סימולציות מינכן

ב.מ.וו משחררת פחמן מכונית ספורט דגמים חדשים BMW החדשה: מכונית ספורט פחמן

פרשנות מכונית ספורט העתידה של BMW: פחמן קל, מנוע אמצעי ו Plug-in Hybrid

ב.מ.וו משחררת דגמים חדשים M4 BMW החדשה: M4

חבילות השרירים של M-GmbH: כבישי M4 מחליף את קופת M3 הקודמת, והוא העתיד של טורבו דו-שישה צילינדריםמונע

ב.מ.וו משחררת דגמים חדשים M235i BMW החדשה: M235i

M235i מחליף את M135i. הוא נראה הרבה יותר דינאמי יותר בוגרת מקודמתה. כוחה עולה ל 320 כ"ס

ב.מ.וו משחררת ואן שבעה מושבים גרנד Tourer Active BMW חדשה: מטוס סיור גרנד Active

הכל חדש: Tourer גרנד הפעיל הוא אחרי BMW X5 השני עם שבעה מושבים. היא מבוססת על ...

שלושה צילינדרים BMW הודעות BMW חדשה: שלושה צילינדרים

...פלטפורמת הנעה קדמית עם שלושה צילינדרים חסכוניים בדלק חדש

חידושים ב.מ.וו גראן Lusso קונספט BMW חדשה: קונספט Lusso גראן

אם כי מגיע לראות לאחרונה מכונית הקונספט גראן Lusso, הוא לא החליט עדיין. זה יכול להיות בסיס 8 חדשים

וולטה BMW חידושים טויוטה וולטה מחקר טויוטה

חזרה ב 2004, היפנים הראו במחקר אמצע מנועים אלה עם מנוע V6 ו כונן סוללה. עכשיו הם רוצים לפתח מכונית ספורט עם BMW

סרטים חדשים: BMW מתכונן לקראת האתגרים של העשור הבא. מגוון של דגמים חדשים החל supercars אל ואן משפחה עם שבעה מושבים

נורברט Reithofer, BMW הוא המנכ"ל המצליח ביותר של כל מכירות שיא הזמן, רווחי שיא ועליית שיא במחיר המנייה. מאז כניסתו לתפקיד, המניה עלתה לרמות שיא. Chapeau! אבל המהנדס Reithofer כתב לא רק במונחים של מספרים סיפור, אלא גם את המותג ואת המיצוב הטביעו את חותמם. בנוסף זיקוקי המוצר במיוחד SUV שבו BMW עכשיו נותן את הטון בעולם, מינכן Heimsen גם עבור העיצוב שלהם שוב בינתיים הרבה שבחים אחד. לגופו של עניין, המעצב הראשי אדריאן ואן Hooydonk חייב לצרף החזה. אבל מעל לכל הוא Reithofer להתמקד בהפחתת פליטת CO2 צריכה וכן electromobility.

בנוסף בקרוב לשווק i3 דגמים חשמליים i8 שהוא מכין יחד עם טויוטה ההפיכה הבאה לפני: א "מודרני" מכונית ספורט. הרקע: בוס טויוטה אקיו טויודה אומר זמן רב של גני הספורט של מותג BMW. והיפנים עצמם הראו ב 2004 עם וולטה קונספט מכונית ספורט היברידית, אבל אף פעם לא נכנס לייצור. אין זה סוד כי אקיו טויודה היה emotionalise המותג. בהתחלה הוא פתח יחד עם GT86 מכונית ספורט סובארו. בקרוב אתה הולך לה מאן בהתחלה, ואת מכונית הספורט הסופרת לקסוס LFA מאותה הקבוצה מראה כי היפני רוצה לבנות מכוניות ספורט פח. למרות הפרויקט נמצא בחיתוליו. אבל כמו AUTOZEITUNG נודע בלעדית ממקורות יודעים, במכונת הספורט Karbonmonocoque או מארז קל משקל יכולה להיות בנייה מעורבת. מתקבל על הדעת תהיה אמצע מנועים כמו אייקוני M1.

הכונן גם שלושה צילינדרים החדשים המלאים והגדושים, בנוסף לארבעה ושישה מנועי צילינדר יכול לשמש כדי להיות מאוד קל וחסכוני. בשילוב עם ביצועים היברידיים תוספת בין 300 לבין 400 כ"ס רופפים לממש. לאחר Reithofer חזיונות של מכוניות ספורט צריכים להיות חלק מכל פלטפורמת מכונית הספורט נובע נגזרים נוספים של BMW. יורש אפשרי אל i8 יכול לנבוע מערכת מודולרית זו. במהלך הפיתוח של טויוטה וב.מ.וו משלבים כוחות, את העיצוב של הצעדה שני בנפרד. זה צפוי להיות מכל דגם יצרן עצמו.

