הסיור המודרך (2017): עונה שנייה (עדכון!)

& Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

"סיור גרנד" הקהל של העונה מוביל בין היתר כדי קולורדו (ארה"ב), קרואטיה, דובאי, מוזמביק, ניו יורק, ספרד ושוויץ.

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

תמונות ראשונות בדף הפייסבוק לתת טעימה של הפארקים החדשים, אשר ללא ספק שוב את הטופס העליון ג'רמי קלארקסון, ריצ'רד האמונד וג'יימס במאי, לעבוד כל הבדיחות.

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

לדברי אמזון, שלושת המגישים בילה עבור הצילומים סביב 100 ימים בארבע יבשות שונות, למשל, W123 מרצדס הישן בבוץ ...

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

... דגמי יגואר שונים לפי&# 39; s לצוד הר וכנראה טנק על מסלול גולף. 

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

התקציב לעונה השנייה יהיה ג'יימס מאי, בהתאם לרמה דומה לזו של הראשונה, העלות הכוללת מעל שלוש עונות ו 36 פרקים תהיה כמעט 190 מיליון יוריו.

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד אנד; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

"זה ייראה עונת 1. קצת אבל אנחנו כבר השתנינו. מה זה, אני לא יכול להגיד. זהו סוד!"אומר ג'יימס מאי.

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

כמו כן מגיש ג'רמי קלארקסון הבהיר כי בכוונתם 2 נהדרת עבור עונה.

© אמזון פריים & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

יש למשל תמונה יחד עם אמירה סתומה כי קלארקסון הביא בצד שלו JCT: בתערוכה מוצגות שתי מכוניות הראלי אגדיות, כלומר אאודי Quattro S1 ו- לנצ'יה ראלי 037

© JCT & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

אמזון מחפשת שורה חדשה "סיור גרנד" כתחליף עבור ג'רמי קלארקסון החולה.

© אמזון & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2017) "סיור גרנד" (2017)

כאשר יורים על העונה השנייה של "סיור גרנד" מגיש ריצ'רד המונד היה תאונה רצינית עם אחת קונספט Rimac, אך נמלט עם שבר בברך ולא פציעות אחרות.

© טוויטר / סיור גרנד ריצ'רד המונד "סיור גרנד" (2017)

כאשר יורים על העונה השנייה של "סיור גרנד" ריצ'רד המונד התרסק האופנוע שלו מוזמביק. זוהי התאונה השנייה החמורה של המנחה.

© ריצ'רד המונד & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2017)

זה לא היה השידורים המיוחדים, אשר ג'רמי קלארקסון, ריצ'רד האמונד וג'יימס מאי כך נלהבים במופע הישן שלהם? בדיוק הם גם הובילו ב "סיור גרנד" העונה הראשונה ממשיכה!

© YouTube / סיור גרנד & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2016)

המספר הגבוה ממילא של הורדות לא חוקיות של התכנית "סיור גרנד" צבר לגבהים חדשים.

© אמזון & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2016)

הטענה של קלארקסון & כדי להיות שותף:. לא פחות מאשר תכנית הרכב הטובה בעולם. סדרת GT הראשונה בבית פרידתם קלארקסון על בניין BBC באחד גשום בלונדון, מציגה ...

© אמזון & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2016)

... כמנחה טסה לארה"ב brezelt עם פורד מוסטנג במדבר. יש, סוף סוף, ריצ'רד המונד וג'יימס יכול לבוא כך ששלושת כונן ניצחון דרך בהמון שחיכה הבמה. הנה מגיע הראשון של רבים ...

© אמזון & Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2016)

... חלקות של "סיור גרנד" ב- BBC ו שלו "טופ גיר"קלארקסון, המונד ועשויים לספק זה לזה כך לפני נורה מן תקשורת רבה - באופן אירוני, עד ג'רמי קלארקסון. גם "סטיג" הוא "סיור גרנד" ...

& Amp; quot; סיור גרנד & amp; quot; (2016) "סיור גרנד" (2016)

... לקח רק כסוג של מחליפה: אחד אמריקאי אשר העקירה חלשה עבור מכוניות "הקומוניסטית" מחזיק. אבל עבור כל הווריאציות של הליבה של התוכנית גם נשאר בבית "סיור גרנד" קבל: ההשוואה ההומוריסטית ואינפורמטיבי של מכוניות.

ב -8 בדצמבר, העונה השנייה של התחלות "סיור גרנד" (2017) על אמזון פריים, חודש טוב לפני הצגת וידאו טיזר חדש, שלישיית מנהלי הרוח הטובה בעבודתם. הצילומים היו צריכים להתמודד עם כישלונות מסוימים - כל המידע על "GT"!

