וילי וובר מבקר; רופא לשעבר הביע

מיכאל שומאכר מיכאל שומאכר

כבוד גדול מיכאל שומאכר: המרוץ לשעבר יכובד עם פרס.

מיכאל שומאכר ווילי וובר מיכאל שומאכר ווילי וובר

וילי וובר ביקר את המשפחה של מיכאל שומאכר בשל סודיות מחמירים של בריאות של מקצוע הספורט המוטורי. הגיע הזמן "לשפוך מיליוני אוהדים לבוא נקיים".

© Getty Images וילי וובר מבקר; רופא לשעבר הביע שומאכר קרן "להמשיך להילחם"

תחת הכותרת "להמשיך להילחם" יוזמה חדשה הוקמה כי מייקל Schumachers רוצה להעביר ערכי השיחה להחזיק מעמד עם אנשים אחרים.

המצב הנוכחי של בריאותם של מיכאל שומאכר הוא עדיין סוד. וילי וובר ולכן כבר קריטי של המשפחה. חברים שונים, מכרים וסלבריטאים גם הביעו כ Schumi הרווחה בשנים האחרונות. עכשיו יש אבל חוץ חדשות: Schumi היה להיכל התהילה של ספורט גרמני.

מאז יש על בריאותם של מיכאל שומאכר כבר מזמן לא דבר חדש למשפחה, חברים ואוהדים אבל יכול עכשיו מצפים עוד חדשות טובות. 180,000 "תמונה"הקוראים לכבד רוכב לשעבר ספורטאי מצטיין מגדלנה נוינר עם מקום באולם הספורט של גרמניה תהילה. את הפרס מידי שר הפנים תומס דה Mazière הוענק (CDU). "עם האישיות שלהם ואת השירותים שלהם, מגדלנה נוינר ומיכאל שומאכר תרמו תרומה משמעותית את הפופולריות של הספורט שלה ומתרגש מזה שנים חובבי הספורט בגרמניה וברחבי העולם", הפוליטיקאי אמר בטקס. מיכאל שומאכר הוא עדיין הנהגים המרוצים הגרמנים המצליחים ביותר. בשנות ה ספקולציות לגבי בריאותו לאחר תאונת סקי לא מעט בגלל ומדי פעם גבולות חצה ידי התקשורת. לבסוף, בית המשפט המחוזי בהמבורג אמר פסק דין במשפט של זכויות הפרטיות של מיכאל שומאכר. המגזין "צבעוני" ולכן חייב להעביר פיצוי של 50,000 יורו למשפחת שומאכר ולתרום 65 אחוז Abmahnkosten (950 יורו) ואת החלק של עלויות התהליך. עם זאת, פסק הדין עדיין אינו סופי. התקיים דיון בתיק משום המגזין עשה את הטענה בנושא ב 2015 כי מיכאל שומאכר יכול ללכת לעולם. המשפחה נסעה הכותרת כי רחוק מדי. "צבעוני" היה לשים להגנתם כדי למלשין, כך על חשבון הפיצויים נכשל רק לגובה המצוין.

מיכאל שומאכר חבר בהיכל התהילה

בן מיק חגג את יום הולדתו ה -18 שלו ב -22 במרץ ומאז האחראי הבלעדי החלטותיה. הוא כבר גיבש מטרה ברורה שלו לעתיד: "אני רוצה להיות נהג מירוצים מלא." עם זאת, שלוש שנים חלפו מאז אלוף עולם F1 שבע פעמים הרציני בתאונת סקי מיכאל שומאכר, למרות שהמשפחה שומרת על הבריאות של אנשי מקצוע הספורט המוטורי הפופולרי עוד סוד. יש עוצר לביקורת ואכן מהמנהל לשעבר של מיכאל שומאכר וילי וובר. In a Intervie עם המגזין "צבעוני" מסביר: "ביקורת של לי במשך זמן מה שהמשפחה שומאכר לא אומרת את כל האמת. אבל אני נושך כמו גרניט, עצתי היא לא שמעה", הוא האמין כי זה היה בשביל המשפחה מיכאל Schumachers בזמן "לשפוך מיליוני אוהדים לבוא נקיים", הצהרות אלה נשמע כמעט כאילו אחרי הבריאותי הנוכחי של Schumi גרוע ממה שחשבו. למרות וילי וובר הביע נוסף הראיון "התקווה מתה אחרונה", אומר שהלחץ הוא בונה באמצעות דבריו על משפחתו של שומאכר, בשפה אחרת. בנוסף, בן 74 אמר להם תקופת אבל ארוכה צורך לקבל את גורלו של Schumi. למרות וילי וובר עצמו הוא אחד מעוזריו הקרובים ביותר של מיכאל שומאכר, הוא רשאי - כפי שלכאורה רבים וחברים אחרים מלווה צמוד מהעת פורמולה 1 הפעילה שלה - Schumi לא לבקר: "חבל כי קורינה כנראה לא לפקפק בי."

