Audi VIN przyznawane dwa razy?

Audi VIN Audi VINAudi ma numery identyfikacyjne pojazdów przypisane dwa razy? Badacze z Państwowego Urzędu Bawarii karnego dochodzeniu oparty Handelsblatt znaleziono dowodów potwierdzających. © Audi

Czy numery podwozia Audi przypisane dwa razy? Badacze z Państwowego Biura Śledczego Bawarii karnego jest zawiadomienie o przeszukiwaniu pomieszczeń gospodarczych na początku lipca. Audi podkreślić, żaden z nim wiedzieć.

Audi został przydzielony dwa numery podwozia, takich jak badania Państwowego Urzędu Bawarii Karnego Śledczego ujawnił według raportu Handelsblatt. Faktycznie, którzy chcą zbadać teren Audi dowodów w badaczy skandal diesel, ale były w procesie dokumenty potwierdzające modeli Audi o identycznych numerach identyfikacyjnych pojazdu (VIN) napotkał. będzie na bieżąco o każdym tysięcy samochodów, które są przeznaczone dla rynków azjatyckich. "Nie wiemy, że VIN zostały powielone"Audi odnosił się do zarzutów samej pozycji. Jak powinno być dla dotkniętych numerach podwozia na modele służące chinsischen, koreański i japoński przestrzeń spekuluje się, że Audi chce zyskać przewagę marketingową w Chinach. Przez przypisanego numeru identyfikacyjnego pojazdu więcej, Ingolstadt byłoby mianowicie importować więcej modeli z kraju. W Chinach, modele te są szczególnie poszukiwane, zostały zbudowane w Niemczech. FIN to 17-cyfrowy i znormalizowane w skali międzynarodowej numer seryjny, który musi być jasno zidentyfikowane samochód i dlatego przyznana tylko raz. Odpowiednia regulacja UE wszedł w życie już w 1981 roku.