העונה השנייה של "סיור גרנד" מוביל את הצופים שלה מ -8 בדצמבר 2017 לכלול CO (ארה"ב), קרואטיה, דובאי, מוזמביק, ניו יורק, ספרד ושוויץ. וידאו טיזר חדש ותמונות רבות בדף הפייסבוק של Grand Tour לתת טעימה של פרקים חדשים, אשר ללא ספק שוב את הטופס העליון ג'רמי קלארקסון, ריצ'רד האמונד וג'יימס במאי, לעבוד כל הבדיחות. אמזון פריים, על פי שלושת המגישים בילה עבור הצילומים סביב 100 ימים בארבע יבשות שונות, למשל, W123 מרצדס הישן בבוץ, דגמי יגואר שונים על ידי&# 39; s לצוד הר וכנראה טנק על מסלול גולף. מהמהדורה החדשה עלינו אפוא לצפות כמות דומה של העונה הראשונה. התקציב לעונה השנייה היה גבוה באופן דומה לזה של מאי ג'יימס הראשון, על פי. העלות הכוללת מעל שלוש עונות ו 36 פרקים יהיה כמעט 190 מיליון יורו, או כ -60 מיליון יורו בעונה, וגם יותר מחמישה מיליון יורו לכל פרק. ג'יימס מאי אלא מעמיד באותה נשימה במאמץ עבור העונה השנייה של "סיור גרנד" (2017): "אנחנו נוסעים הרבה. מאז צוות גדול והרבה טכנולוגיה מאחוריו. אנו לצלם ב 4K." היא ממשיכה: "אבל כל זה לא מעניין, זה ייראה עונת 1. קצת אבל אנחנו כבר השתנינו. מה זה, אני לא יכול להגיד. זהו סוד!",

"סיור גרנד" עונה 2 בסרטון הטיזר:

.להטביע-מיכל {position: יחסית; padding-bottom: 56.25%; גובה: 0; הצפה: נסתר; max-width: 100%; } Iframe-מיכל .embed, חפץ-מיכל .embed, שבץ .embed-מיכל {position: absolute; העליון: 0; משמאל: 0; רוחב: 100%; גובה: 100%; }

"סיור גרנד" עונה 2: להתחיל ב -2 בדצמבר, 2017

אמזון מחפשת עבודה תקינה פרסום שורה חדשה עבור העונה השנייה של "סיור גרנד" (2017) - למשרת שליחה. והמועמד צריך להחליף לא אחר מאשר ותיק Jeremey קלרקסון. עבור כל האוהדים אשר זעזע עכשיו: המיקום מצומצם המפורסם בגלל הכיבוש בפועל מחלים מדלקת ריאות. התאושש מהמחלה שלו ג'רמי קלארקסון, כך שורה חדשה חייבת להימצא שיחד עם שלו "שוויוני" עמיתים "סיור גרנד" קינדל בטעות דברים עם ציוד כבד עבד קשה וכי אי פעם יבין אדם, כאמור המובילה דיון פרסומת העבודה. לשם כך אמזון רוצה ידי מועמדים אלא גם לראות הרבה. אז המועמד צריך להביא את ידע נרחב של מכוניות, מטאפורות רוק מתקדם. הדרישות הבסיסיות הן גם רישיון נהיגה תקף, אנגלית בריטית, כולל הגזמה ופורשות טיפוסי קלארקסון ולפחות 6.5 מיליון עוקבים בטוויטר או ערוצי מדיה חברתית אחרים. לא יאוחר הנקודה האחרונה, מועמדים רבים נוטים ליפול בין הכיסאות. על מנת להפוך את אוהדי מעבר החלפת קלארקסון פשוט ככל האפשר, אומר מועמדים גדולים אמזון עם תלתלים עדיפים. מי עצמו הכיר בפרסומת העבודה ורוצה ליישם, אבל לצערי מגיע קצת מאוחר מדי. המכרז "סיור גרנד" (2017) נעלם עכשיו מפורטל הקריירה של אמזון. אולי ההחלפה התקינה קלארקסון כבר מצאה?

"ואני&# 39; ve בדק ואני&# 39; מ 'לא מת" https://t.co/5qejFDuPCP באמצעות @drivetribes