בנו של שומאכר מיק עכשיו 18 שנים

ב -29 בדצמבר, יום השנה לתאונת מיכאל שומאכר של הפעם השלישית. מנקודת המבט של המשפחה, החברים והאוהדים שלוש שנים קשות. במיוחד עבור האחרון, ומעל לכל, השנים של חוסר ודאות. אז המשפחה של אלופים שיא אישר לאחר שחרורו מבית החולים ומאפשר 47 בת כעת על אחוזתו הפרטית בשוויץ Rehabilation על ידי אנשי מקצוע. מאז מייקל שומאכר מוגן מפני העולם החיצון. בתחילת דצמבר 2016 היתה התרגשות גדולה בקצרה על Schumachers מייקל תמונה נורה בחשאי במיטת בית חולים. לכאורה הציע עד כה לא ידוע אמר התמונה לפרסם במשך מיליון יורו כדי לרכוש. בתגובה "שערוריית תמונה" מייד לקח את אופנברג התביעה להציג ידי חקירת מנהל שומאכר סבין Kehm נגד אלמונים כי ההצעה המפוקפקת "בחייהם האישיים ביותר" שומאכר נפצע. החקירה נקבעה בינתיים כי אין עבריין יכול להיקבע. בינתיים, הסביבה המשפחתית מיכאל Schumachers לא סרק, מנסה לעשות את הטוב ביותר של הטרגדיה כולה. תחת הכותרת "להמשיך להילחם" יוזמה חדשה הוקמה שערכי Schumi והשיחה להתמיד רוצים להעביר הלאה לאנשים אחרים. "להמשיך להילחם רוצה להרגיש בהשראה ומיכאל שומאכר, להניע הוא להמשיך להילחם ולא לוותר כל העם,"זה אומר באתר של היוזמה. "הרצון החזק של מייקל, נאמנותו האנשים הקרובים אליו, היחס כנה שלו לעבר המטרות והאמונות שלו נכונות ברורה שלה כדי לעזור לאחרים יש כבר שנים רבות עבור אנשים רבים ברחבי העולם השראה."

וילי וובר מבקר משפחתו של שומאכר

נכון לנובמבר 2016: המסר שעבר על הבריאות של מייקל שומאכר הגיע המנהל הטכני לשעבר פרארי רוס בראון. החבר הוותיק של שומאכר אמר בראיון ל- BBC הבריטית: "קשה לי לומר הרבה מבלי להפר את הפרטיות של המשפחה. אני יכול לומר: יש שמועות רבות ורובם טועים. אנו מקווים ומתפללים כל יום כי נמשיך להתקדם ויום אחד אחד מיכאל, אשר התאושש מפציעה איומה שלו לראות." 22 שנים אחרי התואר העולמי הראשון שלו שומאכר יש עכשיו פקיד פייסבוק- ו Instagram-מתרחש.

