קריאה שטוחה

מחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקס

חסכוני ורב עוצמה: 680 כ"ס מספק את כונן היברידי דיזל של ...

מחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקס

... רק 1.13 מטרים שטוחים ובזכות מבנה פחמן גם במיוחד supercar הקל, אשר ככל הנראה לעולם לא להיכנס לייצור

מחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקס

בפנים, לוח המחוונים ואת הקונסולה המרכזית להדגיש מעיתונים ממוחזרים המצפון הירוק של צרפתית

מחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקסמחקר מכונית פיג'ו אוניקס פריז Motor Show 2012 ספורט היברידית דיזל פיג'ו אוניקס

האריה מציגה מלתעותיו: המחקר אוניקס פיג'ו הפגינו מצוינות בפריז ב היברידית דיזל supercar

היופי של משחק ביתי הוא העובדה כי יש לך את התמיכה של הקהל כמעט תמיד בטוח. על רקע זה, אחד מעז אפילו משהו יותר או משהו מיוחד מאוד כדי לרצות את האוהדים - ומה לגבי כדורגל, לא יכול להיות רע עבור יצרניות רכב.

פיג'ו אוניקס: ספורטאי היברידי דיזל בסלון בפריז בשנת 2012

כאשר פריז Motor Show 2012 פיג'ו לוקח את ההזדמנות והגיש את היברידית דיזל מכונית ספורט סופר פיג'ו אוניקס, וזה להבטחת צרפתית מקום בעמודים הראשונים במשחק הביתי שלהם. בעוד פיג'ו משתמש במרכיבים הטובים: מבנה פחמן מבטיח במשקל נמוך מאוד ואת הכונן הוא חזק באותה מידה כמו חסכוני.

מאחורי הכובש של 1.13 מטרים שטוח פיג'ו אוניקס דיזל טורבו V8 עם עקירת ליטר 3.7 מותקן, אשר מספק HP 600 עצמה. בנוסף, 59 כ"ס (80HP) מנוע חשמלי רב עצמה, ולבסוף אוניקס הזניקה לתוך בליגה של מכוניות ספורט סופר דומה ליחידות KERS של כוח פורמולה 1 בשלבים חריגים לנצח כדי לספק אותם כאשר מאיצים על כפתור.

עיצובים נוספים של מכונית: הניוזלטר ללא AUTOZEITUNG

ייצור המוני של אתלט דיזל הוא כמעט בלתי אפשרי, אבל עבור מבקרי הסלונים הפריסאיים של הגישה ההיברידית הרדיקלית הוא צפוי להיות אחד מרגעי השיא אף. איך רציני פיג'ו בקיימות, מראה נוף של הפנים: לוח המחוונים ואת הקונסולה המרכזית עשויים עיתונים ממוחזרים.
בני Hiltscher

.להטביע-מיכל {position: relative; padding-bottom: 56.25%; גובה: 0; הצפה: נסתר; max-width: 100%; } Iframe-מיכל .embed, חפץ-מיכל .embed, שבץ .embed-מיכל {position: absolute; העליון: 0; משמאל: 0; רוחב: 100%; גובה: 100%; }

AUTOZEITUNG