych specjalistów sport motorowy dalej tajnych. Nie pochodzi rzeczywiście od krytyki i byłego kierownika Michaela Schumachera Willi Weber. W Intervie z magazynu "kolorowy" Wyjaśnia: "í za krytyczne do pewnego czasu, że rodzina Schumacher nie mówi całej prawdy. Ale ja gryźć jak granit, moja rada nie jest słyszalny", Uważał, że to było dla rodziny Michael Schumachers w czasie "Wlać miliony fanów przyjść czyste", Stwierdzenia te brzmią jakby po bieżącym zdrowia Schumi gorzej niż wcześniej sądzono. Chociaż Willi Weber dalej wyrażono w wywiadzie "Nadzieja umiera ostatnia"Mówi ciśnienie buduje poprzez swoje wypowiedzi na temat rodziny Schumachera, inny język. Ponadto, 74-latek powiedział, że im długi okres żałoby potrzebne, aby zaakceptować los Schumi. Chociaż sam Willi Weber jest jednym z najbliższych współpracowników Michaela Schumachera, może on - jako rzekomo przyjaciół i wiele innych blisko towarzysz z położenia aktywnego o wzorze 1, raz - Schumi nie odwiedzić: "Szkoda, że ​​nie Corinna najwyraźniej uwierzcie mi już."

Schumachera syn Mick teraz 18 lat

W dniu 29 grudnia wypadek Michael Schumacher rocznica raz trzeci. Z punktu widzenia rodziny, przyjaciół i fanów trzy trudne lata. Zwłaszcza dla tych ostatnich przede wszystkim latach niepewności. Więc rodzina mistrzów płytowych potwierdzone po zwolnieniu ze szpitala, dzięki czemu teraz 47-latek na jego prywatnej posiadłości w Szwajcarii Rehabilation przez profesjonalistów. Od tego czasu Michael Schumacher jest ekranowana od świata zewnętrznego. Na początku grudnia 2016 krótko wielkie emocje do potajemnie został zastrzelony zdjęcia Michael Schumachers w szpitalnym łóżku. Rzekomo oferował dotychczas nieznany powiedział na opublikowanie zdjęcia za milion euro na zakup. W odpowiedzi na "Skandal zdjęcia" natychmiast wziął Offenburg prokuratury w celu wyświetlenia przez menedżera Schumachera Sabine Kehm dochodzenia wobec nieznanych osób, ponieważ wątpliwe OFERTA "wysoce życie osobiste" Schumacher został ranny. Dochodzenie zostało ustawione w międzyczasie, ponieważ sprawca nie udało się ustalić. Tymczasem środowisko rodzinne Michael Schumachers nie jest bezczynny, starając się jak najlepiej z całej tragedii. Pod szyldem "dalej walczyć" nowa inicjatywa powstała, że ​​wartości Schumi i wezwanie do wytrwania chcieliby przekazać innym ludziom. "Przechowywać Walka chce czuć inspirowane przez Michaela Schumachera, motywować jest utrzymanie walczyć i nigdy nie poddawaj się wszystkie osoby,"Jest napisane na stronie internetowej inicjatywy. "silna wola Michaela, jego lojalność wobec swoich bliskich, jego szczery stosunek do swoich celów i przekonań i jego jasnej chęci pomocy inni przez wiele lat dla wielu ludzi na całym świecie inspiracji."

Willi Weber krytykuje rodziny Schumachera

W listopadzie 2016 roku: Ostatnia wiadomość na zdrowie Michaela Schumachera pochodziło z byłego dyrektora technicznego Ferrari Ross Brawn. Długoletni przyjaciel Schumacher powiedział w wywiadzie dla brytyjskiej BBC: "Trudno jest mi powiedzieć dużo, nie naruszając prywatność rodziny. Mogę powiedzieć: Istnieje wiele plotek i większość z nich są błędne. Mamy nadzieję i modlę się codziennie, że będziemy nadal rozwijać się i pewnego dnia jeden Michael, który został odzyskany z jego straszliwe obrażenia zobaczyć." 22 lat po jego pierwszym tytułem światowego Schumacher ma teraz urzędnika Facebook- i Instagram-Występuje.

