אין פיוס באופק!

Ludolfs: Zoff בין אחים Ludolfs: Zoff בין אחים

במשך זמן מה שלושת האחים מאני, Uwe ופיטר לודולף הם מסוכסכים מאוד. כיצד, אם כן יוצא, המחלוקת לשיאו תביעת פינוי. עם צו בית משפט מאני ואווה מכריח אחיה פיטר כדי לנקות את הגרוטאות Dernbacher. סיבת הפינוי נראית ...

Ludolfs: Zoff בין אחים Ludolfs: Zoff בין אחים

... לבעיות כספו האחים מאני ואווה - הנה תמונה של השלוש פעמים מאושרות. עכשיו פיטר לודולף לידי ביטוי בהודעת וידאו ב- YouTube כדי פינוי ותיאר לאור הדברים שלו. בסרטון הודעה שלו פיטר מודיעה החברה להיענות לבקשה. הוא גם משתעשע עם הרעיון ...

& Amp; quot; Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת & amp; quot; סדרת טלוויזיה חדשה "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת"

... למשוך את האוהל לחלוטין Dernbach. גם במופע החדש "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת" פיטר כבר נגמר של שטח. על ידי שליחת האחים לודולף הגיע - למעט פיטר - לאחר יותר משלוש שנים של הטלוויזיה התנזרות בחזרה. ב -10 בינואר, החל בשעה 20.15 בערב, המופע החדש ...

& Amp; quot; Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת & amp; quot; סדרת טלוויזיה חדשה "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת"

... "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת" על כבל אחד. מה נשמע כמו מתכון התחמם הוא בעצם מושג חדש לגמרי. לאחר הורסט-גינתר נפטר בסוף 2011, והאחים מאני ואווה פיטר נפלו החוצה, מאני, Uwe וטומי בנו מפנה כעת, הדבר החדש שלהם. טומי ...

& Amp; quot; Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת & amp; quot; סדרת טלוויזיה חדשה "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת"

... רוצה ודודו מאני (משמאל) לבנות עם אביו Uwe (מימין) חצר גרוטאות חדשה: "לודולף-העולם"; כולל חדר מסיבה, פינת ברביקיו ואזור רגיעה.

מגרש גרוטאות לודולףים ב Dernbach? היה היה פעם. יש מאני ואווה לודולף אחיה פיטר נאלץ משפטית כדי לנקות את הארץ. אנו חושפים מה שלושת האחים לעשות היום!

במשך זמן מה שלושת האחים מאני, Uwe ופיטר לודולף הם מסוכסכים מאוד. כפי שיצא, המחלוקת הגיעה לשיאה הודעת פינוי: עם צו בית המשפט מאני ואוות אחיה פיטר נאלץ לפנות את גרוטאות Dernbacher. סיבת הפינוי עלולה להיות בעיות כסף האחים מאני ואווה. בעיה כי הם שיתפו עם פיטר. הוא גם לא יודע איפה, כמו הפסקה-פיטרס חיסכון כולו נגנב. לאחרונה, פיטר לודולף לידי ביטוי בהודעת וידאו ב- YouTube כדי הפינוי ותאר לאור הדברים שלו: אז התקיימה פגישה בין השלושה האחים לודולף לפני שנים, כדי להיות שעליו גרוטאות עבור פרקים חדשים מצולמות. פיטרס הצעה על שני מטרים גרוטאות - על החדש ואת הישן לינדן ב Dernbach - נאלץ לפנות, מאני ואווה חסמו זאת. עלילת Platzts גרוטאות כת ב Dernbach כי פיטר לודולף נאלץ לפנות שייך אחיו מאני. האולמות עומדים על זה אבל פיטר ממנו. ובכל זאת, פיטר היא בקשה לפנות את הכיכר נענתה. באותה הודעת וידאו הוא הביע מורת רוח על מהלך העניינים: "חשבתי המשפחה נדבקים זה לזה ו מאני לא יתקוף אותי." 

Ludolfs - מאני ואווההאחים לודולף לא יכול לסלוח לעצמך. © פייסבוק Ludolfs

מאני ואווה לא יסלח פיטר לודולף

עם פינוי תרועת השולחן נראית קוצצה באופן קבוע בין שלושת האחים לודולף. זה גם מדגיש את הפוסט פייסבוק לאחרונה מאני, Uwe ותומס לודולף על "לודולף כל השאר הוא שטויות", "זה לא רק עניין של כסף !! זה כל כך הרבה קרה כל השנים לא הכל בחיים הוא נסלחת!" היתה התשובה של האחים שני לודולף להאשמה של אוהד בהפרת פיטר. מה השלושה גם מבהירים: פיטר לודולף עדיין לא מוזמן.

פריקוול מחלוקת לודולף:

סדרה חדשה של האחים לודולף

אין זה מפתיע כי הסדרה החדשה "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת"  - הוא התחיל בלי פיטר לודולף - מאז תחילת 2016 על אחד הכבלים! ההיסטוריה של הסדרה: מאני, Uwe ובנו טומי רוצה לבנות מגרש גרוטאות חדש - "לודולף-העולם", כולל חדר מסיבה, פינת ברביקיו ואזור רגיעה. הסדרה החדשה "Ludolfs - אימפרית הגרוטאות חוזרת" הוא 40 ימים לפני הפתיחה "לודולף-העולם" א. בזמנו יבוצע באולם המכירות הגמור עדיין טובה 90 טונות של פסולת ברזל מן הישן Miethallen. ואולם השני נחוץ יכול להיבנות רק אם השלושה Ludolfs יש עבר המים נשאבים הנכס.

Mannis מייבאך בסרטון:

אחים לודולף עם סחר בחלקים באינטרנט

במקביל הלירי, השלושה גם סחר חלקי רכב באינטרנט יש בדף הבית "The Place חלקי חילוף" הוקם. באשר בימים עברו מיטב אוהדי מכונת גרוטאות Dernbacher יכול לנפות ולחפור מתוקה כאן חלקי חילוף ישנים. ההבדל מלפני: זהו viruell ו Ludolfs מציע משלוח עד הבית. על האתר עצם לודולף יש עוד הבדל מכריע בסדרת הפולחן שהפכה אותו כל כך פופולרי ארבעת האחים: פיטר לודולף לא מוזכר.

צוות פיטר לודולף Lפיטר לודולף הפריד בין חבריו דירק ונדין. © פיטר לודולף פייסבוק

פיטר לודולף מפריד בין-Team L

בינתיים, פיטר לודולף מן "צוות L" בנפרד עם חברים נדין ו דירק Lating. כפי שכתב באחת מקבוצות הפייסבוק שלו רבות, חלה ההבדלים בינו לבין השניים האחרים "צוות L"-members נתון. Latings נתן לפיטר לודולף אחרי גירוש Dernbach ב Metelen (Steinfurt / NRW) בית חדש. יחד, הרעיון מקורו עם "צוות L" לבנות את תחנת הדלק לשעבר Metelener הגרוטאות והשתתפו באירועים. אחרי הכל, פיטר לודולף עכשיו עם השותף החדש שלו רבי פרויקט הפלטים השני "Schrotti"מסיבות, ליינים עם ליקרים eponymous וחידונים חלקי גרוטאות.