קלן נגד וולפסבורג

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד Kuga Coupe

עם מוצרים חדשים ומלהיבים כגון פורד קופת Kuga רוצים לשבור את הדומיננטיות וולפסבורג

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד מוסטנג

שרירים מבעבר, תוך התאמה מלאה עבור אירופה להיות bolide 2015 אנשים תכננו

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פלוס פולקסווגן גולף

ניו גולף פלוס: יורשו של גרסה מאוד פופולרי בגלל גבוהה הגג המרווחת מגיעה מוקדם 2014

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד פיאסטה Facelift

ממשק קצה חדש המציג את קלן מעט. שיגור בחודש אוגוסט 2012

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד EcoSport

המטפסים הקטנים צריכים לבוא עד סוף שנת 2014 אלינו. היא מבוססת על הפלטפורמה של פיאסטה / B-MAX

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס SUV פולקסווגן פולו

יריבות EcoSport: רכב שטח הפולו הראשון מתוכנן לאמצע 2015 - עם או בלי כל גלגל הכונן

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד פוקוס להמרה

גרסה פתוחה של הכיתה הקומפקטית היא נדונה - כמובן, עם גג בד שמירת מקום

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד מונדיאו

הגרסה החדשה של מונדיאו תתחיל בתחילת 2013. הוא 4.87 מטר תשעה סנטימטרים יותר מאשר הדגם הנוכחי הזהה ...

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פורד מונדיאו

עם הגרסה האמריקאית פורד פיוז'ן. הטורניר החדש בעל קיבולת אחסון של עד 1800 ליטר

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס עד פולקסווגן כיף

קליינר ויילדר: The-up הכיף, רכב שטח עיר קטנה (3.65 מ ') עם גורם כיף גבוה, יכול להתחיל מוקדם 2015

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פולקסווגן Tiguan XL

רכב השטח Tiguan יהיה זמין בעתיד בגרסות מודל שלוש: חמש-מושבית הקלסית, כמו קופת צלב מלוטשת כמו גרסת מש' XL ארוכה (בתמונה) - אופציונלית עם שלוש שורות של מושבי קיבולת מטען יותר

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס פאסאט פולקסווגן

יורשו של Schicker פאסאט: סדאן וגרסא של אותו ...

פולקסווגן פורד לעיתונות 2013 גולף פלוס 7 SUV פולו קבריולט פוקוס Variant פאסאט פולקסווגן

... באביב 2014

בשקט מתכנן מתקפת דגם פורד. הנה, קלן אפילו להעז לתוך כיתות רכב חדשות. אבל היריבה הגדולה פולקסווגן מפתיע - אנחנו מראים 13 מודל מרגשחדשות

באופן עקרוני, את הדו-קרב בין יכלו מַעבָּרָה ו פולקסווגן התחל עם סיפורים מן הבונדסליגה. אבל זה פשוט לא מתאים, כי 1. הפעמים פ.צ. קלן ירדו שוב, ולא עולה בקנה אחד עם הדרישות של צמח פורד המקומי.

לעומת זאת, ב וולפסבורג מנכ"ל קבוצת פולקסווגן-המבקשים הצלחה מרטין Winterkorn לוקח את המקום השמיני בטבלת הדירוג ופל מובטחת לא מצחיק כשהוא חושב על verpulverten כאן קרנות חסות (סקר:? פורד או פולקסווגן).

פורד פולקסווגן: מתקפת מודל קלן נגד וולפסבורג

בואו נתחיל עם נתוני מכירות טובים, אם כי כאן צובט המסור. כלומר, מכיוון שקוני המכונית האירופיים מוטרדים קשות מהמשבר הפיננסי. אז פורד מכר ברחבי אירופה עד מאי השנה, 7.6 אחוזים פחות מכוניות מאשר 2011, והתחזית היא לא ורודה.