Ross Brawn oświadczenie w sprawie stanu Schumachera

Począwszy od września 2016: Michael Schumachers prawnik Felix Damm mówi zwykły tekst. W pozwie przeciwko magazynu Bunte, prawnik potwierdził: "Nie może chodzić." Felix Damm oskarża magazyn mieć prywatność Michael Schumachers rannych. "Twierdząc, że miał, rodzinny Schumacher zmuszony stanąć przeciwko ich woli"Więc prawnik kontynuowane. Więcej niż trzy miesiące wcześniej, w czerwcu 2016 roku Michael Schumacher wygrał nagrodę Nürburgring za całokształt twórczości. Jednakże, z powodu jego sytuacji zdrowotnej mistrz świata Formuły 1, nie mógł nawet Odpowiadając cenę. Jego menedżer Sabine Kehm odebrał nagrodę w imieniu i dał aktualizacji na aktualnym stanie Michaela Schumachera zdrowia: "Jestem świadomy, i myślę, że wszyscy zgadzają się ze mną: My wszyscy czują się lepiej, gdyby Michael są nawet tu i podziękować potęgę", Menedżer byłego kierowcy Ferrari powiedział. "Ale niestety nie jest to możliwe. Niestety, musimy zaakceptować to wszystko i nauczyć się radzić sobie z nim. Każdy zestaw jest nadal spust do nowych wymagań, każde słowo jest Beacon aby uzyskać więcej informacji", Kehm powiedział w wywiadzie dla Süddeutsche Zeitung: nigdy nie spocznie. Pytany "Jak to Michael Schumacher?" Co więcej, nie byłoby ogólna odpowiedź, ponieważ jest to "stały" Procesu. Pragnienie, aby porozmawiać o swoich byłych kolegów kierowców wyścigowych zrobił jednak Sebastian Vettel. We wspólnym wywiadzie Dirk Nowitzki kierowcy Ferrari, który powiedział: "Bild am Sonntag": "Jest to brutalny los. Ale zawsze jest nadzieja. Ci, którzy znają go z czasów gry, wie, że Michael jest wojownikiem. Jeśli ktoś znajdzie sposób, aby odwrócić losy spotkania, a następnie."

Michael Schumachers kariera w filmie:

Michael Schumachers prawnik Felix Damm wyraził się

W lutym 2016 roku: Były szef Ferrari Luca di Montezemolo ma sportowy udaną erę Ferraris mitzuverdanken Michaela Schumachera w F1. Teraz został poproszony o stanie Michael Schumachers. Dość trudne, ponieważ wszystko, co naprawdę wiedzą, jak to zrobić Michael Schumacher milczy. Montezemolo nie, on mówi. Nawet jeśli on rzeczywiście niewiele mówi. "Mieliśmy wspaniałych lat razem, również na poziomie osobistym"Di Montezemolo, że w przypadku płyt z Mediolanu. "Niestety, przypadkowa awaria uczynił go złamać narty"Di Montezemolo trwa. Wieść miał z Schumacherem, niestety nie były dobre, mówi 68-latek. Ale szczegóły nie nazwę. Sabine Kehm, menedżer Michael Schumachers jednak nie będzie nawet komentować uwag Montezemolo za.

przebojowy media w Schumi artykułów zbyt daleko: OLG München

W niedawnym orzeczeniu sądu, Sąd Okręgowy w Monachium Wyższa dała prawników Michael Schumachers w odniesieniu do zgłaszania jakiegoś prawa medialnego. Według sądu niektóre media zerwał z ich pokrycia zbyt daleko w życiu prywatnym Michael Schumachers i jego rodziny. Sprzeciw firmy odnośnych mediach została odrzucona przez Sąd Apelacyjny. Proces ten został oparty na skargi przez prawników Schumis nakazu po doniesieniach na temat stanu zdrowia mistrz świata F1 pojawił się w czterech czasopism, które zdobione prasową jego rzeczniczka Sabine Kehm.

