W dresie przez miasto

Hyundai i10 Sport Cena specjalny model sportowy subcompact Hyundai i10 Sport

Wojna farby i zestaw Karossiere obejmuje i10 standardowego sprzętu sportowego Hyundaia.

Hyundai i10 Sport Cena specjalny model sportowy mały samochód 01 Hyundai i10 Sport

Dzięki obniżeniu, progi i dyskretny tylny spoiler z i10 Sport jest znacznie bardziej dynamiczny niż przeznaczone wyłącznie do i10 użytkowego opartego

Hyundai i10 Sport Cena specjalny model sportowy mały samochód 03 Hyundai i10 Sport

Czerwono-czarne wnętrze z wieloma dodatkami

Hyundai i10 Sport 2014 są rzadko spotykane. Tylko 300 modeli prezentujemy Koreańczyków z mały samochód

Na ogół producenci samochodów stawiają swoich przedstawicieli w segmencie małych samochodów miasta do ziemi. Spośród nich, nowy Hyundai special Edition daleko: gerademal 300 kopie Hyundai i10 Sport 2014 być zbudowany.

Hyundai i10 Sport 2014: specjalny model odzieży sportowej

W tym ekskluzywnym torebka Hyundai wywołuje dodatkowe 5000 euro. Lista akcesoriów zawarte w cenie: przedni zderzak i listwy boczne i paski sportowych są unikalne dla i10 rekreacyjnego. Dyfuzor, spojler dachowy i dopasowanie obniżenia są także muszą, 17-calowego Leichmetallfelgen w taki sportowy wygląd.

Wnętrze pochodzi z czerwonych i czarnych miejsc w kombinacji tkaniny i skóry. Również zawarte w cenie są funkcje, takie jak aufgepepptes system audio, światła przeciwmgielne, światła do jazdy dziennej LED, podgrzewana kierownica i klimatyzacyjnych.

Mimo, że 1,2-litrowy czterocylindrowy silnik benzynowy 87 KM sprawia, że ​​niekoniecznie brute napędu, ale niewiele z nich jest zadowolona z 4.9 litrowym gerademal. Czy zachowanie oszczędności w interesie kupującego jest wątpliwa w cenie 14.900 euro dla małego wozu miasta. Bo to kosztuje wersję ograniczone sportowego w około połowę więcej niż base-i10. Wyłączności ma również tylko w małym samochodzie w cenie.

Michael Gorissen