גם כאשר נושא פולקסווגן גבוה עלון באירופה אינו כרגיל קדימה, הצמיחה של 3.1 אחוזים עד יוני הייתה צנועה יחסית. דירקטוריון קבוצת משתמש עבור המכירות הנוצריות Klingler להפיץ קצת אופטימיות: "חוסר הוודאות בגוש האירו הייתה באינטנסיביות."

שביתות קונים מנקים, עם רק לעזור המומנטום של דגמי מכוניות, אשר שניהם יודעים יצרנים. באופן מפתיע, פורד מושך לפתע באישור של בדחן גדול המטה בארה"ב משרוולו. "קטע הנפח הוא הבית שלנו - אנחנו רוצים להגדיר הדגשים חדשים"סעיד ברנהרד מאטס, ראש AG Werke פורד גרמנית. וזה מספק נחמד ישירות "מתקפת מוצר" ב סיכוי.

פורד: כניסת כיתות רכב חדשות

ובכל זאת הכל כדי להישאר סוד, אבל אנחנו קוראים את הפרטים המרגשים הראשונים. זה אפילו הולך כניסתו כיתות רכב חדשות. אז יהיה לגלגל פנימה בשתי גרסאות, את הדור הבא של Kuga פורד פופולרי. בתחילת 2013, ראשון כרגיל, קלסי, 4.52 SUV ארוך מטר - עם ובלי כל גלגל הכונן. קצת יותר משנה לאחר מכן בתור שטח קופה חד, ארבע דלתות בסגנון של ריינג 'רובר Evoque. רעיונות עיצוב ראשונים כבר קיימים. פורד היא למעשה לב פולקסווגן Tiguan עם מבוסס על-roader הקופה מתכנן פרויקט דומה. ממונע יש החסכונית 1,6- ו- 2.0 ליטר טורבו EcoBoost מנוע בנזין עם 150 כדי 240 כ"ס עבור Kuga. וגם טורבו 1.0 ליטר שלושה צילינדרים החדש יהיה אחד למסיבה.

הפתעת SUV שנייה פורד היא קטן, בזכות בסיס גלגלים ארוכים אבל runabout עיר מרווח למדי כי יהיה מתאים שטח קל בשל מרווח הגחון הגדל שלה - כנראה רק עם נעה קדמית. EcoSport יהיה סוף 2014 כמעט יורש ההיתוך העצבני, הוא השתמש מותג B-הפלטפורמה הגלובלית החדש (א 'לה פיאסטה) וכמובן טורבו שלושה צילינדרים הנ"ל. מודל אופטי הוא המחקר הכפרי המסורבל באותו השם שהראה פורד בינואר. המכונית תימכר עד 100 מדינות ברחבי העולם, בעוד גרסאות פשוטות יותר מבחינה טכנית כמו גם בברזיל ובהודו.

אפילו עם האוורירי פורד מתכנן חדש: הדגש צריך להיות שם שוב להמרה לפני שינוי המודל הבא אולי - אבל לא עם מתכת מתקפל גג, אבל מה שעושה אפשרי חסכוני חזותי מהנה עם גג מתקפל אוטומטית אז קיבולת מטען סבירה. צוף בתא הטעינה הוא עושה דומה מהיר על-ו-ל-בנייה כמו להמרת הגולף החדשה, שבה סוף שוכב מעל אלמנט גג עליון ובמקביל משמשת כיסוי כיסוי tonneau מייגע.