- ריצ'רד המונד (@RichardHammond) 20 במרץ, 2017

"סיור גרנד"קלארקסון חילוף בקש

בנוסף המחלה על ידי ג'רמי קלארקסון, חלה לאחרונה מכה קשה נוספת "סיור גרנד" (2017): כאשר ירי העונה השנייה זה בא ביוני תאונה, היה מעורב המנחה וחסרי מזל ריצ'רד המונד. למרות חוסר המזל הכבד כי רכב התאונה שרוף לגמרי, המונד הגיע עם פחד וגם שבר בברך זה. עבור מארגני מרוץ ההר, אולם, התאונה יש המשך משפטי. אז לשים את מרוצה האגודה האוטומטית שויצרית (ASA) נקבעה לאחר חקירה כי האירוע אינו בהתאם להנחיות של קוד הספורט הבינלאומי (ISC) כבר בצעה את FIA ואת אמצעי בטיחות רלוונטי לא נלקח. העמותה "Bergrennen Hemberg" עכשיו חייבים להתמודד עם בסך בסדר כמות שוות ערך לכ 4400 יורו. מנהל המירוץ והשלושה הדיילים האחראים צריכים לאבד את הרישיון שלהם במשך שישה חודשים, אם פסק הדין הוא לא קרא תיגר. לצורך הצילומים בשוויץ המונד נהג Rimac קונספט אחת, כשהוא רץ מהכביש. הסיבה לכך הייתה גבוהה מדי מהיר. האמונד שהתנגשה בפינה צרה ב 134 ק"מ / h. כתוצאה מכך, הזנב ניתק והמכונית עפה מעל 30 מטרים באוויר. ביום עמוק למתוח את המכונית schlugt הראשון ולאחר מכן התהפך מספר פעמים לפני שהוא שכב עדיין ועלה באש.

תאונת Hammonds יש המשך

כבר באביב, האמונד היה במהלך צילומים עבור המהדורה השנייה של "סיור גרנד" (2017) נפגע באפריקה, ב מוזמביק זו היתה תאונה עם אופנוע. ככל יומי הבריטית "The Sun" דיווחו כי בן 47 נשאר פעמים רק שוכב מחוסר הכרה ברחוב לאחר התאונה שלו; ו באזור מבודד שבו קיים לטיפול רפואי קל. "הוא באמת לפגוע בעצמו די קשה"עמית Hammonds ג'רמי קלארקסון מתאר את האירוע, והוסיף כי הם החליטו לא להביא המונד בבית חולים: "אנחנו לא&# 39; t לעשות חולים", אמר קלארקסון. אז מבחינה הגיונית: "אנחנו לא משתמשים בבתי חולים." כיף צריך להיות פירוש הדבר היטב, למען האמת, זה היה כנראה רק לקח יותר מדי זמן כדי להביא את הפצוע לבית החולים הקרוב האמונד. למרבה המזל, לבריטי הצליח להתאושש ללא טיפול רפואי מקצועי והיה בערוץ הטוויטר שלו כבר את הסימנים הראשונים של החיים: "ואני&# 39; ve בדק ואני&# 39; מ 'לא מת" (בדקתי ואני לא מת עדיין). על הסט של "סיור גרנד" הם כל הקלה. עבור לא כנראה הזכיר כל הנוגעים בדבר ללא סיבה בתאונה מאוד דומה לפני 11 שנים. ב -20 בספטמבר 2006, המונד נפצע במהלך הצילומים של "טופ גיר" מסוכן, התפוצץ צמיג של מכונית הרקטות שלו 464 ק"מ / שעה, המכונית התהפכה מספר פעמים.

ריצ'רד המונד מתרסק בשוויץ תוך לצלם סיור גרנד. pic.twitter.com/3rTxIrY6Rh

- Gio (@ Gio_57) 10 ביוני, 2017

"סיור גרנד": עונה ראשונה 2016

עם שירות הזרמת אמזון פריים שלראשון "טופ גיר"Crew נמצא מעסיק חדש - זמן קצר לאחר שיש שיתוף פעולה שהסתיימה ingloriously בין קלארקסון BBC בחודש מרץ, 2015. יש אמזון בתורו היה מרוצה קלארקסון, מאי המונד שלישיית מנחה ברחבי העולם מיליוני מעריצים ואת הפורמט החדש מביא לקוחות חדשים רבים. עבור "סיור גרנד" שלוש עונות המתוכננות, כל אחד עם 12 פרקים של 60 דקות דיווחים בתקשורת. כמו כן, שמועות כי אמזון פריים של האקס"טופ גיר"Crew והמפיק שלה אנדי ווילמן כ -4.5 מיליון ליש"ט שהיא מעניקה לכל רצף (כ -5.6 מיליון יורו). ובכך הפך "סיור גרנד" ההשקעה הגדולה ביותר של אמזון היא בתכנית מקורית כי אחד היא גם היקר ביותר בבריטניה בכלל.