אמירתו של רוס בראון על מצבו של שומאכר

נכון לספטמבר 2016: מיכאל Schumachers עו"ד פליקס דאם מדבר בטקסט רגיל. בשנת תביעה נגד המגזין בונטה, עורך הדין אשר, "הוא לא יכול ללכת." פליקס דאם מאשים את המגזין יש את הפרטיות של מייקל Schumachers נפצעו. "בטענה כי, המשפחה שומאכר נאלץ לנקוט עמדה בניגוד לרצונם"אז המשיך הפרקליט. יותר משלושה חודשים קודם לכן, בחודש יוני 2016 מיכאל שומאכר זכה בפרס Nürburgring על מפעל חיים. עם זאת, בשל מצב בריאותו של אלוף העולם בפורמולה 1 יכול אפילו לא עונה מחיר. המנהל האישי שלו סבין Kehm קיבל את הפרס מטעם ומעדכן על מצב בריאותו הנוכחי של מיכאל שומאכר: "אני מודע, ואני חושב שכולכם מסכימים איתי: כולנו היינו מרגישים טוב יותר אם מייקל הם אפילו כאן ותודה עוצמתו", המנהל של נהג פרארי לשעבר אמר. "אבל, למרבה הצער, זה לא אפשרי. למרבה הצער, אנחנו צריכים לקבל את כל זה וללמוד להתמודד עם זה. כל קבוצה היא עדיין לדרישות חדשות ההדק, כל מילה היא מגדלור למידע נוסף", Kehm אמר בראיון עם צייטונג Süddeutsche: זה לא תשקוט. כשנשאל "איך הוא מיכאל שומאכר?" יתר על כן, לא יהיה שום תשובה כללית כי מדובר "קבע" הליך רלוונטי. רצון לדבר על קולגה הנהג לשעבר מירוצים שלו עשה, אולם, סבסטיאן Vettel. בראיון משותף עם דירק נוביצקי של הנהג של פרארי שאמר "Bild am סונטג": "זהו גורל אכזרי. אבל תמיד יש תקווה. מי מכיר אותו מהימים בנגינתו, יודע כי מייקל הוא לוחם. אם מישהו מוצא דרך לשנות את פני הדברים, אז."

מיכאל Schumachers קריירה בתחום הוידאו:

מיכאל Schumachers עו"ד פליקס דאם הביעה עצמה

החל מפברואר 2016: יש אקס-פרארי הבוס הלוקה די Montezemolo העידן המוצלח הספורטיבי mitzuverdanken לפרארי מיכאל שומאכר ב F1. עכשיו הוא נשאל על מצבו מיכאל Schumachers. די מסובך, בגלל כל זה באמת יודעים איך לעשות את זה מיכאל שומאכר שותק. Montezemolo לא, הוא מדבר. גם אם הוא בעצם אומר מעט. "היו לנו שנים נהדרות ביחד, גם ברמה אישית", Di Montezemolo אמר באירוע פאנל במילאנו. "למרבה הצער, התרסקות אקראית הפכה אותו לחופשת סקי", Di Montezemolo נמשכת. החדשות היו לו מן שומאכר, לצערי לא היו טובים, אומר בן 68 שנים. אבל פרטים נוספים שהוא לא שם. סבין Kehm, מנהל Schumachers מייקל, לעומת זאת, אפילו לא להגיב על דבריו של Montezemolo.

תקשורת יוצאת בכל מאמרי Schumi רחוק מדי: München OLG

בפסק-דין לאחרונה, בית הדין האזורי הגבוה במינכן נתן עורכי הדין מיכאל Schumachers ביחס לדיווח של כמה תקין תקשורת. לדברי בית משפט כמה תקשורת שברה עם הכיסוי שלהם יותר מדי קדימה אל חייו הפרטיים מיכאל Schumachers ומשפחתו. ההתנגדות של חברת המדיה הרלוונטית נדחתה על ידי בית המשפט לערעורים. התהליך התבסס על תלונה ידי צו Schumis עורכי דין לאחר הדיווחים על מצבו הבריאותי של אלופת העולם F1 הופיע בארבעה כתבי עת, אשר עיטרו העיתונות לשחרר דוברת שלו סבין Kehm.

Stand ב -3 בינואר, 2016: עורך דין תקשורת מגינת שתיקת המשפחה

לכאורה Schumi יכול ללכת כמה צעדים

בדו"ח מיום 22 דצמבר 2015, המגזין אומר "צבעוני"מיכאל שומאכר יכול לקחת באופן זמני כמה צעדים אחורה עם תמיכה. הטייס לשעבר פורמולה 1 צריך, עם זאת, אבד משקל רב. עם זאת, מייקל Schumachers ותיק מנהל סבין Kehm הכחיש את הדיווח מיד: "למרבה הצער, אנו נאלצים ידי דיווח עיתונאי אחרון להבהיר כי טענת מיכאל יכול ללכת שוב, לא נכון."

