פולקסווגן Bulli עם 420 כוחות סוס V8

פולקסווגן T5 עם RS אאודי 4 מנוע V8 ב עזיבתו T5 של Bulli פולקסווגן

הניסוי המטורף עם השתלת המנוע הצליח בתור וידאו של מרוצה דראג Pod סנט באנגליה עלה. המשתתפים לא שגרתיים T5 פולקסווגן הצבועה בכחול, מכיל בתוכו את הלב V8 של אאודי RS 4, הנמצא כעת ...

פולקסווגן T5 עם RS אאודי 4 מנוע V8 ב עזיבתו T5 של Bulli פולקסווגן

... יש לבצע שירות שונה לחלוטין מהרגיל מהבית המקורי שלה. לדוגמה, T5 הוא למעשה קצת יותר זריז ומשעמם להתמודד, אבל זה מביא מספיק גלגל תנופה עם ...

פולקסווגן T5 עם RS אאודי 4 מנוע V8 ב עזיבתו T5 של Bulli פולקסווגן

... באינטרנט כדי להציע לצופים מופע דראג בכיתה. מכיוון שהאור הירוק מסמן בצוע המסיים את T5 ראשון על קו הסיום.

מה קורה אם אחד V8 RS אאודי 4 באחד T5 פולקסווגן מושתל? נכון, זה יוצר את הבולים האלימים ביותר, אפשר לדמיין למרוץ דראג. עם יותר מ 400 כ"ס, T5 פעימות דירת המסלולים.

הניסוי המטורף עם השתלת המנוע הצליח בתור וידאו של מרוצה דראג Pod סנט באנגליה עלה. המשתתפים לא השיגרתי T5 פולקסווגן הצבועה בכחול, מפעיל את לב V8 של RS אאודי 4, אשר יש לבצע שירות שונה מאוד עכשיו מהרגיל מהבית המקורי של אותה בתוכו. לדוגמא, T5 הוא למעשה קצת יותר זריז ומשעמם להתמודד, אבל זה מביא המוני מומנטום מספיק נחת על הרכבת כדי לספק לצופים עם מופע דראג בכיתה. מכיוון שהאור הירוק מסמן בצוע המסיים את T5 ראשון על קו הסיום.

פולקסווגן T5 עם 4 RS מנוע בסרטון:

פולקסווגן T5 רץ עם לב V8 של RS 4

הווידאו מראה עם רעמי צליל מרשימים, כגון מגפת T5 ממנו הדמויות עוקבות מדברות בעד עצמן. הריצה רבע מייל התחבורה ב 14.5 שניות במהירות שיא של 159 ק"מ / שעה! על מנת פלא טכנולוגית פרנקנשטיין זה יכול אפילו ללכת ישר, היה כנראה מספר שינויים להתבצע מראש על מנת ליצור את מרחב בלוק מנוע V8. לאחר ניתוח מוצלח, המיניבוס כך צף עכשיו בספירות שמורות בדרך כלל עבור דודג מטען R / T או Boxster פורשה. בעתיד, אנו כנראה יכולים לצפות ליותר הופעות מסוג זה.

עוד על: אופל Kadett עם 900 כ"ס