Z unstamped napędowych wskaźnik (zasady!)

Jazda bez prawa jazdy wziąć unstamped znak

Wyjątkowo samochody ze znakami unstamped może być na drodze. Wyjaśniamy podczas jazdy jest dozwolone bez zgody.

Jazda bez prawa jazdy lub ze wskaźnikiem unstamped nie jest najpierw akceptowane. Istnieją wyjątki: Wszystkie przejazdy, które są związane z rejestracją pojazdu silnikowego może być wykonana z unstamped znaku.

Każdy podróżowania w samochodzie z unstamped tablic rejestracyjnych, jadąc bez licencji - ale to nie jest zakazane per se. W niektórych przypadkach, jazdy bez licencji jest jeszcze dozwolone, a jedna z tych sytuacji jest dość oczywista: podróż do biura przyjęć, aby włączyć lub wylogować samochód. Na drodze do bagażnika samochodu, samochód nie wymaga zatwierdzenia. Ponadto FZV są inne jazdy, które są związane z logowaniem według § 10 par. 4 prawnie dozwolone. Jednym z przykładów na drodze do głównej inspekcji (HU) lub poświadczenie bezpieczeństwa. Również zwrócić wyjazdy karoserii po wyłączeniu pojazdu są dozwolone, pod warunkiem, że zapewniona jest nadal w tym czasie lub wskaźnik nie jest już przypisany do innego pojazdu. Ważne jest, że kierowcy, którzy jeżdżą z unstamped Mark, najkrótsza i podjąć bezpośrednią drogę dla każdej drogi do władzy lub warsztatu. Wszystkie wycieczki, które nie służą do rejestracji pojazdu jest zabronione. Co "bezpośrednio" w tym kontekście również zdefiniowane: przejażdżki mogą prowadzić wyłącznie przez powiat dopuszczenia do maksymalnie jednego innego powiatu sąsiedniego.

Jazda bez prawa jazdy - doradcy w filmie:

Unstamped Rejestracja: jazda bez prawa jazdy

To wyjaśnić przed rozpoczęciem jazdy bez licencji z firmy ubezpieczeniowej, jeżeli pojazd jest ubezpieczony do jazdy z unstamped flaga jest ważne. Jeżeli nie ma ubezpieczenia gwarantuje, że kierowca jest niezgodne z prawem. Remedium może stworzyć tu tymczasowe tablice rejestracyjne. Aby samochód na okres do pięciu dni dostaje tablicę rejestracyjną i musi być napędzany o celu oprócz wstępu, na przykład, na jazdę próbną lub wiadukt. Od 1 kwietnia 2015 roku, a także samochodów mieć z krótkim znak TÜV i spełniają bezpieczeństwa ruchu drogowego. Oto kompaktowe razy odpowiadał na pytania, kiedy, gdzie iw jaki sposób nieautoryzowany pojazd może zostać przeniesione:

Który wyjazdy są dozwolone bez zgody?

wolno wycieczki do organu rejestracyjnego związanego z upoważnienia pojazdu (z. B. powtórnej rejestracji używanego pojazdu, dopuszczenia nowego pojazdu). Również pozwala na: wycieczki do wykonania ogólnego badania (HU) lub przed zatwierdzeniem testów bezpieczeństwa, a w drodze powrotnej z domu administracji lub do miejsca przeznaczenia po wyłączeniu. Jednak tylko wtedy, gdy pojazd jest ubezpieczony w chwili zamykania i flaga nie została przydzielona natychmiast inny pojazd.

Co należy wziąć pod uwagę bez zgody?

Przed rozpoczęciem jazdy bez prawa jazdy powinno być potwierdzone przez jego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za samochód, że podróże z unstamped pokrycia Mark jest świadczona. Na podróż powrotną po wyłączeniu, takie połączenie nie jest konieczne, ponieważ pojazd na podróż powrotną pozostanie ubezpieczony. Bez potwierdzenia wycieczki nie są dozwolone, ponieważ byłyby one wykonane bez ubezpieczenia - przestępstwa z ustawy o ubezpieczeniach.

Gdzie wolno jechać z unstamped płyty?

Samochody ze znakami spoza stemplowane mogą jeździć tylko w ich własnym i sąsiednim okręgu rejestracyjnym. Z definicji jest to bezpośrednia, najkrótsza droga do administracji lub do centrum testowego. Objazdy są możliwe w każdych okolicznościach.