המושג "סיור גרנד"

העיקרון הבסיסי של GT הוא פשוט: כל פרק של הסדרה החדשה "סיור גרנד" מוצג בעיר אחרת. פרק הבכורה של משחק והנע "GT"-tent שהתקיימה ביוהנסבורג וקודם לכן עבדה היטב: רק ג'יימס מאי רקד על המנחה הראשון של הסדרה, שוכח את הקהל של "סיור גרנד" לנופף. השם "סיור גרנד" היה gegegben ידוע בקיץ 2016 טוויטים מן המגישים בטריו ג'רמי קלארקסון, ריצ'רד האמונד וג'יימס מאי. תוכניות הרבה יותר מציאותי, במופע החדש "Gear Knob" שם הצליח הרשאות BBC. במקביל, השלישייה עולה עם שם חדש לגמרי "סיור גרנד"שזה של "טופ גיר" רוצה לחתוך את חבל הטבור לצמיתות ולשים משהו חדש על רגליהם. אבל העובדה היא: בשינה "סיור גרנד" לבדר קלארקסון, מאי המונד בחזרה על ידי "טופ גיר" בלי לקחת בדרך הרגילה מילים טחון.

טריילר העונה הראשונה של "סיור גרנד" (וידאו):

.להטביע-מיכל {position: relative; padding-bottom: 56.25%; גובה: 0; הצפה: נסתר; max-width: 100%; } Iframe-מיכל .embed, חפץ-מיכל .embed, שבץ .embed-מיכל {position: absolute; העליון: 0; משמאל: 0; רוחב: 100%; גובה: 100%; }

"GT" הושק בביטחון גדול

ובאיזה ביטחון "גרנד הטור נכתב"הראה 2.8 מיליון אירו הנפוחים, סביב התחילו את העונה הראשונה. אבל זה גם בא לידי ביטוי זכות קלארקסון & ושות שוב, לא פחות מאשר תכנית הרכב הטובה בעולם להיות. הפרק הראשון מתחיל עם עזיבתו של ג'רמי קלארקסון על בניין BBC בלונדון הגשומה, מראה כיצד המציג טס לארה"ב brezelt עם פורד מוסטנג במדבר. יש, סוף סוף, ריצ'רד המונד וג'יימס יכול לבוא כך ששלושת כונן ניצחון דרך בהמון שחיכה הבמה. הנה מגיע הראשון של החלקות על רבים "סיור גרנד" ב- BBC ו שלו "טופ גיר"קלארקסון, המונד ועשויים לספק זה לזה כך לפני נורה מן תקשורת רבה - באופן אירוני, עד ג'רמי קלארקסון. אבל עבור כל הווריאציות של הליבה של התוכנית גם נשאר בבית "סיור גרנד" קבל: ההשוואה ההומוריסטית ואינפורמטיבי של מכוניות שונות.

"סיור גרנד" מנהיג הורדות לא חוקיות

7.9 מיליון - כלומר, על פי דיווחי התקשורת, מספר ההורדות הבלתי חוקית של הפרק הראשון של "סיור גרנד", לפיכך תוצאה של תוכנית הטלוויזיה עוטפת ג'רמי קלארקסון כל הרשומות ההורדה האחרונה באתרי טורנט. אפילו למועדפים שנתיים כמו משחקי כס לבוא לשם לא עם. בפרק השני, לעומת זאת, הדמויות הורדה בלתי חוקית נפל ל -6.4 מיליון. הפרק השלישי עדיין טעון 6.4 מיליון אנשים למטה לאתרים האסורים. ההפסד אמזון לבד בפרק הראשון הוא אפוא כ -3.2 מיליון ליש"ט (3.8 מיליון יורו).

"סיור גרנד"-Special בנמיביה (וידאו):

.להטביע-מיכל {position: relative; padding-bottom: 56.25%; גובה: 0; הצפה: נסתר; max-width: 100%; } Iframe-מיכל .embed, חפץ-מיכל .embed, שבץ .embed-מיכל {position: absolute; העליון: 0; משמאל: 0; רוחב: 100%; גובה: 100%; }

ג'יימס מאי ושות לחשוב על סוף הקריירה אחרי

אז גס ההומור הבריטי הטיפוסי ידי ג'רמי קלארקסון ושיתוף המגישים שלו ריצ'רד המונד וג'יימס מאי הוא הטריו תמיד בודק את המכוניות כך בוטה, כל כך לפתוח את ג'יימס מאי הוא גם בראיון עם מגזין בריטי "רדיו טיימס", באילו הוא חושב כי הוא כבר על Karrierende שלו ואומר: "קלארקסון ואני זקן מדי כדי "סיור גרנד" כדי להפוך אפילו בעוד חמש שנים", לא אוכל לראות את עצמו באופן קבוע בתערוכת אמזון החדשה. "ריצ'רד המונד (46 שנים) הוא בחור שרברב, לי וג'רמי (56 שנים) הוא לא." ג'יימס מאי חש אחריות אף אחד ולא לחכות לפנסיה שלו. אם הוא היה ישר, הוא היה לפני "סיור גרנד" ראה בזמן הנכון כדי לסיים את הקריירה שלו בתור מגיש מוצלח. במקום שהוא צריך ג'רמי קלארקסון וריצ'רד המונד אך חתם על חוזה לשלוש שנים ו 36 פרקים.