Stand 31 באוקטובר 2015: ז'אן טוד מדבר על מצבו של מיכאל שומאכר

מנהל סבין Kehm: ספקולציות באופק

מאז הבית של שומאכר הוא שאין הכרזות על ידי ההנהלה עם מצבו של שומאכר. "זה עדיין דרך ארוכה וקשה לפניו"סבין Kehm הודיעו ב -9 בספטמבר, התייחס הפרטיות של המשפחה וביקש להימנע מספקולציות על בריאותו של הנהג המצליח ביותר בהיסטוריה פורמולה 1.

Stand 23 מאי 2015: מייקל שומאכר הוא התקדמות

לשעבר ארצט ז'אן-פרנסואה Payen דוחקת סבלנות

ההתאוששות מן אלוף העולם בפורמולה 1 מיכאל שומאכר עדיין דורשת סבלנות. הצרפתים ארצט ז'אן-פרנסואה Payen ציין בראיונות בתקשורת הצרפתית. "אתה נמצא על ציר זמן הנעים בין שנה אחת לשלוש שנים"אמר ראש הרדמה החייאה בבית החולים של אוניברסיטת גרנובל, הובא אל שומאכר לאחר תאונת סקי שלו ב -29 בדצמבר, 2013. אלופת שבע פעמים ואז אושפזה פגיעת ראש חמורה במיוחד, Payen נזכר ב "Le Parisien": "הוא היה על ההגעה שלו במצב קריטי." Payen היה חלק מצוות רפואי כי טיפלה יותר מחצי שנה גרנובל אל ואב לשני ילדים. שומאכר הועבר לניתוח חירום בתרדמת מלאכותית וצף ימים בסכנה. זה לא היה עד אמצע יוני הודיע ​​למנהל שלו סבין Kehm כי 45 הבן נעלם כעת מעבר בתרדמת. בנוסף, הם הודיעו ב -16 ביוני כי שומאכר הוא כבר לא גרנובל CHU; הוא המשיך השיקום שלו במרפאה בלוזאן לא הרחק מביתו אימצה אנגליה על אגם ז'נבה ממשיך. ב -9 בספטמבר, Kehm אמר כי שומאכר היה עכשיו בבית.

מיכאל Schumachers קריירה (וידאו):

במיוחד קורינה שומאכר בכל דרך

יש שומאכר למצוא תנאים יעדיף דווקא ההתאוששות שלו, Payen אמר לאחר ביקורו שומאכר. "העובדה שהוא נמצא בסביבה מוכרת, יכול לעזור לו", אמר Payen. הרופא הצביע על דרישות עבור מדינה יותר מדויקת של ילידי Kerpeners אבל הסודיות הרפואית שלו. הרופא שיבח זו בראיון לתחנת הרדיו RTL צרפת גם אשתו של שומאכר קורינה, הכל היה מעל הקרקע, כך אלוף העולם שבע זמן שהושגה התקדמות. היא הייתה יוצאת דופן בכל מובן, Payen הדגיש "Le Parisien", "היא היתה מיד מודעת למצב של ההשלכות ואת הדרך הארוכה כי היה שוכב קדימה." בניגוד קורינה שומאכר Payen ואת עמיתיו הרופאים היו ברובם לא רגיל לקהל התקשורת ענק, הפעם הרבה לפני החולים גרנובל ששררו. "אף אחד לא מוכן כזה התנפלות של תקשורת", Payen אמר בדיעבד. סדר אותך לפעולה במהירות כדי לעבוד בשקט. הוא ציין כי שומאכר טופל למרות כל אמצעי הבטיחות רפואי כמו לכל חולה אחר. שומאכר התרסק בזמן סקי כשהוא לא ראה לעיל Méribel אבן. הוא קפיץ ואז ראש לסלע אחר. האשמה לתאונה לא היה אחד כמו חקירות של התובע הציבורי של Albertville גילה.