Nie pojednanie w zasięgu wzroku!

W Ludolfs: Zoff między braćmi W Ludolfs: Zoff między braćmi

Od pewnego czasu trzej bracia Manni, Uwe i Peter Ludolf są sprzeczne ogromnie. Jak potem wychodzi, spór kulminuje w pozwie eksmisji. Z postanowienia sądu Manni i Uwe zmuszając jej brat Piotra, aby wyczyścić złomowisku Dernbacher. Przyczyną eksmisji wydają ...

W Ludolfs: Zoff między braćmi W Ludolfs: Zoff między braćmi

... jego problemy finansowe bracia Manni i Uwe - oto obraz trzech szczęśliwszych czasach. Teraz Peter Ludolf wyrażona w wiadomości wideo YouTube do eksmisji i opisał swój pogląd na rzeczy. W swoim przesłaniu wideo Peter ogłasza teraz spełni żądania. On także toying z ideą ...

& Quot, a Ludolfs - Empire złomu z powrotem i Quot; Nowa seria TV "W Ludolfs - Imperium złom is back"

... całkowicie podciągnąć udziały w Dernbach. Nawet w nowym show "W Ludolfs - Imperium złom is back" Peter już zabraknie miejsca. Wysyłając bracia Ludolf przyszedł - z wyjątkiem Piotra - po ponad trzech latach abstynencji tyłu telewizora. 10 stycznia rozpoczęła się o godzinie 20.15 po południu, nowy pokaz ...

& Quot, a Ludolfs - Empire złomu z powrotem i Quot; Nowa seria TV "W Ludolfs - Imperium złom is back"

... "W Ludolfs - Imperium złom is back" na jednym kablu. Co brzmi jak ogrzanym receptury jest faktycznie zupełnie nowa koncepcja. Po Horst-Günter zmarł pod koniec 2011 roku, a bracia i Uwe Peter Manni wypadły, Manni, Uwe i jego syn Tommy włączyć teraz własną, nową rzecz. Tommy ...

& Quot, a Ludolfs - Empire złomu z powrotem i Quot; Nowa seria TV "W Ludolfs - Imperium złom is back"

... chce i wuj Manni (z lewej) budować z ojcem Uwe (po prawej) nowy złomowisku: the "Ludolf-World"; w tym pokoju partii, miejsce na grilla i strefą relaksacyjną.

złomowisko Ludolfs w Dernbach? Dawno, dawno temu. Manni i Uwe Ludolf mieć jej brat Peter sądownie zmuszony usunąć ziemię. Odkrywamy co trzej bracia zrobić już dziś!

Od pewnego czasu trzej bracia Manni, Uwe i Peter Ludolf są sprzeczne ogromnie. Jak wyszedł, spór zakończył się zawiadomienia o eksmisji: Z postanowienia sądu Manni i Uwe jej brat Peter są zmuszeni do ewakuacji złomowisku Dernbacher. Przyczyną eksmisji mogą być problemy finansowe bracia Manni i Uwe. Problem, że mają one wspólny z Piotrem. On też nie wiedział, gdzie, jak w przerwie-Peters całych oszczędności zostały skradzione. Ostatnio Peter Ludolf wyrażona w wiadomości wideo YouTube do eksmisji i opisał jego widok rzeczy: To było spotkanie pomiędzy trzema braćmi Ludolf dwa lata temu, aby być na których Złomowisko nowych odcinków filmowane. Propozycja Peters na dwóch złom stoczni - na nowe i stare w Linden w Dernbach - musiał odwrócić, Manni i Uwe jednak zablokowany. Fabuły Platzts złomu kult w Dernbach, że Piotr Ludolf musiała opuścić należący brat Manni. Hale stojące na nim jednak Peter miał finansowane. Mimo to, Peter jest prośba, aby usunąć kwadrat spełnione. W tej samej wiadomości wideo on wyraził niezadowolenie z przebiegu zdarzeń: "Myślałem, że rodzina trzyma się razem i Manni nigdy nie atakują mnie." 

W Ludolfs - Manni i UweBracia Ludolf nie może wybaczyć sobie. © The Ludolfs Facebook

Manni i Uwe nie wybaczy Peter Ludolf

Z eksmisją fanfar tabeli wydaje się być trwale wyciąć między trzema braćmi Ludolf. Podkreśla również niedawne Facebook post z Manni, Uwe i Thomasa Ludolf na "Ludolf Wszystko inne jest bzdura", "To nie chodzi tylko o pieniądze !! Jest tak wiele się przez te wszystkie lata, a nie wszystko w życiu jest wybaczalne!" padła odpowiedź z dwóch braci Ludolf na zarzut fan naruszono Peter. Co trzy również jasno: Peter Ludolf wciąż nie jest mile widziane.

Prequel do Ludolf kontrowersji:

Nowa seria braci Ludolf

Nie jest zaskakujące, że nowa seria "W Ludolfs - Imperium złom is back"  - jest uruchamiany bez Petera Ludolf - od początku 2016 na jednym kablu! Historia serii: Manni, Uwe i jego syn Tommy chce zbudować nowy junkyard - w "Ludolf-World", W tym pokoju partii, miejsce na grilla i strefą relaksacyjną. Nowa seria "W Ludolfs - Imperium złom is back" wynosi 40 dni przed otwarciem "Ludolf-World" a. W tym czasie powinny być przewożone w niedokończonej hali sprzedaży wciąż dobry 90 ton złomu ze starego Miethallen. I bardzo potrzebne druga hala można budować tylko wtedy, gdy mają trzy Ludolfs wodę pompowaną z posesji.

Mannis Maybach w filmie:

Bracia Ludolf z handlu Części Online

Równolegle do fotografowania, trzy również handlu części samochodowych online mają na stronie głównej "Części zamiennych Place" ustalone. Jak do najlepszych dawnych czasach Dernbacher fanów Złomowisko samochodów można przesiać i kopać kochanie tutaj starych części zamiennych. Różnica sprzed: Jest viruell i Ludolfs oferują dostawę do domu. Na własnej stronie internetowej Ludolf tam jest kolejnym decydującym różnica do kultowej serii, która uczyniła go tak popularny czterech braci: Peter Ludolf nie wspomina.

Zespół Peter Ludolf LPeter Ludolf został oddzielony od swoich towarzyszy Dirk i Nadine. © Peter Ludolf Facebook

Peter Ludolf oddziela się od L-Team

Tymczasem Peter Ludolf z "Zespół L" osobno z członkami Nadine i Dirk Lating. Jak pisał w jednym ze swoich wielu grup na Facebooku, nie było różnic między nim a pozostałymi dwoma "Zespół L"Podane -CZŁONKOWIE. W Latings dał Peter Ludolf po wydaleniu z Dernbach w Metelen (Steinfurt / NRW) nowego domu. Razem, pomysł pochodzi z "Zespół L" budować dawną stację benzynową Metelener rupieciarni i uczestniczyć w wydarzeniach. Po tym wszystkim, Peter Ludolf jest teraz ze swoim nowym partnerem Herbach Drugi projekt i wyjść "Schrotti"-Parties z tytułowych likierów i części złom quizów.