עיצובים נוספים של מכונית: הניוזלטר ללא AUTOZEITUNG

שרידים להזכיר חזיז אמיתי: פורד גרמניה ותשמח להציע המתוכננת סביב 2015 יורשיו של מכונית ספורט אייקוני המוסטנג איתנו באופן רשמי באמצעות הסוחרים שלה. עם זאת, סוגיה זו לא הוכרעה - ישנם עדיין בדיונים עם הדרכתו הקבוצה בארה"ב על פרמטרים טכניים ואת מבנה המחיר האפשרי. אבל זה כבר ברור כי המוסטנג החדש יעמוד בכל סטנדרטי ההתרסקות האירופיים. בארצות הברית, מוסטנג הנוכחי עם מחיר התחלתי של כ 23,000 דולרים עבור גרסת V6 305 כ"ס כמעט cheapy. ניו להיות עד 100 קילו סך ומקבלת יותר מנועי EcoBoost חסכוני בדלק, לרבות טווין טורבו V6 3.5 ליטר עם מעל 300 כ"ס. כמו כן מתלה אחורי רב-link המודרנית נמצאת בפיתוח. כלי רכב הנדסיים ראשית הם על הכביש במשך כמה חודשים - המוסווה ובחוכמה תחת מארז מוסטנג GT נוכחי.

יש גם חדשות על מודל מוכח של משפחת פורד האירופי: מאוגוסט פיאסטה פועל משופצים באמת לנקות את הקו. עיצוב החזית החדש בהשראת ST הספורטיבית. הפירוט הבולט ביותר הוא גדול, קצת כלפי מעלה הגרו גריל טרפזים. מאמצים כדי להגיב על קלן המוצלחת המראים אסטון מרטין הנוכחי. משופץ פיאסטה מצויד חסכוניים בדלק, רק 998 מנועי מעוקב סנטימטרים גדול שלושה צילינדרים בנזין הזרקה ישירה, כבר עובד פוקוס. האם רמות הכוח המתוכננת של 100 ו 120 כ"ס. גם גרסה 80 כ"ס ללא turbocharging היא בהכנה.

פורד מונדיאו מתחיל שנה לפני פאסאט פולקסווגן חדש

בשנה הבאה, ההתחלה החדשה פורד מונדיאו. המסר החשוב ביותר: notchback הקלאסי חוזר. על מנת בפעם הראשונה שפותחה בעיקר במודל אמצע הטווח בארה"ב יוצע שוב בשלושה Karossserieversionen (סדאן, הצ'בק, בטורניר). פורד יציע 4.87 מטר ארוך, 1.85 מטר רוחב ו 1.48 מטר מונדיאו גבוה בלעדי עם מנועי EcoBoost חסכוני בדלק.

המנועים עם עקירת 1.6 כדי 2.0 ליטר להרשות 160 כדי 240 כ"ס. כמו כן מתוכנן כלכלי, עד 200 כ"ס טורבו דיזל ומנוע בנזין היברידי מלא מכרז 185 כ"ס הקל מנוע חשמלי. הכי חשוב עבור השוק הגרמני עדיין טורניר מתחיל במחצית הראשונה של 2013. עליות קיבולת האתחול מקסימלית 1800 ליטר.

כמובן, ממשיכו של המונדיאו היא יריבה רצינית פאסאט פולקסווגן. אבל ההמשך כל חדש רב המכר וולפסבורג לא להתחיל עד האביב 2014 - בעת ובעונה אחת כמו סדאן ארבע דלתות וגרסא סטיישן. שני הדגמים יהיו עד 100 קילו מצית, ולאחר מכן להשתמש בטכניקה של מטריקס הרוחבי מודולרי החדש (MQB - מנועים רוחביים). ישנם כחמישה סנטימטרים יותר גלגלים, ergo יותר שטח ונפח מטען (עד 50 ליטר). המנועים החדשים: מנוע בנזין טורבו 1.4 ליטר עם שחרור משרות גליל לחיסכון בדלק 140 כ"ס, בתוספת המותג התאום-טורבו TDI שני ליטר חדש (עד כה רק ב T5) עם יותר מ 200 כ"ס כמו dieselnde חוד החנית. בפעם הראשונה, פאסאט פולקסווגן מגיע כמו בנזין תוספת היברידית - יחד עם מנוע חשמלי 85 כ"ס - אשר פועל עד 50 קילומטרים חשמליים טהור.

