Nowy CLS przybył do Los Angeles

Mercedes CLS (2018) Mercedes CLS (2018)

Szwabii nowy Mercedes CLS ujawniają wreszcie całą drogę do LA Auto Show 2017th

© CarPix Mercedes CLS (2018) Mercedes CLS (2018)

On nadal jest - czasami więcej, czasami mniej - ukryte pod Tarnfolie.

© CarPix Mercedes CLS (2018) Mercedes CLS (2018)

Tutaj złapaliśmy nowe CLS z bardzo mało materiału kamuflażu z tyłu, co już daje nam dobre wrażenie coupe czterodrzwiowa.

© CarPix Mercedes CLS (2018) Mercedes CLS (2018)

Niemniej jednak, niektóre zmiany zewnętrzne są już zaplanowane: W uzupełnieniu do nosa rekina z CLS jest szczególnie dłużej.

© CarPix Mercedes CLS (2018) Mercedes CLS (2018)

Wewnątrz CLS korzyści z funkcji uzdrowiskowych nowej S-Klasy.

© CarPix Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)

Dzięki dłuższym rozstawem osi tam po raz pierwszy tylnej kanapy z trzech miejsc.

© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)

Silniki będzie częściowo przejmowane przez S-klasy.

© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)

CLS 500 z silnikiem V8 prawdopodobnie zostanie wyeliminowany na razie, podobnie jak CLS 63 AMG.

© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)

Diodowe reflektory są teraz standardem.

© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)

Tylne światła z nową grafiką zwrócić uwagę na siebie.

© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)© Mercedes Mercedes CLS Mercedes CLS (2018)© Mercedes Kluczowe dane
okres budowyod 2018
konstrukcjesedan
drzwi4
Wymiary (L / B / h)4990 / - / -
taraK. A.
moc245 do 367 KM
rodzaje napędówTył / na wszystkie koła
typy transmisjiRęczna / automatyczna
rodzaje paliwaBenzyna / diesel
norma emisjiEuro 6
Cena bazowaK. A.
  • Wszystkie testy na Mercedes CLS
  • Wszystkie wiadomości o Mercedes CLS

nadejście Mercedes CLS oparty pomimo początkowych podejrzeń powrotem na platformie E-Class - ale uzyskać wiele funkcji i nowych silników o liftingu S-Class. Premiera coupe czterodrzwiowy odbędzie się na LA Auto Show 2017th

Został on długo spekulowali: Jeżeli z Mercedes CLS czterodrzwiowa być może nowego coupe na bazie Klasy S? I może dawne CLS iść w przyszłości jako CLE na początku? Z odsłonięciem nowy Mercedes CLS na LA Auto Show 2017 (grudzień 1 do 10) dają Szwabii odpowiedź: Nowa generacja bazuje na E-Class. Ale mimo to, początkowa spekulacje na temat relacji z flagowego Szwabii nie są daleko idące. wszystkich istotnych obligacje luksusowe - silniki, kokpitu i infotainment: Wreszcie CLS w nowej edycji działały dość żywy na półce S-Class. Więc Mercedes CLS jest napędzany przez nowy rzędowych silników sześciocylindrowych i sprawia, że ​​286 koni mechanicznych w CLS 350 d, 340 KM w 400, a także silnik benzynowy 367 KM w tymczasowym Top Model CLS 400. szczególnie dumny, jednak Szwabii są na nowy silnik benzynowy czterocylindrowy, która jest połączona z generatorem rozrusznika Pasy 48 woltów. Podczas gdy generator niesie tylko 20 koni mechanicznych, jest CLS 350 w sumie 300 KM zwykłym kopnięcia. Nawet w tym CLS 300 szeregi D z 245-hp czterocylindrowy diesel. Jednak chude spojrzenia do góry go, ponieważ według lidera serii Michaela Kelz nowy Mercedes CLS AMG CLS jako ani CLS 500 z silnikiem V8 nadal 63 jest oferowany. Zamiast tego, sportowcy kierowcy muszą być zadowoleni z CLS 43 i sześciu cylindrów.

Nowy Mercedes Klasy S w filmie:

Mercedes CLS na LA Auto Show 2017

Mercedes CLS generacji zmienił kurs na zewnątrz - nawet jeśli Mercedes ukrywa pojazdów pre-produkcyjne na premierę jeszcze Tarnfolie. Tutaj CLS rośnie w długości do teraz 4,99 m, a więc doskonale pasuje ponownie do szczeliny, która otwiera się pomiędzy E i S-Class. To powinno również wewnątrz zauważalne dzięki większym rozstawie osi, szczególnie w tylnym więcej kolan i głowy pomieszczenia są reklamowany. Tym samym Mercedes CLS jest oferowany z nowym wydaniu po raz pierwszy jako pięć-osobowa. A jeśli niewystarczających 520 litrów przestrzeni ładunkowej, która może ponownie zamówić sprzęgło przyczepy. Przód scharakteryzować CLS tzw nos rekina i teraz standardowe reflektory LED. Wskazana ponton miednicy oporowe spada Mercedes CLS, z tyłu, tylne światła są ustawione w kierunku poziomym. Mówiąc tył: dla nowych CLS pozostanie na cztery-drzwiowego hatchbacka. Strzelanina hamulca nie będzie miał następcy, zajmuje jego miejsce AMG GT4, które powinny sprawić, że w przyszłości dużo Porsche Panamera władzy.

Mercedes CLS (2018)Mamy towarzyszyć napęd zmniejszenie CLS. © Mercedes

E-Class i S-Class oparte funkcje w nowym CLS

Wnętrze Mercedes CLS jest zdominowana przez ciągłe dużym ekranie i nowej kierownicy, przy czym teraz tempomat działa. Ponieważ dźwignia tempomatu leci z nowego wydania na zewnątrz - tak jak w przypadku S-Class. To prowadzi nas z powrotem do Obligacji: nie tylko projekt kokpitu przypominający flagowy, ale także możliwości odnowy biologicznej, które są karmione z faceliftingu w S-Class. Ambient oświetlenie, kontrola zapach, fotele do masażu - to wszystko jest teraz dostępny w Mercedes CLS. A więc jazda jest jeszcze bardziej komfortowa, istnieje również cała armia systemów wspomagania, może ryczeć na drogach krajowych i autostradach CLS prawie autonomiczne. Jednak to, co będzie kosztować zabawa zachować Szwabii nawet dla siebie, ale nie później niż wiosną, gdy tylko otworzyć książki porządku i CLS następnie rolkach do dealerów, tajemnica będzie rozwikłać.