Stojak na 3 stycznia 2016: prawnik mediów broni ciszę rodziny

Podobno Schumi może chodzić kilka kroków

W raporcie z dnia 22 grudnia 2015 r magazyn mówi "kolorowy"Michael Schumacher mógłby tymczasowo podjąć kilka kroków do tyłu ze wsparciem. Były pilot Formuły 1 powinni jednak straciły znaczną wagę. Jednak Michael Schumachers długoletni kierownik Sabine Kehm zaprzeczył raport natychmiast: "Niestety, jesteśmy zmuszeni przez niedawnego raportu prasowej wyjaśnić, że roszczenie Michael mógł znowu chodzić, nie jest prawdą."

Stoisko 31 października 2015: Jean Todt mówi o stanie Michaela Schumachera

Menedżer Sabine Kehm: spekulacji w zasięgu wzroku

Ponieważ dom jest Schumachera nie ma ogłoszenia przez Zarząd z kondycji Schumachera. "To wciąż jest długa i trudna droga przed nim"Sabine Kehm ogłosiła w dniu 9 września, w odniesieniu do prywatności rodziny i poprosił, aby powstrzymać się od spekulacji na temat zdrowia z najbardziej udanych kierowcą w historii Formuły 1.

Stoisko 23 maja 2015: Michael Schumacher jest poczynienie postępów

Były Arzt Jean-Francois Payen wzywa cierpliwości

Odzysk z Formuły 1 mistrz świata Michael Schumacher nadal wymaga cierpliwości. Francuskie Arzt Jean-François Payen wskazał w wywiadach w mediach francuskich. "Jesteś na skali czasu od jednego roku do trzech lat"Powiedział szef anestezjologii i reanimacji Szpitala Uniwersyteckiego w Grenoble, zostały doprowadzone do Schumacher po wypadku na nartach w dniu 29 grudnia 2013 r. mistrz siedmiokrotny został następnie przyjęty do szczególnie ciężkich obrażeń głowy, Payen przypomnieć, "Le Parisien": "Był po przybyciu w krytycznej sytuacji." Payen był częścią zespołu medycznego, który zadbał o ponad pół roku w Grenoble do ojca dwóch. Schumacher został przeniesiony do pracy w trybie awaryjnym w sztucznej śpiączce i płynął dzień w niebezpieczeństwie. Dopiero od połowy czerwca ogłoszono jego menedżer Sabine Kehm, że obecnie 45-latek poszedł dalej w śpiączce. Ponadto ogłoszono, że w dniu 16 Schumacher już w CHU Grenoble jest czerwcu; kontynuował rehabilitację w klinice w Lozannie nie daleko od jego przybranym domu Anglii nad Jeziorem Genewskim trwa. W dniu 9 września Kehm powiedział, że Schumacher był już w domu.

Michael Schumachers kariera (wideo):

wyjątkowo Corinna Schumacher w każdym calu

Schumacher tam znaleźć warunki, które sprzyjają jego odzyskanie, Payen powiedział po wizycie w Schumachera. "Fakt, że jest w znanym środowisku, można mu pomóc", Payen powiedział. Lekarz wskazał na zapotrzebowanie na bardziej dokładnego stanu rodzimej Kerpeners ale jego medycznej poufności. Lekarz pochwalił to w wywiadzie dla stacji radiowej RTL Francja również żona Schumachera Corinna, wszystko było nad ziemią, tak, że siedmiokrotny mistrz świata robił postępy. Ona była wyjątkowa pod każdym względem, Payen podkreślono w "Le Parisien", "Była natychmiast świadomi sytuacji konsekwencji i długiej drogi, która na przyszłość." W odróżnieniu od Corinna Schumacher Payen i jego koledzy medyczne były w większości nie są wykorzystywane do ogromnego tłumu mediów, długo przed szpitala w Grenoble panowały. "Nikt nie jest przygotowany na taki atak mediów", Payen mówi z perspektywy czasu. Zostałeś szybko podjęła działania w celu podjęcia pracy w pokoju. Zwrócił uwagę, że Schumacher został potraktowany pomimo wszystkich środków ostrożności z medycznego, jak każdy inny pacjent. Schumacher rozbił się podczas jazdy na nartach, kiedy nie widział powyżej Méribel kamień. Odbił następnie udać się do innego rock. Winę za wypadek miał nikt jak dociekań prokuratury w Albertville ujawnione.