פולקסווגן: SUV מיני Naughty עבור רגשנות יותר

אבל הפתעה ניידת האחרונה ב פולקסווגן אינה פאסאט, אבל קטנה מאוד: וולפסבורג מתכנן מיני חצוףSUV מבוסס על למעלה. לא, זה לא כבר פעמים רבות הזכיר קרסו-אפ, אשר מקבל רק ערך להרים וכמה אלמנטים עיצוביים כפריים, אבל מודל נפרד לחלוטין, ממש פצצה עם קווים חמים שאמור emotionalise סדרת Up החדש מענגת.

SUV בונסאי יפני Prototype א 'לה סוזוקי סמוראי / Jimny. פולקסווגן הבוס עיצוב קלאוס בישוף כבר עובד על, הוא להישמע - בקרוב יש שיק, סביב 3.65 מטר דגם הקונספט הוגן עם פנים ידידותיות, קווים דמויי קופה, שתי דלתות, ארבעה מושבים כונן הגלגל הקדמי. Stadtindianer קצר מצויד גם עם גרסה פשוטה של ​​הכונן 4MOTION כל גלגל פולקסווגן קבע (צימוד Haldex) כאופציה עבור סביב 1800 יורו. ואנחנו לא צריכים לחכות כל כך הרבה זמן בשבילו. ההשקה היא האחרונה תחילת 2015. שמו? אנחנו אוהבים כיף-אפ.

סיכוי טוב מיושם כרגע, משהו המתוכנן SUV גדול המבוסס על הפולקסווגן פולו. זה אמור גם לתת אותו 2015 עם ובלי כל גלגל הכונן. אורכו? כ 4.20 מטר - ומכאן, נערית זו יריבה אמיתית של EcoSport פורד (כ 4.25 מטר) וכמובן Mokka האופל החדש.

שלושה חדשים פולקסווגן Tiguan מתוכננת: קופה חדשה וגרסה XL

המערכת נתקלה במחלקה SUV גבוה פולקסווגן מעמיד גם: מתוך בעתיד המוכר Tiguan יהיו שלושה דגמים. זה מתחיל ב 2015, חמש-מושבית חדשה: נמשך חדה יותר ומרווח, מארז מצית (5 ס"מ בסיס גלגלים ארוך יותר) על ארכיטקטורת MQB, בהתאם לגרסת מודל עד 15 אחוז יותר דלק יעילה. בנוסף, גרסת 4.80 מטרים ארוכה XL כמעט של Tiguan מצטרפת עם שלוש שורות אופציונליות של מושבים ושבעה מושבים.

שנה לאחר מכן, בעקבות ארבע הדלתות הנ"ל, קופת שטח להחמיא - ארוכה 4.36 מטרים ורק 1.52 מטרים, במחקר קופת הצלב כבר הראתה את הקו בעתיד. Tiguan חמישה המושבים ו קופת הצלב לבוא בתור תוספת הגירסות היברידיות עם סרן אחורי מופעל בחשמל. טווח חשמלי טהור: על 50 קילומטרים.

בנוסף למודלים SUV אופנתי אלה פולקסווגן יש גם קלאסי חדשה בתכנון. אז להתחיל בתחילת 2014, את הגרסה החדשה של פלוס הגולף, פופולרי במיוחד עם לקוחות מבוגרים ומשפחות. בזכות בסיס הטכנולוגיה חדש MQB, הוא עכשיו על כל המושבים ובתא המטען ליד עמדת הישיבה המוגבהת מעט הגג הגבוה (בתוספת של כ- 60 ליטר) מציע אפילו יותר מקום להיות 80 קילו טוב קל. כמו כן, גרסה היברידית מתוכננת פלוס הגולף.
טקסט: וולפגנג Eschment, סטפן Miete
תכנון ממוחשב: ז'אן-פרנסואה הוברט (5), דה Lusi (1), רייכל CarDesign (5)

AUTOZEITUNG