Nowy silnik w Golfie Kombi

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Dla miłośników golfa, którzy potrzebują trochę więcej miejsca, VW Golf reprezentuje bazie VW Golf Variant 7 (2017) z boku.

© VW VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Jego cena zaczyna się od jednego litra TSI i 110 KM przy 21,575 euro.

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Połączenie golf sprawia aktualizację wizualnie mały krok w stronę wielkiego brata Passata i jest teraz dostępne z ekranami trapezowych chromowane, które są zintegrowane z dyfuzorem.

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Na to sprawia, że ​​wyglądał jeszcze bardziej wydłużone i elegancki, nowy tylny zderzak.

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Podobnie jak w wersji podstawowej, VW Golf Variant 7 Facelift otrzymuje standardowe tylne światła LED oraz opcję all-LED reflektory ksenonowe zamiast światła.

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Oczywiście, nic nie działa dobrze w VW Golf Variant 7 liftingu (2016) o wspomaganym jazdy.

VW Golf Variant 7 Facelift VW Golf Variant 7 Facelift

Poza wszystkim bezpieczeństwa i skuteczności vaunted VW podświetleniem do liftingu, jednak odnosi się do komfortu i rozrywki. Brand new lifting od kombi dostaje systemu infotainment mianowicie "odkryj Pro",

Jako sedan dostaje również VW Golf Variant 7 liftingu (2017) nowy silnik, 1,5-litrowy TSI 130 KM. Także: Pozostałe silniki i ceny przebudowana Combined Zatokę.

Pół roku po jego wprowadzeniu na rynek umieścić Wolfsburg w VW Golf Variant 7 Facelift (2017) przez i przynieść nowy silnik na starcie: kombinacja Golf można teraz zamówić z nowym 1,5-litrowy silnik benzynowy w cenie od 25,775 euro , co powoduje, że dzięki VTG Turbo 130 KM zużycia z cylindra odcięcia 4,8 litra (NEDC) tłumione. Z jednego litra TSI i 110 KM, cena zaczyna się od 21,575 euro. Z aktualizacją Nomenklatury Golf wizualnie robi mały krok w kierunku wielkiego brata Passata i jest również dostępny z trapezowych chrom ekrany teraz, że są zintegrowane z dyfuzorem i również stanowią część nowego pakietu R-Line. Na to sprawia, że ​​wyglądał jeszcze bardziej wydłużone i elegancki, nowy tylny zderzak. Podobnie jak w podstawowej wersji świeżej Zatoki otrzymuje standardowe tylne światła LED oraz opcję all-LED reflektory ksenonowe zamiast światła. Standardowa wersja VW Golf Variant 7 liftingu (2017) jest wyposażony w światła halogenowego, więc pochodzić nie więcej konwencjonalnych żarówek do użytku zmodernizowanej w golfa.

VW Golf 7 Facelift (2017) w filmie:

Nowy silnik w VW Golf Variant 7 liftingu (2017)

Oczywiście, nic nie działa dobrze w VW Golf Variant 7 liftingu (2017) o wspomaganym jazdy. Oznacza to, że w prostym językiem, że kierowca staje się jeszcze bardziej możliwości w odświeżonej kombi pole do poszukiwania bezpieczny dostęp pod ramiona. Nowi asystenci awaryjne, którzy inicjują zatrzymania awaryjnego, gdy kierowcy nie lub zasnąć wywołanie awarii, asystenta korku, który działa częściowo zautomatyzowany do 60 km / h lub wykrywania pieszych to tylko wyciąg z portfela kreatora, który przychodzi w wariancie liftingu używany. Poza wszystkim bezpieczeństwa i skuteczności vaunted VW podświetleniem do liftingu, jednak odnosi się do komfortu i rozrywki. Brand new lifting od kombi dostaje systemu infotainment mianowicie "odkryj Pro", Tak więc, wybór 6, 5, 8 i 9,2 cala dotykowym w konsoli środkowej może najpierw korzystać z zabezpieczeniem gest. Jeśli to nie wystarczy, jest cyfrowy, VW Golf Variant 7 Facelift może (2017) również zrezygnować z analogowym prędkościomierzem i zamiast swojej szybkości na 12,3 cala "Aktywny wyświetlacz informacyjny" czytać.

VW Golf Variant 7 Facelift (2017) już jako R-Line

Kto chce dostać wszystko wizualnie od swojego VW Golf Variant 7 liftingu (2017), najlepiej nadaje się do pakietu R-Line. Od 1105 euro ekstra uznanie zaczyna się z przodu R-Line i tylnych zderzaków, które są wzmocnione przez błyszczącymi czarnymi akcentami. Tylna zdobić to przystało sportowy dyfuzor i chromowane rury wydechowe. Tylny spoiler z aeroflaps brakowało go także najsłabszy Golf Variant 7 Facelift kilka KM optycznego. Logo R-Line na osłonie chłodnicy i po bokach jest oczywiście obowiązkowe. wewnątrz, gdy pożądany jest wzrost wartości R, co najmniej 1800 euro więcej wynikają. Ale mają czysto sportowy Sportsitze- i kierownicę i próg płyty, nakładki na pedały i podnóżek ze stali nierdzewnej. wygląd VW Golf Variant 7 liftingu (2017) z przeszyciami i logo R-Line jest zaokrąglony. Te koła aluminiowe mogą być wybrane w 17 lub 18 cali.

VW Golf 7 Facelift (2017): Cena & silnikiVW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift VW Golf 7 Facelift »Galeria zdjęć