Nowy sezon bez Anchor J. P. Kraemer

Specjaliści PS serwisu (2017) Nowy przekaźnik PS specjalistów bez J. P.

Już po raz drugi, partner z duetu pros PS wycofuje się z programu.

© Sidney Hoffmann / Facebook

Mały huk dla profesjonalistów PS. Nowy sezon, zatytułowany "plusy PS w akcji" idzie bez J. P. Kraemer na początku. pozostaje przestrzeń transmisja na Sport1.

Dla fanów duetu J. P. Kraemer i Sidney Hoffmann "Profesjonaliści PS" Dzisiaj rozpoczyna się nowa era: Jean Pierre Kraemer opuścił show. Nowy format na Sport1 idzie pod tytułem "plusy PS w akcji" na początku. Obsada obejmuje teraz Sidney Hoffmann i jego główny mechanik Piddi (Pedro), który już w pierwszym sezonie formacie partii. W owym czasie nazywano Sidney J. P. Hoffmann i Kraemer jeszcze Five Star wydajność. Inny zespół Mitgleider są siostra Sidney Karin, jego dziewczyna Leo, stażysta Benny i części zapasowe specjalista Tobi. Pierwszy oddzielenie Dream Team J. P. Kramer i Sidney Hoffmann miała miejsce na początku 2012 roku, a następnie prowadził J. P. Kramer show kilka miesięcy spokoju. Po oburzenie wśród fanów profesjonalistów PS "oskubane" obaj bohaterowie razem i udał się we wrześniu 2012 roku razem znowu na antenie. Poza formacie telewizyjnym "Profesjonaliści PS" Jednak zarówno specjaliści automakers poszli własnymi drogami.

plusy PS w akcji bez J. P. Kramer

Sidney Hoffmann wzywa swoją firmę strojenia Sidney Industries i siedzi jak wydajność JP spółki przez J. P. Kramer, w Dortmundzie. W dodatku do jego pomyślnego kanale YouTube, wprawne sprzedawca samochodów działa J. P. wiele innych projektów w tym programie stand-up comedy, a od lata swojego własnego świata doświadczenia. Ponadto, bystry Ruhr-Jung imprez motorowych moderowany jako 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring.

Nowa koncepcja PS za zawodowców w akcji

Na odejściu Jean Pierre Kraemer jest fakt, że sprawdzona koncepcja programu została zmieniona. Nacisk teraz już nie jest poszukiwanie odpowiednich samochodów używanych i ich kontroli sprzętu. Profesjonaliści w użyciu PS teraz zająć większości maltretowanych samochodów widzów serialu. Do pimped w stosunkowo krótkim czasie i umieścić w bezpiecznym stanie technicznym.

Pierwszy przypadek: PS-specjalistów sprawiają, golf świeży

W swoim pierwszym przypadku nowa PS-profesjonalnym zespołem zajmuje Zatoki studenta Tima. Czy umfoliert i schludny podrasowanym z 18-calowymi kołami. Istnieje również zawieszenie i nieco "miłość", Drugi przypadek prowadzi Sidney i jego zespół rozebrany Alfa Romeo przez Peggy. Dwa dni, zespół ma czas, aby ponownie uczynić dopasowanie Alfa.