הכבישים M4 GET שישה צילינדרים עם turbocharging

אופי מסורתי ספורטאי, אולם 2014 פירסם M4 להיות, אשר מחליפה את קופת M3. את M3 אבל הוא ימשיך להתקיים כפי סדאן 4 דלתות. במקום שואב אבק שמונה צילינדרים כמו קודם סמל הספורט של BMW הוא העתיד מונע על ידי שישה צילינדרים טורבו. הכוח צריך להיות כ 420 כדי 450 כ"ס. Karbon לא משמש כאן, רק בדור המודל עקב.

אף על פי כן, M4 יהיה בהיר משמעותי מקודמתה M3. אבל לפני 4-קופה, שוב יצירת מופת של מפקד דסי gner אדריאן ואן Hooydonk וצוותו מוצג. M235i בקרוב הוא השלוחה M הקטנה. מעצבים ב.מ.וו רשמו המבוססת על הסדרה 1 הנוכחית עם כונן אחורי וכל הגלגל, קופת notchback עם פרופורציות ספורטיביות בסגנון של הסככות הקצרות 2002. האגדי הגוף, קשתות גלגל מאוד משולבות וגלגלים בולטים בבירור לתת קופת נוכחות דינמית מאוד. כליות ו קדמי מתוכננות באופן שונה מאשר הסדרה 1 הנוכחית, הפנסים שטוחים, מחודד מעט עם פנסים כפולים תחת זכוכית. הקצה העליון של הפנס הוא להקת אור, שנקרא Racer-האור.

העלאת צריכת אוויר גדולה באמצע מתחת לפגוש ושתי ימינה ושמאלה בצד להבטיח כי חידוש 235i תמיד מקבל מספיק אוויר. מראה האלומיניום להסתכל להדגיש את הספורטיביות, בחלק האחורי נשלט על ידי מקשה אחת L-מנורות עם נוריות הומוגנית. ספוילר אחורי קטן, יותר ספוילר מושם כמו שפתיים בדיסקרטיות בצבע הגוף המכסה. By ספורטיבי סמל של המראה 2 רחב יותר מאשר הסדרה 1. אבל החיצוניות מטעה, שממדיה נמצאים שני קרונות זהים. ההופעה צפויה להגדיל מעט 320 כ"ס. בפנים, העיצוב החדש של המחייג ואת הגה M החדש לנפול על. 2-הסדרה מועשרת גם עם גג נפתח כי המסורת המוצלחת של להמרת הסדרה 1 תמשיך. הסטיילינג מתאפיינת עליון שטוח מוחזקת, שבו חומר חדש פחם מבריק מעט יהיה זמין כאופציה. השקת שוק גם כאן, 2014.

עם 7 מושבים התקפות BMW המשפחה מגזרי

בווילה ד'אסטה, ב.מ.וו הציגה את יפה גראן Lusso Coupe. אם המכונית כיורש עשויה להופיע גם 7 Series Coupe 850s או יכולה, הוא עדיין לא בטוח. "לא החלטנו כלום עדיין כאן"Reithofer.

המהפכה האמיתית היא כי BMW פתאום גילה את המכונית המשפחתית, אולם. בגלל מבוסס על פלטפורמת הנעה הקדמית של מושג Tourer הספורט הפעיל כפי שמוצג מופיע לראשונה. החמש-מושבית מופנה בבירור על מרצדס B-Class. על המשטח הזה, אלא גם משפחה שלמה של מוצרים יופיעו עם נגזרים גולף ושות הן להתחרות. לפיכך, לא רק את הדור הבא של המיני וגזר את X1 זה, אבל BMW יש לפני במובן האמיתי של המילה אפילו גדול יותר. ככל AUTOZEITUNG אושר באופן בלעדי ואן גדולה מגיעה עם שבעה מושבים. לעומת Tourer ספורט פעיל the-מושבית 7 תהיה יותר גובה אורך בסיס גלגלים ארוך. במיוחד בחלק האחורי של הטנדר להיות שונה באופן משמעותי מן Tourer הספורט הפעיל. העיצוב הוא קצת יותר "מרובע" להיות, החלון האחורי הוא תלול כדי להגשים שטח גדול יותר.

השבע-מושבית ששמה עדיין סוד, תכלול Tourer בערך באותו מנועים כמו הספורט הפעיל. בעוד שלושה צילינדרים משמשים עד ארבעה צילינדרים טורבו עם 245 כ"ס. הכונן הקדמי האופציונלי הנע קדמי כמו ואן מופנה בבירור פולקסווגן Touran. נורברט Reithofer, אחרת איש של מילות תמציתיות, הוא בטוח כי BMW "עם יוזמת המוצר הזה בעתיד זה מספר מותג הפרימיום" יהיה.

תכנון ממוחשב: ז'אן-פרנסואה הוברט, delusi, רייכל CarDesign

וולקר Koerdt