עונה חדשה בלי העוגן ג’יי.פי קרמר

מקצוע PS בשירות (2017) ממסר חדש מקצוע PS בלי ג'יי.פי

בפעם השנייה, שותף של הצמד המקצוען PS ייסוג מהתכנית.

© סידני הופמן / פייסבוק

מפץ קטן עבור המקצוענים PS. העונה החדשה, זכאית "המקצוענים PS בפעולה" למותר ג'יי.פי קרמר בתחילתו. נותר מרחב השידור על Sport1.

עבור אוהדים של הצמד ג'יי.פי קרמר וסידני הופמן "אנשי מקצוע PS" היום, עידן חדש מתחיל: ז'אן פייר קרמר הותירה את ההצגה. הפורמט החדש על Sport1 הולך תחת הכותרת "המקצוענים PS בפעולה" בתחילה. צוות השחקנים כולל כעת סידני הופמן המכונאי הראשי שלו Piddi (פדרו), שהיה כבר בעונה הראשונה של הפורמט של המפלגה. באותה תקופה נקראו סידני הופמן ו ג'יי.פי קרמר עדיין חמישה ביצועי כוכב. צוות אחר Mitgleider הוא אחותו של סידני קארין, חברתו ליאו, מתמחה בנים ואת טובי מומחה חלק חילוף. ההפרדה הראשונה של נבחרת החלומות ג'יי.פי קרמר וסידני הופמן התקיים בתחילת 2012, אז מתן ג'יי.פי קרמר המופע לבד כמה חודשים. לאחר סערה בקרב המעריצים של אנשי מקצוע PS "קטף" שני הלוחמים ביחד והלכו בספטמבר 2012 יחד שוב באוויר. מחוץ פורמט טלוויזיה "אנשי מקצוע PS" עם זאת, מומחי היצרניות הן נפרדו דרכיהם.

המקצוענים PS בפעולה ללא ג'יי.פי קרמר

סידני הופמן מכנה חברת הכוונון שלו סידני התעשיות ויושב כמו ביצועי JP, החברה ידי ג'יי.פי קרמר, בדורטמונד. בנוסף לערוץ המוצלח YouTube שלו, סוחר המכוניות המאומן פועל ג'יי.פי פרויקטים רבים אחרים, כולל תוכנית סטנד-אפ קומדי, ומן הקיץ של עולם משלה של ניסיון. בנוסף, אירועי ספורט מוטורי מהיר תפיסה הרוהר-יונג מנוהל כמו במירוץ 24 שעות ביממה בבית Nurburgring.

קונספט חדש מאחורי המקצוענים PS בפעולה

עבור עזיבתו של ז'אן פיר קרמר היא העובדה כי המושג המוכח של התכנית עודכן. ההתמקדות עכשיו כבר לא היא החיפוש עבור מכוניות משומשות מתאימות ומחאות הציוד שלהם. אנשי מקצוע PS בשימוש כיום לטפל ברוב המכוניות המוכות של צופים של המופע. כדי להיות בשבחיו בתוך מסגרת זמן קצרה יחסית והושם במצב טכני בטוח.

במקרה הראשון:-מקצוע PS להפוך גולף טרי

במקרה הראשון שלה, להקת PS-מקצועי החדשה דואגת מפרץ סטודנט טים. האם umfoliert ומסודר תוגבר גלגלי 18 אינץ '. יש גם השעיה וקצת "לאהוב", המקרה השני מוביל סידני וצוות הרס את אלפא רומיאו ידי פגים. ימים, צוות יש זמן לעשות את התאמת אלפא שוב.